Tehniskās dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība objektam – Mālkalnes prospektā 38, Ogrē - telpu vienkāršotā atjaunošana par daudzdzīvokļu dzīvojamo sociālo ēku

Ogres novada pašvaldība

Tehniskās dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība objektam – Mālkalnes prospektā 38, Ogrē - telpu vienkāršotā atjaunošana par daudzdzīvokļu dzīvojamo sociālo ēku

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-07-20. Iepirkums tika publicēts 2026-06-17.

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-06-17 Paziņojums par līgumu
2026-06-18 Paziņojums par līgumu
2026-07-02 Paziņojums par līgumu
2026-07-22 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-06-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Tehniskās dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība objektam – Mālkalnes prospektā 38, Ogrē - telpu vienkāršotā atjaunošana par daudzdzīvokļu dzīvojamo sociālo ēku
Atsauces numurs: ONP2026/56
Īss apraksts:
Tehniskās dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība objektam – Mālkalnes prospektā 38, Ogrē - telpu vienkāršotā atjaunošana par daudzdzīvokļu dzīvojamo sociālo ēku
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 38 620 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Projekta un dokumentācijas uzraudzība 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Ogrē, Mālkalnes prospektā 38
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 90
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Atbildīgā būvprojekta vadītāja (arhitekta) pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-20 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-20 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-07-20 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Ogres novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000024455
Pasta adrese: Brīvības iela 33
Pasta indekss: LV-5001
Pasta pilsēta: Ogre
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Ogres novada pašvaldība, Anita Alksne
E-pasts: anita.alksne@ogresnovads.lv 📧
Tālrunis: +37165068779 📞
URL: https://www.ogresnovads.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/175641 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/175641 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: e4c69f28-dc33-46eb-810e-58a0121eec09-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 13/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 116-419612 (2026-06-17)
Paziņojums par līgumu (2026-06-18)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 38 620 EUR 💰

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-06-18 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: b69179f3-bbcc-4d9a-8060-449d6a90786a-01
Avots: OJS 2026/S 117-423260 (2026-06-18)
Paziņojums par līgumu (2026-07-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: ONP 2026/56
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 38 620 EUR 💰

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-02 📅
Cita papildu informācija
Tehnisku kļūdu labojumi publicētajā paziņojumā
Galvenais izmaiņu iemesls: Pircēja kļūdas izlabošana
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: d7929988-e6a1-490f-abce-45162337cb6b-01
Avots: OJS 2026/S 126-456954 (2026-07-02)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-22)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Netika saņemts neviens piedāvājums, dalības pieprasījums vai projekts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 141-512080 (2026-07-22)