Tehniskās apsardzes pakalpojumi NVA valdījumā esošajos īpašumos uz 3 gadiem

Nodrošinājuma valsts aģentūra

Tehniskās apsardzes pakalpojumi NVA valdījumā esošajos īpašumos uz 3 gadiem

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-18. Iepirkums tika publicēts 2026-04-13.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-04-13 Paziņojums par līgumu
2026-07-23 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-20 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-20 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-20 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-24 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-04-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Tehniskās apsardzes pakalpojumi NVA valdījumā esošajos īpašumos uz 3 gadiem
Atsauces numurs: IeMNVA2026/18
Īss apraksts: Tehniskās apsardzes pakalpojumi NVA valdījumā esošajos īpašumos uz 3 gadiem
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Apsardzes pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 8
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 8

1️⃣
Nosaukums: 1. iepirkuma priekšmeta daļa “Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Ludzā, Balvos un Viļānos”
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 90
10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: 2. iepirkuma priekšmeta daļa “Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Rīgā”
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: 3. iepirkuma priekšmeta daļa “Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Zemgalē un Pierīgā”
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: 4. iepirkuma priekšmeta daļa “Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Kurzemē”
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

5️⃣
Nosaukums: 5. iepirkuma priekšmeta daļa “Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Daugavpilī”
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005

6️⃣
Nosaukums: 6. iepirkuma priekšmeta daļa “Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Vidzemē 1”
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006

7️⃣
Nosaukums: 7. iepirkuma priekšmeta daļa “Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Vidzemē 2”
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007

8️⃣
Nosaukums: 8. iepirkuma priekšmeta daļa “Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Vidzemē 3”
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Procedūras galvenās iezīmes: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-18 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-18 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-05-18 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (kopā)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Nodrošinājuma valsts aģentūra
Valsts reģistrācijas numurs: 90009112024
Departaments: Iepirkumu pārvalde
Pasta adrese: Čiekurkalna 1.līnija 1 k-2
Pasta indekss: LV-1026
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļa, 352.kab.
E-pasts: iepirkumi@agentura.iem.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167829074 📞
URL: https://www.nva.iem.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Sabiedriskā kārtība un drošība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/165399 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/165399 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Papildu informācija
Pretendents iesniedz piedāvājuma nodrošinājumu par katru iepirkuma priekšmeta daļu, kurā tas iesniedz piedāvājumu (skatīt iepirkuma nolikuma 6.11. - 6.19.punktu).
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 14/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 073-255921 (2026-04-13)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-23)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: IeM NVA 2026/18
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 36102.47 EUR 💰
Apraksts
Piekļūstamības kritēriju izmantošana tehniskajās specifikācijās, lai gādātu par personām ar invaliditāti: Kritēriji par pieejamību personām ar invaliditāti nav iekļauti, jo iepirkums nav paredzēts fiziskām personām
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004
Līguma numurs: IeM_NVA_2026/205-Pak
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-22 📅
Nosaukums: Pakalpojuma līgums par tehniskās apsardzes pakalpojumiem Nodrošinājuma valsts aģentūras valdījumā esošajos īpašumos 4. iepirkuma priekšmeta daļā (Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Kurzemē) uz 3 gadiem
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/165399 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 36102.47 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0004
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Akciju sabiedrība "G4S Latvia"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103058465
Pasta adrese: Stigu iela 10
Pasta indekss: LV-1021
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 141-513867 (2026-07-23)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 24820.04 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 2026/239-pak.
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-19 📅
Nosaukums: par tehniskās apsardzes pakalpojumiem Nodrošinājuma valsts aģentūras valdījumā esošajos īpašumos 1.iepirkuma priekšmeta daļā (Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Ludzā, Balvos un Viļānos) uz 3 gadiem
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 24820.04 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MEGA SARGS"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003575463
Pasta adrese: Čiekurkalna 6. šķērslīnija 7A
Pasta indekss: LV-1026
Avots: OJS 2026/S 162-582128 (2026-08-20)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 30079.40 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005
Līguma numurs: 2026/242-pak.
Nosaukums: par tehniskās apsardzes pakalpojumiem Nodrošinājuma valsts aģentūras valdījumā esošajos īpašumos 5.iepirkuma priekšmeta daļā (Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Daugavpilī) uz 3 gadiem
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 30079.4 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0005
Avots: OJS 2026/S 162-582974 (2026-08-20)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-20)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 31578.18 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007
Līguma numurs: 2026/247-pak.
Nosaukums: par tehniskās apsardzes pakalpojumiem Nodrošinājuma valsts aģentūras valdījumā esošajos īpašumos 7.iepirkuma priekšmeta daļā (Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Vidzemē 2) uz 3 gadiem
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 31578.18 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0007
Avots: OJS 2026/S 162-583472 (2026-08-20)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 41956.25 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006
Līguma numurs: IeM_NVA_2026/244-Pak
Nosaukums: Pakalpojuma līgums par tehniskās apsardzes pakalpojumiem Nodrošinājuma valsts aģentūras valdījumā esošajos īpašumos 6.iepirkuma priekšmeta daļā (Tehniskās apsardzes pakalpojuma saņemšana Vidzemē 1) uz 3 gadiem
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 41956.25 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0006
Avots: OJS 2026/S 163-584389 (2026-08-24)