Vispārīgā vienošanās par kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšanu LIAA rīkotajos semināros un pasākumos
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Vispārīgā vienošanās par kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšanu LIAA rīkotajos semināros un pasākumos
TermiņšDeadline 2026-09-18
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-28 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās par kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšanu LIAA rīkotajos semināros un pasākumos
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Restorānu un ēdināšanas pakalpojumi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4
1️⃣
Nosaukums: Kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšana LIAA rīkotajos semināros un pasākumos Daugavpils valstspilsētas pašvaldībā un Augšdaugavas novadā
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 7 300 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Daugavpils valstspilsētas pašvaldībā un Augšdaugavas novadā
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 24 mēneši
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšana LIAA rīkotajos semināros un pasākumos Kuldīgā, Kuldīgas novadā, Talsos un Talsu novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Kuldīgā, Kuldīgas novadā, Talsos un Talsu novadā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšana LIAA rīkotajos semināros un pasākumos Madonā, Madonas novadā, Alūksnē, Alūksnes novadā, Gulbenē, Gulbenes novadā, Jēkabpils valstspilsētā un Jēkabpils novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšana LIAA rīkotajos semināros un pasākumos Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībā un Rēzeknes novadā
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 11 300 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībā un Rēzeknes novadā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-18 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-18 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vienu operatoru ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 3
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-09-18 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Pērses iela 2
Pasta indekss: LV-1442
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Pērses iela 2, Rīga, LV-1011
E-pasts: piedavajumi@liaa.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167039400 📞
URL: https://www.liaa.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180565 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180565 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: d4e6f2ad-7a52-46fe-8c38-e2ff3202aee6-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 16/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-596772 (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās par kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšanu LIAA rīkotajos semināros un pasākumos
Atsauces numurs:
LIAA 2026/65 ERAF
Īss apraksts:
Vispārīgā vienošanās par kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšanu LIAA rīkotajos semināros un pasākumos
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Restorānu un ēdināšanas pakalpojumi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4
1️⃣
Nosaukums: Kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšana LIAA rīkotajos semināros un pasākumos Daugavpils valstspilsētas pašvaldībā un Augšdaugavas novadā
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 7 300 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Daugavpils valstspilsētas pašvaldībā un Augšdaugavas novadā
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 24 mēneši
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšana LIAA rīkotajos semināros un pasākumos Kuldīgā, Kuldīgas novadā, Talsos un Talsu novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Kuldīgā, Kuldīgas novadā, Talsos un Talsu novadā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšana LIAA rīkotajos semināros un pasākumos Madonā, Madonas novadā, Alūksnē, Alūksnes novadā, Gulbenē, Gulbenes novadā, Jēkabpils valstspilsētā un Jēkabpils novadā
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Madonā, Madonas novadā, Alūksnē, Alūksnes novadā, Gulbenē, Gulbenes novadā, Jēkabpils valstspilsētā un Jēkabpils novadā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Kafijas paužu, ēdināšanas un banketa servisa pakalpojumu nodrošināšana LIAA rīkotajos semināros un pasākumos Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībā un Rēzeknes novadā
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 11 300 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībā un Rēzeknes novadā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-18 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-18 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vienu operatoru ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 3
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-09-18 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Valsts reģistrācijas numurs:
90001739473
Pasta adrese: Pērses iela 2
Pasta indekss: LV-1442
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Pērses iela 2, Rīga, LV-1011
E-pasts: piedavajumi@liaa.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167039400 📞
URL: https://www.liaa.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180565 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180565 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: d4e6f2ad-7a52-46fe-8c38-e2ff3202aee6-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 16/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-596772 (2026-08-28)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕