Virszemes ūdens novadīšanas darbi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība

Virszemes ūdens novadīšanas darbi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā

Termiņš

Deadline 2026-09-29

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-08-28 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Virszemes ūdens novadīšanas darbi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā
Atsauces numurs: DVP 2026/125
Īss apraksts:
Virszemes ūdens novadīšanas darbi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Apraksts
Papildu produkti/pakalpojumi: Zemes meliorācijas darbi 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Daugavpils administratīvā teritorija
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 1 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-29 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-29 13:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 3 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums
Atvēršanas datums: 2026-09-29 13:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums vai jāiemaksā par labu Daugavpils valstspilsētas pašvaldībai.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000077325
Departaments: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde Centralizēto iepirkumu nodaļa
Pasta adrese: Kr.Valdemāra 1
Pasta indekss: LV-5400
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde” Centralizēto iepirkumu nodaļa
E-pasts: evita.zuromska@daugavpils.lv 📧
Tālrunis: +37165476324 📞
URL: https://www.daugavpils.lv 🌏
Grupas vadītājs
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180781 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180781 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 5deb720d-45d7-4663-89b8-835306a5a5a5-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-599277 (2026-08-28)