Telpu uzkopšana Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta struktūrvienībās
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
Telpu uzkopšana Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta struktūrvienībās
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-01. Iepirkums tika publicēts 2026-04-30.
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-04-30 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-20 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-04-30)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Telpu uzkopšana Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta struktūrvienībās
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Telpu uzkopšana Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta struktūrvienībās
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Uzkopšanas pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 5
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 5
1️⃣
Nosaukums: NMPD telpas Kurzemē
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Līguma, pamatnolīguma vai dinamiskās iepirkuma sistēmas darbības termiņš
Šo līgumu var atjaunot ✅
Apraksts
Atjaunošanas apraksts: Saskaņā ar Nolikumu
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 3
Cita informācija par pārjaunojumiem: Saskaņā ar Nolikumi
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts: Saskaņā ar Nolikumu
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: NMPD telpas Zemgalē
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Cita informācija par pārjaunojumiem: Saskaņā ar Nolikumu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: NMPD telpas Vidzemē
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Cita informācija par pārjaunojumiem: Saskaņa ar Nolikumu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: NMPD telpas Latgalē
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: NMPD telpas Rīgā
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-01 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-01 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 5
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-01 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Laktas iela 8
Pasta indekss: LV-1013
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Kitija Elerte-Zeļča
E-pasts: kitija.elerte@nmpd.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167337026 📞
URL: https://www.nmpd.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172205 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172205 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: c3fe0211-7dc9-427c-a19d-8ec65d1d60ea-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 25/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 086-306708 (2026-04-30)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Telpu uzkopšana Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta struktūrvienībās
Atsauces numurs:
NMPD2026/4
Īss apraksts: Telpu uzkopšana Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta struktūrvienībās
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Uzkopšanas pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 5
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 5
1️⃣
Nosaukums: NMPD telpas Kurzemē
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Līguma, pamatnolīguma vai dinamiskās iepirkuma sistēmas darbības termiņš
Šo līgumu var atjaunot ✅
Apraksts
Atjaunošanas apraksts: Saskaņā ar Nolikumu
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 3
Cita informācija par pārjaunojumiem: Saskaņā ar Nolikumi
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts: Saskaņā ar Nolikumu
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: NMPD telpas Zemgalē
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Cita informācija par pārjaunojumiem: Saskaņā ar Nolikumu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: NMPD telpas Vidzemē
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Cita informācija par pārjaunojumiem: Saskaņa ar Nolikumu
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: NMPD telpas Latgalē
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: NMPD telpas Rīgā
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-01 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-01 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 5
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-06-01 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
90009029104
Pasta adrese: Laktas iela 8
Pasta indekss: LV-1013
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Kitija Elerte-Zeļča
E-pasts: kitija.elerte@nmpd.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167337026 📞
URL: https://www.nmpd.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172205 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172205 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: c3fe0211-7dc9-427c-a19d-8ec65d1d60ea-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 25/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 086-306708 (2026-04-30)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Apraksts
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Vidzeme 🏙️
Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Cits
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 5
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 6
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 139-507020 (2026-07-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
NMPD 2026/4
Apraksts
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Vidzeme 🏙️
Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Cits
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 5
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 6
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 6
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Papildu informācija
Saskaņā ar Konkursa Nolikuma 3.5.punktu, paredzēts Vispārīgo vienošanos par “Telpu uzkopšana Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta struktūrvienībās” slēgt ar kopējo cenu 228 533,89 EUR (divi simti divdesmit astoņi tūkstoši pieci simti trīsdesmit trīs euro, 89 centi) bez pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk – PVN) uz 24 (divdesmit četriem) mēnešiem vai līdz brīdim, kad maksājumi par saņemto Pakalpojumu sasniedz Vispārīgās vienošanās kopējo cenu, atkarībā no tā, kurš no šiem nosacījumiem iestājās pirmais. Ņemot vērā SIA "Hagberg" iesniegto piedāvājumu un tā piedāvātās cenas katrā daļā, sareizinot ar paredzamo Vispārīgās vienošanās darbības laiku, Konkursa komisija secina, ka līgumcena uz 24 mēnešiem ar SIA "Hagberg" piedāvāto cenu Pakalpojumam ir 475 511,28 EUR, kas ir vairāk kā par 150% lielāka nekā Konkursa nolikuma 3.5.1.punktā noteiktā un noslēdzot Vispārīgo vienošanos ar kopējo cenu 228 533,89 EUR, tā darbības laiks nebūs ilgāks par 11 mēnešiem.Saskaņā ar PIL Parejas noteikumu 27.punktu, kas noteic, ka Iepirkums vai iepirkuma procedūra pabeidzama, tai skaitā apstrīdama vai pārsūdzama, saskaņā ar tiem šā likuma noteikumiem, kuri bija spēkā attiecīgā iepirkuma vai iepirkuma procedūras izsludināšanas vai lēmuma par tās uzsākšanu pieņemšanas dienā, un Konkursa izsludināšanas dienā spēkā esošā PIL redakcijas 41.panta vienpadsmitās daļas 2.punktu, kas noteic, ka Pasūtītājs noraida pretendenta piedāvājumu atklātā vai slēgtā konkursā, ja pretendenta piedāvātā līgumcena pārsniedz 150 procentus no iepirkuma procedūras dokumentos norādītās paredzamās līgumcenas, Konkursā iesniegtie piedāvājumi ir noraidāmi un Konkurss izbeidzams bez rezultāta. Tostarp arī Iepirkumu uzraudzības birojs par PIL 41.panta vienpadsmitās daļas 2.punktu ir noradījis, ka regulējums ir attiecināms vienīgi uz procedūrām, kurās tieši un nepārprotami ir iespējams konstatēt līguma kopējo līgumcenu (PIL 1. panta 17. punkts – kopējā samaksa par iepirkuma līguma izpildi, kurā ietverti visi piemērojamie nodokļi, izņemot pievienotās vērtības nodokli). Attiecīgi, PIL 41. panta vienpadsmitās daļas 2. punkta regulējums nav izmantojams, lai vērtētu piedāvājumus, ņemot vērā vienības cenu (ja vien nav zināms kopējais vienību skaits, kas ļauj aprēķināt kopējo līgumcenu), vai līgumos, kuros to specifikas vai citu apstākļu dēļ nav iespējams prognozēt kopējo līgumcenu, tā nav aprēķināma vai nav paredzams kopējais līguma apjoms.Ņemot vērā visu augstāk minēto, PIL 41.panta vienpadsmitās daļas 2.punktu un nodrošinot PIL 2.pantā noteiktos mērķus, Konkurss “Telpu uzkopšana Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta struktūrvienībās” (ID. Nr. NMPD 2026/4) 1.-5.daļā tiek izbeigts bez rezultāta.
Rādīt vairāk
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi (20 jauni iepirkumi)
- Tīrīšanas un sanitārijas pakalpojumi (4)
- Uzkopšanas pakalpojumi (4)
- Atkritumu urnu tīrīšanas pakalpojumi
- Autostāvvietu tīrīšanas pakalpojumi
- Biroju, skolu un biroja iekārtu tīrīšanas pakalpojumi
- Cauruļveida struktūru vilkmes tīrīšanas pakalpojumi
- Cisternu un rezervuāru tīrīšanas pakalpojumi
- Dzīvojamo telpu, ēku un logu tīrīšanas pakalpojumi
- Krāšņu un skursteņu tīrīšanas pakalpojumi
- Transportlīdzekļu tīrīšanas pakalpojumi