Valsts reģionālā autoceļa P58 Viļāni - Preiļi - Špoģi posma 38,52-46,14 km pārbūve

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts ceļi"

Valsts reģionālā autoceļa P58 Viļāni - Preiļi - Špoģi posma 38,52-46,14 km pārbūve

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-08-05. Iepirkums tika publicēts 2026-07-02.

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-07-02 Paziņojums par līgumu
2026-07-22 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-07-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Valsts reģionālā autoceļa P58 Viļāni - Preiļi - Špoģi posma 38,52-46,14 km pārbūve
Atsauces numurs: LVC 2026/38/AC
Īss apraksts:
Valsts reģionālā autoceļa P58 Viļāni - Preiļi - Špoģi posma 38,52-46,14 km pārbūve
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Ceļu būvdarbi 📦
Apraksts
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 8 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-05 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-05 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums
Atvēršanas datums: 2026-08-05 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts ceļi"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003344207
Pasta adrese: Emīlijas Benjamiņas iela 3
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu daļas projektu vadītāja Kristīne Derringa
E-pasts: kristine.derringa@lvceli.lv 📧
Tālrunis: +37167028182 📞
URL: https://lvceli.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169904 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169904 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 29/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 126-456994 (2026-07-02)
Paziņojums par līgumu (2026-07-22)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-11 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-11 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-08-11 14:00:00 📅

Papildu informācija
Papildu informācija
Iepirkuma LVC 2026/38/AC dokumentācijas grozījumi Nr.1 veikti saskaņā ar iepirkuma komisijas sēdē pieņemto lēmumu.Piedāvājuma nodrošinājuma termiņš netiek mainīts un tam jābūt spēkā no piedāvājuma iesniegšanas termiņa beigām līdz 2027. gada 4. februārim (atbilstoši nolikuma 6.1.punktam).
Rādīt vairāk
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 04/08/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-22 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: b555a142-9762-4ccc-9fa7-0eee4094d954-01
Avots: OJS 2026/S 140-510837 (2026-07-22)