Stingrās uzskaites dokumentu, veidlapu un valsts reģistrācijas numuru zīmju izgatavošana, piegāde Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras vajadzībām
Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra
Stingrās uzskaites dokumentu, veidlapu un valsts reģistrācijas numuru zīmju izgatavošana, piegāde Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras vajadzībām
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-17. Iepirkums tika publicēts 2026-05-15.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-05-15 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-02 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-05-15)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Stingrās uzskaites dokumentu, veidlapu un valsts reģistrācijas numuru zīmju izgatavošana, piegāde Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras vajadzībām
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Iespieddarbi un saistītie izdevumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4
1️⃣
Nosaukums: Apliecības
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 5 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Dažādi iespieddarbi 📦
Pasta adrese: Republikas laukums 2
Pasta indekss: LV-1010
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Tehniskās apskates uzlīmes un taloni
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 6 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Tehniskās apskates protokols un rēķins-uzziņa
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 4 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Numurzīmes
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 26 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-17 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-17 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-17 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Republikas laukums 2
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Anta Liepa
E-pasts: iepirkumi@vtua.gov.lv 📧
Tālrunis: +37120273393 📞
URL: https://vtua.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169786 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169786 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 44685ad0-3491-45f6-bcf5-e5fc61bff8ed-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 10/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 094-337934 (2026-05-15)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Stingrās uzskaites dokumentu, veidlapu un valsts reģistrācijas numuru zīmju izgatavošana, piegāde Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras vajadzībām
Atsauces numurs:
VTUA2026/02
Īss apraksts:
Stingrās uzskaites dokumentu, veidlapu un valsts reģistrācijas numuru zīmju izgatavošana, piegāde Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras vajadzībām
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Iespieddarbi un saistītie izdevumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4
1️⃣
Nosaukums: Apliecības
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 5 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Dažādi iespieddarbi 📦
Pasta adrese: Republikas laukums 2
Pasta indekss: LV-1010
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem:
2.2.6. Līguma izpildes laikā vai 12 (divpadsmit) mēnešu laikā pēc visas Līgumā norādītās Preces piegādes Pasūtītājam ir tiesības veikt papildus pasūtījumu līdz 50% (piecdesmit procentiem) no Līgumcenas. Uz papildus veikto pasūtījumu piemērojami tie paši nosacījumi, kas uz pamatpasūtījumu noslēgtā iepirkuma līguma ietvaros.
Rādīt vairāk
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Tehniskās apskates uzlīmes un taloni
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 6 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Tehniskās apskates protokols un rēķins-uzziņa
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 4 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Numurzīmes
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 26 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-17 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-17 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-17 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra
Valsts reģistrācijas numurs:
90001834941
Pasta adrese: Republikas laukums 2
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Anta Liepa
E-pasts: iepirkumi@vtua.gov.lv 📧
Tālrunis: +37120273393 📞
URL: https://vtua.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169786 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169786 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 44685ad0-3491-45f6-bcf5-e5fc61bff8ed-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 10/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 094-337934 (2026-05-15)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 59 553 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-16 📅
Nosaukums: Ligums_Baltijas_Banknote_SUM_2026
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169786 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12 500 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALTIJAS BANKNOTE"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Elijas iela 1
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: 22042177
E-pasts: ainars@balticbanknote.lv 📧
Tālrunis: +37122042177 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12 200 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 510 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 34 343 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Papildu informācija
Zemsliekšņa iepirkums.
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 148-539690 (2026-08-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
VTUA 2026/02
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 59 553 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
Ligums_Baltijas_Banknote_SUM_2026
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-16 📅
Nosaukums: Ligums_Baltijas_Banknote_SUM_2026
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/169786 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12 500 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BALTIJAS BANKNOTE"
Valsts reģistrācijas numurs:
40102000497
Pasta adrese: Elijas iela 1
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: 22042177
E-pasts: ainars@balticbanknote.lv 📧
Tālrunis: +37122042177 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12 200 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Līguma/partijas kopējā vērtība: 510 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Līguma/partijas kopējā vērtība: 34 343 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0004
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Papildu informācija
Zemsliekšņa iepirkums.
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Iespieddarbi un saistītie izdevumi (1 jauni iepirkumi)
- Avīzes, laikraksti, periodiskie izdevumi un žurnāli
- Dažādi iespieddarbi
- Grāmatas, brošūras un atgādnes
- Iespiedplates vai cilindri un citas iespieddarbiem izmantojamas iekārtas
- Markas, čeku veidlapas, banknotes, akciju vērtspapīri, tirdzniecības reklāmas materiāli, katalogi un rokasgrāmatas (1)
- Papīra vai kartona reģistri, grāmatvedības uzskaites žurnāli, ātršuvēju vāki, veidlapas un citas drukātās kancelejas preces
- Tinte