Traktortehnikas piegāde

SIA “ZAAO”

Traktortehnikas piegāde

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-08-17. Iepirkums tika publicēts 2026-07-17.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-07-17 Paziņojums par līgumu
2026-09-02 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-07-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Traktortehnikas piegāde
Atsauces numurs: ZAAO 2026/34/l
Īss apraksts: Traktortehnikas piegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Traktori 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2

1️⃣
Nosaukums: Frontālais iekrāvēja ar aprīkojumu piegāde
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 220 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Aprites ekonomikas centrs “Daibe”, “Stūri”, Stalbes pagasts, Cēsu novads, LV-4151
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 5 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Elektriskā mini iekrāvēja ar aprīkojumu piegāde
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 95 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-17 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-17 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-08-17 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sia “zaao”
Valsts reģistrācijas numurs: 44103015509
Pasta adrese: Rīgas 32
Pasta indekss: LV-4201
Pasta pilsēta: Valmiera
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: SIA "ZAAO" Rīgas iela 32, Valmiera
E-pasts: pasts@zaao.lv 📧
Tālrunis: +37164281250 📞
URL: https://www.zaao.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vide
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177743 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177743 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 22d1f853-a876-46fb-aa20-3eaaa4c3473a-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Papildu informācija
Iepirkums tiek rīkots projekta ietvaros. Projekts tiek īstenots atbilstoši Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmas 2021.–2027.gadam 2.2.2. specifiskā atbalsta mērķa “Pārejas uz aprites ekonomiku veicināšana” 2.2.2.1. pasākuma “Atkritumu šķirošana, pārstrāde un reģenerācija” trešās atlases kārtas apstiprinātā projekta Nr.2.2.2.1/3/25/I/006 "Vidzemes reģiona aprites ekonomikas un atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūras attīstība: vides izglītības pilnveide, nešķirotu sadzīves atkritumu šķirošanas līnijas modernizācija" ietvaros.
Rādīt vairāk
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 10/08/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 137-498033 (2026-07-17)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 83 000 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Kohēzijas fonds (2014/2020)

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Līguma numurs: 3.23/2026-198
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-31 📅
Nosaukums: Elektriskā mini iekrāvēja ar aprīkojumu piegāde
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177743 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 83 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Alwark"
Valsts reģistrācijas numurs: 43603039779
Pasta adrese: Jelgavas nov., Atpūta, Apogu iela 5
Pasta indekss: LV-3008
Pasta pilsēta: Svētes pag.
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: info@alwark.lv 📧
Tālrunis: +37167146732 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 170-608861 (2026-09-02)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕