Vispārīgā vienošanās atsavināmās zemes kadastrālās uzmērīšanas pakalpojumiem piespiedu dalītā īpašuma izbeigšanai

Valsts zemes dienests

Vispārīgā vienošanās atsavināmās zemes kadastrālās uzmērīšanas pakalpojumiem piespiedu dalītā īpašuma izbeigšanai

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-08-03. Iepirkums tika publicēts 2026-07-01.

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-07-01 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-07-01)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās atsavināmās zemes kadastrālās uzmērīšanas pakalpojumiem piespiedu dalītā īpašuma izbeigšanai
Atsauces numurs: VZD 2026/03/P
Īss apraksts:
Vispārīgā vienošanās atsavināmās zemes kadastrālās uzmērīšanas pakalpojumiem piespiedu dalītā īpašuma izbeigšanai
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Uzmērīšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 250 000 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: visa Latvijas teritorija
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 45
10
5
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-03 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-03 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem
Maksimālais dalībnieku skaits: 5
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-08-03 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts zemes dienests
Valsts reģistrācijas numurs: 90000030432
Pasta adrese: Kārļa Mīlenbaha iela 14
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkuma komisijas priekšsēdētāja Olga Rogova
E-pasts: olga.rogova@vzd.gov.lv 📧
Tālrunis: +37128697962 📞
URL: https://www.vzd.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176210 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176210 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 27/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 125-456328 (2026-07-01)