Trīs jaunu automašīnu piegāde Bauskas novada pašvaldības iestādēm

Bauskas novada pašvaldība

Trīs jaunu automašīnu piegāde Bauskas novada pašvaldības iestādēm

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-12. Iepirkums tika publicēts 2026-04-10.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-04-10 Paziņojums par līgumu
2026-07-02 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-06 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-13 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-04-10)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Trīs jaunu automašīnu piegāde Bauskas novada pašvaldības iestādēm
Atsauces numurs: BNP2026/20
Īss apraksts: Trīs jaunu automašīnu piegāde Bauskas novada pašvaldības iestādēm
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Vieglie automobiļi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 3
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 3

1️⃣
Nosaukums: 1.daļa “Jaunas automašīnas piegāde Bauskas novada pašvaldības iestādei “Sociālais dienests” vajadzībām”
Pasta adrese: Uzvaras iela 1
Pasta indekss: LV-3901
Pilsēta: Bauska
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 70
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): CO2 emisijas
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Darbmūža ekspluatācijas izmaksas
Alternatīvās degvielas izmantošana
Kvalitātes kritērijs (svērums): 5
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Nulles izplūdes spēja
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: 2. daļa “Jaunas automašīnas piegāde Bauskas novada pašvaldības iestādei “Bauskas Centrālā bibliotēka” vajadzībām”
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: 3. daļa “Jaunas automašīnas piegāde Bauskas novada pašvaldības iestādei “Bauskas novada administrācija” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-12 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-12 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-05-12 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Bauskas novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90009116223
Departaments: Juridiskais un iepirkumu departaments
Pasta adrese: Uzvaras iela 1
Pasta indekss: LV-3901
Pasta pilsēta: Bauska
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļa
E-pasts: kristine.maksimova@bauskasnovads.lv 📧
Tālrunis: +37128708138 📞
URL: https://www.bauskasnovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170372 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170372 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: bbb04860-4960-4f5e-b8a2-ca82625f3a26-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 05/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 072-253885 (2026-04-10)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: BNP 2026/20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Netika saņemts neviens piedāvājums, dalības pieprasījums vai projekts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 126-457030 (2026-07-02)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-06)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 24 000 EUR 💰
Apraksts
Stratēģiskā iepirkuma mērķis: Ietekmes uz vidi mazināšana
Vērtēšanas kritēriji; Tehniskās specifikācijas prasības
Pieeja ietekmes uz vidi mazināšanai: Klimata pārmaiņu mazināšana
Zaļā iepirkuma kritēriji: Zaļā publiskā iepirkuma valsts kritēriji

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Līguma numurs: LĪGUMS Nr. BNP 2026/20 – 1
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-04 📅
Nosaukums: “Trīs jaunu automašīnu piegāde Bauskas novada pašvaldības iestādēm” 1. daļā “Jaunas automašīnas piegāde Bauskas novada pašvaldības iestādei “Sociālais dienests” vajadzībām”
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170372 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 24 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORDE"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003242722
Pasta adrese: Skanstes iela 31A
Pasta indekss: LV-1013
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: gatis.silins@norde.lv 📧
Tālrunis: +37167388433 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Avots: OJS 2026/S 151-547293 (2026-08-06)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 22 533 EUR 💰
Apraksts
Pieeja ietekmes uz vidi mazināšanai: Piesārņojuma novēršana un kontrole

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Līguma numurs: LĪGUMS Nr. BNP 2026/20 – 2
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-12 📅
Nosaukums: “Trīs jaunu automašīnu piegāde Bauskas novada pašvaldības iestādēm” 2. daļā “Jaunas automašīnas piegāde Bauskas novada pašvaldības iestādei “Bauskas Centrālā bibliotēka”
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 22 533 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Mūsa Motors Rīga"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003161493
Pasta adrese: Kārļa Ulmaņa gatve 5
Pasta indekss: LV-1004
E-pasts: info@mmg.lv 📧
Tālrunis: +37167066111 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Avots: OJS 2026/S 156-564828 (2026-08-13)