Tiltu būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība (Zaubes tilts autoceļa V60 Mālpils – Zaube – Kliģene km 10,285 un Kolupes tilts autoceļa V678 Līksna – Kalupe – Upmala – Rožupe 14,32 km) (2 līgumi)
Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts ceļi"
Tiltu būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība (Zaubes tilts autoceļa V60 Mālpils – Zaube – Kliģene km 10,285 un Kolupes tilts autoceļa V678 Līksna – Kalupe – Upmala – Rožupe 14,32 km) (2 līgumi)
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-19. Iepirkums tika publicēts 2026-05-18.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi › Projekta un dokumentācijas uzraudzība
- • Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi inženiertehniskajām būvēm › Tiltu projektēšanas pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-05-18 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-13 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-05-18)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Tiltu būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība (Zaubes tilts autoceļa V60 Mālpils – Zaube – Kliģene km 10,285 un Kolupes tilts autoceļa V678 Līksna – Kalupe – Upmala – Rožupe 14,32 km) (2 līgumi)
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Tiltu projektēšanas pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Zaubes tilta autoceļa V60 Mālpils – Zaube – Kliģene km 10,285 būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Papildu produkti/pakalpojumi: Projekta un dokumentācijas uzraudzība 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Valsts vietējā autoceļa V60 Mālpils – Zaube – Kliģene km 10,285
Pasta adrese: Emīlijas Benjamiņas iela 3
Pasta indekss: LV-1050
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 11 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 75
10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Darba kopējais izpildes termiņš
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Izvēles kritērijs “Tilta konstrukciju 3D modelis K(mod)"
Kvalitātes kritērijs (svērums): 5
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Kolupes tilta valsts vietējā autoceļa V678 Līksna – Kalupe – Upmala – Rožupe 14,32 km būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Valsts vietējā autoceļa V678 Līksna – Kalupe – Upmala – Rožupe 14,32 km
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-19 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-19 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-19 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts ceļi"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Emīlijas Benjamiņas iela 3
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Jolanta Inga Brasa
E-pasts: jolanta.brasa@lvceli.lv 📧
Tālrunis: +37167028163 📞
URL: https://lvceli.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172958 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172958 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 360573d8-353a-499e-93b5-d533cc407764-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 12/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 095-340901 (2026-05-18)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Tiltu būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība (Zaubes tilts autoceļa V60 Mālpils – Zaube – Kliģene km 10,285 un Kolupes tilts autoceļa V678 Līksna – Kalupe – Upmala – Rožupe 14,32 km) (2 līgumi)
Atsauces numurs:
LVC2026/50/AC
Īss apraksts:
Tiltu būvprojektu izstrāde un autoruzraudzība (Zaubes tilts autoceļa V60 Mālpils – Zaube – Kliģene km 10,285 un Kolupes tilts autoceļa V678 Līksna – Kalupe – Upmala – Rožupe 14,32 km) (2 līgumi)
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Tiltu projektēšanas pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Zaubes tilta autoceļa V60 Mālpils – Zaube – Kliģene km 10,285 būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Papildu produkti/pakalpojumi: Projekta un dokumentācijas uzraudzība 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Valsts vietējā autoceļa V60 Mālpils – Zaube – Kliģene km 10,285
Pasta adrese: Emīlijas Benjamiņas iela 3
Pasta indekss: LV-1050
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 11 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 75
10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Darba kopējais izpildes termiņš
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Izvēles kritērijs “Tilta konstrukciju 3D modelis K(mod)"
Kvalitātes kritērijs (svērums): 5
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Kolupes tilta valsts vietējā autoceļa V678 Līksna – Kalupe – Upmala – Rožupe 14,32 km būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Valsts vietējā autoceļa V678 Līksna – Kalupe – Upmala – Rožupe 14,32 km
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-19 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-19 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-19 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums; Piedāvājuma nodrošinājuma iemaksa Pasūtītāja norēķinu kontā.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts ceļi"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003344207
Pasta adrese: Emīlijas Benjamiņas iela 3
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Jolanta Inga Brasa
E-pasts: jolanta.brasa@lvceli.lv 📧
Tālrunis: +37167028163 📞
URL: https://lvceli.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172958 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172958 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 360573d8-353a-499e-93b5-d533cc407764-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
1) Paziņojumā 1. līgumam norādītais līguma izpildes laiks "mēnešos" norādīts "11", ņemot vērā, ka saskaņā ar iepirkuma dokumentos norādīto informāciju darba izpildes laiks ir 330 dienas, 2.līgumam norādītais līguma izpildes laiks "mēnešos" norādīts "11", ņemot vērā, ka saskaņā ar iepirkuma dokumentos norādīto informāciju darba izpildes laiks ir 330 dienas. 2) Līgumu par iepirkuma daļu „Autoruzraudzība” slēdz pēc iepirkuma daļas „Projektēšana” pabeigšanas un būvdarbu līguma par izstrādātā būvprojekta realizāciju noslēgšanas. Ja tiks noslēgts autoruzraudzības līgums, maksimālais dienu skaits - 24 (1.līgumam) un 24 (2.līgumam).
Rādīt vairāk
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 12/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 095-340901 (2026-05-18)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 18641.97 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-13 📅
Nosaukums: Zaubes tilta autoceļa V60 Mālpils – Zaube – Kliģene km 10,285 būvprojekta izstrāde
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172958 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 5
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 8765.43 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: AS "Ceļuprojekts"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Murjāņu iela 7A
Pasta indekss: LV-1024
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: cp@celuprojekts.lv 📧
Tālrunis: +37126198764 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 9876.54 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 156-564334 (2026-08-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
LVC 2026/50/AC
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 18641.97 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
LVC2026/4.2/AC/415
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-13 📅
Nosaukums: Zaubes tilta autoceļa V60 Mālpils – Zaube – Kliģene km 10,285 būvprojekta izstrāde
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172958 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 5
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 8765.43 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: AS "Ceļuprojekts"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003026637
Pasta adrese: Murjāņu iela 7A
Pasta indekss: LV-1024
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: cp@celuprojekts.lv 📧
Tālrunis: +37126198764 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 9876.54 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Papildu informācija
1) Paziņojumā 1.līgumam norādītais līguma darbības termiņš (09.06.2027.) ir provizorisks. Saskaņā ar pretendenta piedāvājumu un noslēgtā iepirkuma līguma 8.2.3.punktu, darba kopējais izpildes termiņš ir 300 dienas. 2) Paziņojumā 2. līgumam norādītais līguma darbības termiņš (09.06.2027.) ir provizorisks. Saskaņā ar pretendenta piedāvājumu un noslēgtā iepirkuma līguma 8.2.3.punktu, darba kopējais izpildes termiņš ir 300 dienas.
Rādīt vairāk
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi (>20 jauni iepirkumi)