Veselības apdrošināšana
Rīgas Stradiņa universitāte
Veselības apdrošināšana
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-28. Iepirkums tika publicēts 2026-04-27.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-04-27 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-03 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-04-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Veselības apdrošināšana
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Veselības apdrošināšana
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Veselības apdrošināšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Latvijas Republikas teritorija
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 26 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts: Saskaņā ar līguma 2.1. punktu un 10.11.punktu
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 4
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): B kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 30
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): C kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): D kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 17
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): E kritērijs
F kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 14
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): G kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 8
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): H kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): I kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 7
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): K kritērijs
L kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 2
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): M kritērijs
N kritērijs
O kritērijs
R kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 1
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): S kritērijs
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-28 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-28 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-05-28 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas Stradiņa universitāte
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Dzirciema iela 16
Pasta indekss: LV-1007
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskā un iepirkumu departamenta Iepirkumu nodaļa
E-pasts: laimamadara.sveiduka@rsu.lv 📧
Tālrunis: +37167062683 📞
URL: https://www.rsu.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169264 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169264 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: b56008f2-6b17-4b43-88c1-7b8ac4fc21c4-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 082-289269 (2026-04-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Veselības apdrošināšana
Atsauces numurs:
RSU2026/66/AK
Īss apraksts: Veselības apdrošināšana
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Veselības apdrošināšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Latvijas Republikas teritorija
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 26 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Līgums stājas spēkā tā abpusējas parakstīšanas brīdī un ir spēkā ne ilgāk kā 14 (četrpadsmit) mēnešus, kuros ietilpst veselības apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanas termiņš – 12 (divpadsmit) mēneši, noslēdzot apdrošināšanas līgumu (polisi) ar darbības periodu no 01.09.2026. līdz 31.08.2027. Pusēm vienojoties, līguma darbības termiņš tiek pagarināts uz 12 (divpadsmit) mēnešiem, noslēdzot apdrošināšanas līgumu (polisi) ar darbības periodu no 01.09.2027. līdz 31.08.2028., līdz ar to kopējais līguma termiņš nepārsniedz 26 (divdesmit sešus) mēnešus.
Rādīt vairāk
Iespējas ✅
Iespēju apraksts: Saskaņā ar līguma 2.1. punktu un 10.11.punktu
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 4
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): B kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 30
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): C kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): D kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 17
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): E kritērijs
F kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 14
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): G kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 8
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): H kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): I kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 7
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): K kritērijs
L kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 2
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): M kritērijs
N kritērijs
O kritērijs
R kritērijs
Kvalitātes kritērijs (svērums): 1
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): S kritērijs
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-28 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-28 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-05-28 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas Stradiņa universitāte
Valsts reģistrācijas numurs:
90000013771
Pasta adrese: Dzirciema iela 16
Pasta indekss: LV-1007
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskā un iepirkumu departamenta Iepirkumu nodaļa
E-pasts: laimamadara.sveiduka@rsu.lv 📧
Tālrunis: +37167062683 📞
URL: https://www.rsu.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169264 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169264 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: b56008f2-6b17-4b43-88c1-7b8ac4fc21c4-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 082-289269 (2026-04-27)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 3 697 871 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-20 📅
Nosaukums: par veselības apdrošināšanu
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169264 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 697 871 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Apdrošināšanas akciju sabiedrība "BALTA"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Skanstes iela 25
Pasta indekss: LV-1013
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 149-542249 (2026-08-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
RSU 2026/66/AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 3 697 871 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Līguma numurs:
3-L-1/542/2026
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-20 📅
Nosaukums: par veselības apdrošināšanu
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169264 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 697 871 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Apdrošināšanas akciju sabiedrība "BALTA"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003049409
Pasta adrese: Skanstes iela 25
Pasta indekss: LV-1013
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Papildu informācija
Līgums stājas spēkā ar tā abpusējas parakstīšanas dienu un ir spēkā ne ilgāk kā 14 (četrpadsmit) mēnešus, kuros ietilpst Līguma 1.2. punktā norādītais polises darbības periods no 01.09.2026. līdz 31.08.2027. Pusēm vienojoties, līguma darbības termiņš tiek pagarināts uz 12 (divpadsmit) mēnešiem, noslēdzot apdrošināšanas līgumu (polisi) ar darbības periodu no 01.09.2027. līdz 31.08.2028., līdz ar to kopējais līguma termiņš nepārsniedz 26 (divdesmit sešus) mēnešus.
Rādīt vairāk
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Finanšu un apdrošināšanas pakalpojumi (13 jauni iepirkumi)