Transporta pakalpojumu sniegšana Salacgrīvas vidusskolas un Liepupes pamatskolas skolēnu pārvadāšanai
Limbažu novada pašvaldība
Transporta pakalpojumu sniegšana Salacgrīvas vidusskolas un Liepupes pamatskolas skolēnu pārvadāšanai
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2023-08-22. Iepirkums tika publicēts 2023-07-20.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2023-07-20 | Paziņojums par līgumu |
| 2023-07-31 | Papildu informācija |
| 2023-09-14 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2023-07-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Pasažieru transportlīdzekļu ar šoferi noma
Atsauces numurs: LNP 2023/115
Īss apraksts:
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Pasažieru transportlīdzekļu ar šoferi noma 📦
Papildu CPV kods: Pasažieru transportlīdzekļu ar šoferi noma 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Reģionāla vai vietēja iestāde
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Limbažu novada pašvaldība
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Kontakti
Interneta adrese: http://www.limbazunovads.lv 🌏
E-pasts: evija.mezinska@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +371 64070638 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/105364 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/105364 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-07-20 📅
Iesniegšanas termiņš: 2023-08-22 📅
Publicēšanas datums: 2023-07-25 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 141-449268
OV-S numurs: 141
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Maksimālais daļu skaits, ko piešķir vienam pretendentam: 2
Maksimālais daļu skaits vienam pretendentam: 2
Daļas nosaukums: Transporta pakalpojumu sniegšana Salacgrīvas vidusskolas skolēnu pārvadāšanai
Daļas numurs: 1
Ilgums: 24 mēneši
Daļas nosaukums: Transporta pakalpojumu sniegšana Liepupes pamatskolas skolēnu pārvadāšanai
Daļas numurs: 2
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Limbažu - (LATVIJA), 4001
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 10:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2023-08-22 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 14:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/105364
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90009114631
Kontakti
Kontaktpunkts: Evija Mežinska
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/301 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/105364 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 22416641 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2023/S 141-449268 (2023-07-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Pasažieru transportlīdzekļu ar šoferi noma
Atsauces numurs: LNP 2023/115
Īss apraksts:
Transporta pakalpojumu sniegšana Salacgrīvas vidusskolas un Liepupes pamatskolas skolēnu pārvadāšanai
Paziņojuma metadati
Oriģinālvaloda: latviešu 🗣️
Dokumenta veids: Paziņojums par līgumu
Līguma raksturs: Pakalpojumi
Regula: Eiropas Savienība, piedaloties GPA valstīm
Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)
Kods: Pasažieru transportlīdzekļu ar šoferi noma 📦
Papildu CPV kods: Pasažieru transportlīdzekļu ar šoferi noma 📦
Veiktspējas vieta
NUTS reģions: Latvija 🏙️
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta procedūra
Piedāvājuma veids: Piedāvājums visām daļām
Piešķiršanas kritēriji
Zemākā cena
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts: Latvija 🇱🇻
Līgumslēdzējas iestādes veids: Reģionāla vai vietēja iestāde
Līgumslēdzējas iestādes nosaukums: Limbažu novada pašvaldība
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Kontakti
Interneta adrese: http://www.limbazunovads.lv 🌏
E-pasts: evija.mezinska@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +371 64070638 📞
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/105364 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/105364 🌏
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-07-20 📅
Iesniegšanas termiņš: 2023-08-22 📅
Publicēšanas datums: 2023-07-25 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 141-449268
OV-S numurs: 141
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Maksimālais daļu skaits, ko piešķir vienam pretendentam: 2
Maksimālais daļu skaits vienam pretendentam: 2
Daļas nosaukums: Transporta pakalpojumu sniegšana Salacgrīvas vidusskolas skolēnu pārvadāšanai
Daļas numurs: 1
Ilgums: 24 mēneši
Daļas nosaukums: Transporta pakalpojumu sniegšana Liepupes pamatskolas skolēnu pārvadāšanai
Daļas numurs: 2
Veiktspējas vieta
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Limbažu - (LATVIJA), 4001
Procedūra
Juridiskais pamats: 32014L0024
Piedāvājumu saņemšanas laiks: 10:00
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Piedāvājumu atvēršanas datums: 2023-08-22 📅
Piedāvājumu atvēršanas laiks: 14:00
Vieta: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/105364
Līgumslēdzēja iestāde
Identitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90009114631
Kontakti
Kontaktpunkts: Evija Mežinska
Pircēja profila adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/301 🌏
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/105364 🌏
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Tālrunis: +371 22416641 📞
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Interneta adrese: http://www.iub.gov.lv 🌏
Informācija par pārsūdzības termiņiem: Saskaņā ar Publisko iepirkumu likuma 68. panta trešo daļu
Dienests, no kura var saņemt informāciju par pārskatīšanas procedūru
Tāds pats kā: Pārskata struktūra
Avots: OJS 2023/S 141-449268 (2023-07-20)
Papildu informācija (2023-07-31)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
E-pasts: pasts@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +371 26398814 📞
Fakss: +371 64070870 📠
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-07-31 📅
Publicēšanas datums: 2023-08-04 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 149-473694
Atsaucas uz paziņojumu: 2023/S 141-449268
OV-S numurs: 149
Papildu informācija
Veikto grozījumi tehniskajā specifikācijā
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Jana Lāce
Avots: OJS 2023/S 149-473694 (2023-07-31)
Objekts
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Papildu informācija
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
E-pasts: pasts@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +371 26398814 📞
Fakss: +371 64070870 📠
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-07-31 📅
Publicēšanas datums: 2023-08-04 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 149-473694
Atsaucas uz paziņojumu: 2023/S 141-449268
OV-S numurs: 149
Papildu informācija
Veikto grozījumi tehniskajā specifikācijā
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
Kontaktpunkts: Jana Lāce
Avots: OJS 2023/S 149-473694 (2023-07-31)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2023-09-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 296430.50 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
E-pasts: iepirkumi@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +371 64023003 📞
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-09-14 📅
Publicēšanas datums: 2023-09-19 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 180-563703
OV-S numurs: 180
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2023-09-08 📅
Nosaukums: Sia "jaunarkādijas"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103040760
Pasta adrese: Limbažu nov., Salacgrīvas pag., "Jaunarkādijas"
Pasta pilsēta: Limbažu
Pasta indekss: 4033
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 194262.50 EUR 💰
Līguma noslēgšanas datums: 2023-08-30 📅
Nosaukums: Limbažu rajona Liepupes pagasts zemnieku saimniecība "UNKAS"
Valsts reģistrācijas numurs: 44101022737
Pasta adrese: "Unkas"
Pasta pilsēta: Liepupes pagasts, Limbažu novads
Pasta indekss: 4023
Iepirkuma kopējā vērtība: 102 168 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1919
Avots: OJS 2023/S 180-563703 (2023-09-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība: 296430.50 EUR 💰
Paziņojuma metadati
Dokumenta veids: Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Procedūra
Piedāvājuma veids: Netaikoma
Līgumslēdzēja iestāde
Kontakti
E-pasts: iepirkumi@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +371 64023003 📞
Atsauce
Datumi
Nosūtīšanas datums: 2023-09-14 📅
Publicēšanas datums: 2023-09-19 📅
Identifikatori
Paziņojuma numurs: 2023/S 180-563703
OV-S numurs: 180
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma noslēgšanas datums: 2023-09-08 📅
Nosaukums: Sia "jaunarkādijas"
Valsts reģistrācijas numurs: 44103040760
Pasta adrese: Limbažu nov., Salacgrīvas pag., "Jaunarkādijas"
Pasta pilsēta: Limbažu
Pasta indekss: 4033
Valsts: Latvija 🇱🇻
Latvija 🏙️
Iepirkuma kopējā vērtība: 194262.50 EUR 💰
Līguma noslēgšanas datums: 2023-08-30 📅
Nosaukums: Limbažu rajona Liepupes pagasts zemnieku saimniecība "UNKAS"
Valsts reģistrācijas numurs: 44101022737
Pasta adrese: "Unkas"
Pasta pilsēta: Liepupes pagasts, Limbažu novads
Pasta indekss: 4023
Iepirkuma kopējā vērtība: 102 168 EUR 💰
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Pasta indekss: LV-1919
Avots: OJS 2023/S 180-563703 (2023-09-14)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕