Transporta pakalpojumi Cēsu novada pašvaldības funkciju un Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņu pārvadājumu nodrošināšanai
Cēsu novada pašvaldība
Transporta pakalpojumi Cēsu novada pašvaldības funkciju un Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņu pārvadājumu nodrošināšanai
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-07-13. Iepirkums tika publicēts 2026-06-09.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
- • Akciju sabiedrība "CATA"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LOCUS"
- • SIA "NORLE N"
- • Valkas rajona Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība "ŠIVERIŅI"
- • Extra-Regio NUTS 2 › Extra-Regio NUTS 3
- • Latvija › Rīga
- • Latvija › Vidzeme
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-06-09 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-09-03 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-06-09)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Transporta pakalpojumi Cēsu novada pašvaldības funkciju un Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņu pārvadājumu nodrošināšanai
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Autobusu ar šoferi noma 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi Cēsu novada pašvaldības funkciju nodrošināšanai
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņu pārvadājumu nodrošināšanai
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-13 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-13 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 10
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-07-13 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Cēsu novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Raunas iela 4
Pasta indekss: LV-4101
Pasta pilsēta: Cēsis
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Raunas iela 4, Cēsis
E-pasts: dome@cesunovads.lv 📧
Tālrunis: +37164161800 📞
URL: https://www.cesis.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168114 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168114 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: e2316f7a-a1ac-4ec9-8d8a-e4d46a02f856-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 06/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 110-397467 (2026-06-09)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Transporta pakalpojumi Cēsu novada pašvaldības funkciju un Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņu pārvadājumu nodrošināšanai
Atsauces numurs:
CNP2026/31
Īss apraksts:
Transporta pakalpojumi Cēsu novada pašvaldības funkciju un Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņu pārvadājumu nodrošināšanai
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Autobusu ar šoferi noma 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi Cēsu novada pašvaldības funkciju nodrošināšanai
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Transporta pakalpojumi Cēsu pilsētas Sporta skolas audzēkņu pārvadājumu nodrošināšanai
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-13 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-13 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 10
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-07-13 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Cēsu novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000031048
Pasta adrese: Raunas iela 4
Pasta indekss: LV-4101
Pasta pilsēta: Cēsis
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Raunas iela 4, Cēsis
E-pasts: dome@cesunovads.lv 📧
Tālrunis: +37164161800 📞
URL: https://www.cesis.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168114 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168114 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: e2316f7a-a1ac-4ec9-8d8a-e4d46a02f856-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 06/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 110-397467 (2026-06-09)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-09-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 218 440 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 218 440 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-09-01 📅
Nosaukums: Transporta pakalpojumi Cēsu novada pašvaldības funkciju nodrošināšanai
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168114 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 29 440 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 29 440 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Akciju sabiedrība "CATA"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Cēsu nov., Jāņa Poruka iela 8
Pasta indekss: LV-4101
Pasta pilsēta: Cēsis
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums, mazais vai vidējais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LOCUS"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Cēsu nov., Akmens iela 5A - 27
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: Sia "norle n"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Cēsu nov., "Silenieki"
Pasta indekss: LV-4116
Pasta pilsēta: Veselavas pag.
Piedāvājuma identifikators:
Nosaukums: Valkas rajona Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība "ŠIVERIŅI"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Valmieras nov., "Šiveriņi"
Pasta indekss: LV-4715
Pasta pilsēta: Jērcēnu pag.
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 189 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 189 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 171-609907 (2026-09-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
CNP 2026/31
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 218 440 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 218 440 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
1047/2026/2.2-9
Līguma noslēgšanas datums: 2026-09-01 📅
Nosaukums: Transporta pakalpojumi Cēsu novada pašvaldības funkciju nodrošināšanai
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168114 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 29 440 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 29 440 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Akciju sabiedrība "CATA"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003016840
Pasta adrese: Cēsu nov., Jāņa Poruka iela 8
Pasta indekss: LV-4101
Pasta pilsēta: Cēsis
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums, mazais vai vidējais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators:
2
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LOCUS"
Valsts reģistrācijas numurs:
44103017374
Pasta adrese: Cēsu nov., Akmens iela 5A - 27
Piedāvājuma identifikators:
3
Nosaukums: Sia "norle n"
Valsts reģistrācijas numurs:
44103119588
Pasta adrese: Cēsu nov., "Silenieki"
Pasta indekss: LV-4116
Pasta pilsēta: Veselavas pag.
Piedāvājuma identifikators:
4
Nosaukums: Valkas rajona Jērcēnu pagasta zemnieku saimniecība "ŠIVERIŅI"
Valsts reģistrācijas numurs:
54101025241
Pasta adrese: Valmieras nov., "Šiveriņi"
Pasta indekss: LV-4715
Pasta pilsēta: Jērcēnu pag.
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 189 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 189 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕