Transporta pakalpojumi Limbažu novada Sporta skolas audzēkņu pārvadāšanai

Limbažu novada pašvaldība

Transporta pakalpojumi Limbažu novada Sporta skolas audzēkņu pārvadāšanai

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-19. Iepirkums tika publicēts 2026-05-19.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-05-19 Paziņojums par līgumu
2026-05-29 Paziņojums par līgumu
2026-09-02 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-09-02 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-05-19)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Transporta pakalpojumi Limbažu novada Sporta skolas audzēkņu pārvadāšanai
Atsauces numurs: LNP2026/82
Īss apraksts: Transporta pakalpojumi Limbažu novada Sporta skolas audzēkņu pārvadāšanai
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Pasažieru transportlīdzekļu ar šoferi noma 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 9
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 9

1️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi ar 15 vietīgu autobusu
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 130
15
10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi ar 19 vietīgu autobusu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi ar 23 vietīgu autobusu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi ar 25 vietīgu autobusu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

5️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi ar 27 vietīgu autobusu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005

6️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi ar 30 vietīgu autobusu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006

7️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi ar 34 vietīgu autobusu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007

8️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi ar 48 vietīgu autobusu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008

9️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi ar ne mazāk kā 58 vietīgu autobusu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0009

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-19 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-19 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-19 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Limbažu novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90009114631
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Limbažu novada pašvaldība
E-pasts: pasts@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +37164023003 📞
URL: https://www.limbazunovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173403 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173403 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 0922f281-61a6-4e21-82a6-bfe8885cad74-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 12/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 097-347093 (2026-05-19)
Paziņojums par līgumu (2026-05-29)

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-05-28 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: b7783583-c1b5-4c94-bba9-51ce29e3525f-01
Avots: OJS 2026/S 103-370792 (2026-05-29)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: LNP 2026/82
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 45546.38 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 4.10.4/26/119
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-03 📅
Nosaukums: Transporta pakalpojumi Limbažu novada Sporta skolas audzēkņu pārvadāšanai
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173403 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 5693.3 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Valkas rajona Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība "ŠIVERIŅI"
Valsts reģistrācijas numurs: 54101025241
Pasta adrese: Valmieras nov., "Šiveriņi"
Pasta indekss: LV-4715
Pasta pilsēta: Jērcēnu pag.
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Informācija par konkursiem
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002

3️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0003

4️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 5693.28 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0004

5️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0005

6️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0006

7️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0007

8️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0008

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 170-608141 (2026-09-02)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 5693.27 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0009
Līguma numurs: 4.10.4/26/127
Līguma noslēgšanas datums: 2026-09-02 📅
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 5693.27 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0009
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA NordBus
Valsts reģistrācijas numurs: 40203592663
Pasta adrese: Dzirciema iela 121
Pasta indekss: LV-1055
Pasta pilsēta: Rīga
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Avots: OJS 2026/S 171-609961 (2026-09-02)