Sporta inventāra, ekipējuma un specializēto sporta apavu iegāde “Daugavpils sporta skola” vajadzībām
Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Sporta inventāra, ekipējuma un specializēto sporta apavu iegāde “Daugavpils sporta skola” vajadzībām
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-08-12. Iepirkums tika publicēts 2026-07-09.
Kas? Ko?- • Aerobikas treniņa inventārs › Trenažieri fiziskās sagatavotības trenēšanai
- • Inventārs braukšanai ar slēpēm un sniega dēli › Slēpju zābaki
- • Munīcija › Šaujamieroču munīcija
- • Mērķa spēles un to inventārs › Stenda šaušanas inventārs
- • Rakešu sporta veidu un sporta laukumu aprīkojums › Basketbola bumbas
- • Rakešu sporta veidu un sporta laukumu aprīkojums › Volejbola bumbas
- • Slidošanas un hokeja inventārs › Hokeja ripas
- • Speciālie apģērbi › Sporta apģērbi
- • Sporta preces un inventārs › Boksa inventārs
- • Vingrošanas zāles inventārs › Vingrošanas paklāji
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-07-09 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-17 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-06 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-18 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-07-09)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Sporta inventāra, ekipējuma un specializēto sporta apavu iegāde “Daugavpils sporta skola” vajadzībām
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Sporta preces un inventārs 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 15
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 15
1️⃣
Nosaukums: Inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Papildu produkti/pakalpojumi:
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības administratīvā teritorija
Pasta adrese: Kr.Valdemāra 1
Pasta indekss: LV-5400
Pilsēta: Daugavpils
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-08-12 📅
Beigu datums: 2026-12-15 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Paukošanas nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Biatlona nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Daugavpils valstspilsētas pašavaldības administratīvā teritorija
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Ložu šaušanas nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Peldēšanas nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
6️⃣
Nosaukums: Biatlona nodaļas specializētā ieroča iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
7️⃣
Nosaukums: Svarcelšanas nodaļas specializētā inventāra (svarcelšanas triko) iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
8️⃣
Nosaukums: Volejbola nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
9️⃣
Nosaukums: Basketbola nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣0️⃣
Nosaukums: Hokeja nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības administartīvā teritorija
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣1️⃣
Nosaukums: Smaiļošanas un kanoe airēšanas nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣2️⃣
Nosaukums: Boksa nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣3️⃣
Nosaukums: Sporta vingrošanas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣4️⃣
Nosaukums: Mākslas vingrošanas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣5️⃣
Nosaukums: Cīņas triko iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-12 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-12 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Atvēršanas datums: 2026-08-12 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Departaments: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde Centralizēto iepirkumu nodaļa
Pasta adrese: Kr.Valdemāra 1
Pasta indekss: LV-5400
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde” Centralizēto iepirkumu nodaļa
E-pasts: liga.brenca@daugavpils.lv 📧
Tālrunis: +3716404329 📞
URL: https://www.daugavpils.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172924 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172924 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 4bbd924f-df50-4950-a741-fed6e2e4b2ba-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 05/08/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 131-479363 (2026-07-09)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Sporta inventāra, ekipējuma un specializēto sporta apavu iegāde “Daugavpils sporta skola” vajadzībām
Atsauces numurs:
DVP 2026/101
Īss apraksts:
Sporta inventāra, ekipējuma un specializēto sporta apavu iegāde “Daugavpils sporta skola” vajadzībām
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Sporta preces un inventārs 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 15
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 15
1️⃣
Nosaukums: Inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Papildu produkti/pakalpojumi:
+ vēl 12
Pasta adrese: Kr.Valdemāra 1
Pasta indekss: LV-5400
Pilsēta: Daugavpils
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-08-12 📅
Beigu datums: 2026-12-15 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Paukošanas nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Biatlona nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Daugavpils valstspilsētas pašavaldības administratīvā teritorija
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Ložu šaušanas nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Peldēšanas nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
6️⃣
Nosaukums: Biatlona nodaļas specializētā ieroča iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
7️⃣
Nosaukums: Svarcelšanas nodaļas specializētā inventāra (svarcelšanas triko) iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
8️⃣
Nosaukums: Volejbola nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0008
9️⃣
Nosaukums: Basketbola nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Nosaukums: Hokeja nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības administartīvā teritorija
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Nosaukums: Smaiļošanas un kanoe airēšanas nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Nosaukums: Boksa nodaļas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Nosaukums: Sporta vingrošanas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Nosaukums: Mākslas vingrošanas specializētā inventāra iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Nosaukums: Cīņas triko iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes sporta izglītības iestādes “Daugavpils Sporta skola” vajadzībām
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0015
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-12 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-12 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Atvēršanas datums: 2026-08-12 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000077325
Departaments: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde Centralizēto iepirkumu nodaļa
Pasta adrese: Kr.Valdemāra 1
Pasta indekss: LV-5400
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde” Centralizēto iepirkumu nodaļa
E-pasts: liga.brenca@daugavpils.lv 📧
Tālrunis: +3716404329 📞
URL: https://www.daugavpils.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172924 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172924 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 4bbd924f-df50-4950-a741-fed6e2e4b2ba-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 05/08/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 131-479363 (2026-07-09)
Paziņojums par līgumu (2026-07-17)
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-17 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 9a87e859-4de5-4088-bd06-4574dca59acb-01
Avots: OJS 2026/S 137-497995 (2026-07-17)
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-17 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 9a87e859-4de5-4088-bd06-4574dca59acb-01
Avots: OJS 2026/S 137-497995 (2026-07-17)
Paziņojums par līgumu (2026-08-06)
Objekts
Ilgums
Sākuma datums: 2026-08-25 📅
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-25 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-25 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-08-25 14:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/08/2026
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-08-06 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 495364ef-2294-4d81-bf0b-35d5ed305332-01
Avots: OJS 2026/S 151-547160 (2026-08-06)
Objekts
Ilgums
Sākuma datums: 2026-08-25 📅
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-25 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-25 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-08-25 14:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/08/2026
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-08-06 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 495364ef-2294-4d81-bf0b-35d5ed305332-01
Avots: OJS 2026/S 151-547160 (2026-08-06)
Paziņojums par līgumu (2026-08-18)
Objekts
Ilgums
Sākuma datums: 2026-09-07 📅
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-07 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-07 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-09-07 14:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 31/08/2026
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-08-18 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 76c42ce7-eb14-4390-8b68-c1d15056586d-01
Avots: OJS 2026/S 160-575627 (2026-08-18)
Objekts
Ilgums
Sākuma datums: 2026-09-07 📅
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-07 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-07 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-09-07 14:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 31/08/2026
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos ✅
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-08-18 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 76c42ce7-eb14-4390-8b68-c1d15056586d-01
Avots: OJS 2026/S 160-575627 (2026-08-18)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕