Tuvās infrasarkanās gaismas analizators ar kalibrējamu bibliotēku AREI Priekuļu pētniecības centram

Atvasināta publiska persona "Agroresursu un ekonomikas institūts"

Tuvās infrasarkanās gaismas analizators ar kalibrējamu bibliotēku AREI Priekuļu pētniecības centram

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-15. Iepirkums tika publicēts 2026-04-14.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-04-14 Paziņojums par līgumu
2026-08-04 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-04-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Tuvās infrasarkanās gaismas analizators ar kalibrējamu bibliotēku AREI Priekuļu pētniecības centram
Atsauces numurs: AREI2026/9
Īss apraksts:
Tuvās infrasarkanās gaismas analizators ar kalibrējamu bibliotēku AREI Priekuļu pētniecības centram
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 74 000 EUR 💰
Pasta adrese: Zinātnes iela 2, Priekuļi, Priekuļu pagasts, Priekuļu novads
Pasta indekss: LV-4126
Pilsēta: Priekuļi
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 3 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 90
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Elektroenerģijas patēriņš
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-15 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-15 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-05-15 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Atvasināta publiska persona "Agroresursu un ekonomikas institūts"
Valsts reģistrācijas numurs: 90002137506
Pasta adrese: Zinātnes iela 2, Priekuļi, Priekuļu pagasts, Priekuļu novads
Pasta indekss: LV-4126
Pasta pilsēta: Priekuļi
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Baiba Palse
E-pasts: baiba.palse@arei.lv 📧
Tālrunis: +37125570601 📞
URL: https://www.arei.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170642 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170642 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 1ef2089b-dcda-4c26-8d24-2b06f7c42763-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 08/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 073-257965 (2026-04-14)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-04)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: AREI 2026/9
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 74 470 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Kohēzijas fonds (2021/2027)
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: 26-126-PET-P
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-04 📅
Nosaukums: Tuvās infrasarkanās gaismas analizators ar kalibrējamu bibliotēku AREI Priekuļu pētniecības centram, ID Nr. AREI 2026/9 - IEPIRKUMA LĪGUMS
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170642 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 74 470 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PARICO"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003966765
Pasta adrese: Dzērbenes iela 27
Pasta indekss: LV-1006
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Inga Zviedre-Pečule, e-pasts ize@parico.lv
E-pasts: info@parico.lv 📧
Tālrunis: +37126393333 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Kontaktpunkts: Rīgā - Artis Grīnbergs –
E-pasts: artis.grinbergs@arei.lv 📧

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 149-541459 (2026-08-04)