Vadlīniju izstrāde atbalsta sniedzējiem par sociālo pakalpojumu nodrošināšanu paliatīvās aprūpes pacientiem un viņu tuviniekiem
Labklājības ministrija
Vadlīniju izstrāde atbalsta sniedzējiem par sociālo pakalpojumu nodrošināšanu paliatīvās aprūpes pacientiem un viņu tuviniekiem
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-30. Iepirkums tika publicēts 2026-05-28.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-05-28 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-31 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-05-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Vadlīniju izstrāde atbalsta sniedzējiem par sociālo pakalpojumu nodrošināšanu paliatīvās aprūpes pacientiem un viņu tuviniekiem
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Izstrādes konsultāciju pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 41322.31 EUR 💰
Pasta adrese: Skolas iela 28
Pasta indekss: LV-1331
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 80
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-30 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-30 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-30 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Labklājības ministrija
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Skolas iela 28
Pasta indekss: LV-1331
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Sociālo pakalpojumu un invaliditātes politikas departamenta ESF projekta "“Atbalsts paliatīvās aprūpes sistēmas pilnveidei”” juriskonsulta p.i.
E-pasts: liga.miglane@lm.gov.lv 📧
Tālrunis: +37120683973 📞
URL: https://www.lm.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Sociālā aizsardzība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172452 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172452 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: b363029e-5348-461f-ada4-1af00686ffd2-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 23/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 102-368941 (2026-05-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Vadlīniju izstrāde atbalsta sniedzējiem par sociālo pakalpojumu nodrošināšanu paliatīvās aprūpes pacientiem un viņu tuviniekiem
Atsauces numurs:
LRLM2026/23ESF+
Īss apraksts:
Vadlīniju izstrāde atbalsta sniedzējiem par sociālo pakalpojumu nodrošināšanu paliatīvās aprūpes pacientiem un viņu tuviniekiem
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Izstrādes konsultāciju pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 41322.31 EUR 💰
Pasta adrese: Skolas iela 28
Pasta indekss: LV-1331
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 80
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-30 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-30 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-30 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Labklājības ministrija
Valsts reģistrācijas numurs:
90000022064
Pasta adrese: Skolas iela 28
Pasta indekss: LV-1331
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Sociālo pakalpojumu un invaliditātes politikas departamenta ESF projekta "“Atbalsts paliatīvās aprūpes sistēmas pilnveidei”” juriskonsulta p.i.
E-pasts: liga.miglane@lm.gov.lv 📧
Tālrunis: +37120683973 📞
URL: https://www.lm.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Sociālā aizsardzība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172452 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172452 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: b363029e-5348-461f-ada4-1af00686ffd2-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 23/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 102-368941 (2026-05-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 38 555 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Eiropas Sociālais fonds Plus (ESF+) (2021/2027)
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-25 📅
Nosaukums: Vadlīniju izstrāde atbalsta sniedzējiem par sociālo pakalpojumu nodrošināšanu paliatīvās aprūpes pacientiem un viņu tuviniekiem
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172452 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 38 555 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apakšuzņēmuma līguma vērtība zināma ✅
Apakšuzņēmuma līgumu procentuālā daļa ir zināma ✅
Apraksts:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Vērtība bez PVN, kas, iespējams, tiks nodota apakšuzņēmuma līgumiem ar trešām personām: 15 000 EUR 💰
Proporcija (%): 39
Īss apakšuzņēmējam nododamās līguma daļas apraksts:
Līgums, iespējams, tiks slēgts ar apakšuzņēmējiem ✅
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ERNST & YOUNG BALTIC"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Muitas iela 1A
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 168-600884 (2026-08-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
LR LM 2026/23 ESF+
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 38 555 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Eiropas Sociālais fonds Plus (ESF+) (2021/2027)
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Līguma numurs:
LM2026/36-7-05/86
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-25 📅
Nosaukums: Vadlīniju izstrāde atbalsta sniedzējiem par sociālo pakalpojumu nodrošināšanu paliatīvās aprūpes pacientiem un viņu tuviniekiem
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172452 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 38 555 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Informācija par apakšuzņēmuma līgumu slēgšanu
Apakšuzņēmuma līguma vērtība zināma ✅
Apakšuzņēmuma līgumu procentuālā daļa ir zināma ✅
Apraksts:
Nodrošināt ekspertu konsultācijas un praktisku līdzdalību projekta īstenošanā, sniedzot profesionālu ieguldījumu paliatīvās un hospisa aprūpes pacientu un viņu tuvinieku vajadzību identificēšanā, sociālo pakalpojumu nodrošināšanas problemātikas izvērtēšanā, attiecīgo interviju un fokusgrupu jautājumu izstrādē, iespēju robežās piedaloties intervijās un fokusgrupās ekspertu kapacitātē, sniedzot ieguldījumu iegūto datu analīzē un secinājumu interpretācijā, kā arī vadlīniju satura izstrādē un validācijā, balstoties uz praktisko pieredzi darbā ar paliatīvās aprūpes pacientiem, viņu tuviniekiem un starpdisciplināras aprūpes nodrošināšanu.
Rādīt vairāk
LOT-0000
Vērtība bez PVN, kas, iespējams, tiks nodota apakšuzņēmuma līgumiem ar trešām personām: 15 000 EUR 💰
Proporcija (%): 39
Īss apakšuzņēmējam nododamās līguma daļas apraksts:
Nodrošināt ekspertu konsultācijas un praktisku līdzdalību projekta īstenošanā, sniedzot profesionālu ieguldījumu paliatīvās un hospisa aprūpes pacientu un viņu tuvinieku vajadzību identificēšanā, sociālo pakalpojumu nodrošināšanas problemātikas izvērtēšanā, attiecīgo interviju un fokusgrupu jautājumu izstrādē, iespēju robežās piedaloties intervijās un fokusgrupās ekspertu kapacitātē, sniedzot ieguldījumu iegūto datu analīzē un secinājumu interpretācijā, kā arī vadlīniju satura izstrādē un validācijā, balstoties uz praktisko pieredzi darbā ar paliatīvās aprūpes pacientiem, viņu tuviniekiem un starpdisciplināras aprūpes nodrošināšanu.
Rādīt vairāk
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ERNST & YOUNG BALTIC"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003593454
Pasta adrese: Muitas iela 1A
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕