Speciālā transporta pakalpojums personām ar funkcionāliem traucējumiem

Jūrmalas Labklājības pārvalde

Speciālā transporta pakalpojums personām ar funkcionāliem traucējumiem

Termiņš

Deadline 2026-10-01

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-08-31 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-08-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Speciālā transporta pakalpojums personām ar funkcionāliem traucējumiem
Atsauces numurs: LP 2026/14
Īss apraksts: Speciālā transporta pakalpojums personām ar funkcionāliem traucējumiem
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Apraksts
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Ja līdz Līguma 1.2. punktā noteiktā termiņa beigām kopējā līgumcena nav sasniegta, termiņš var tikt pagarināts, Pusēm par to vienojoties un rakstveidā veicot grozījumus Līgumā noteiktajā kārtībā. Kopējais Līguma termiņš ar pagarinājumu nevar pārsniegt 15 (piecpadsmit) mēnešus.
Rādīt vairāk
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-01 12:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-01 16:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-01 16:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Jūrmalas Labklājības pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs: 90000594245
Pasta adrese: Talsu šoseja 31 k-25
Pasta indekss: LV-2016
Pasta pilsēta: Jūrmala
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Inga Avota-Krauksta
E-pasts: inga.avota@jurmala.lv 📧
Tālrunis: +37125704740 📞
URL: https://www.jurmala.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Sociālā aizsardzība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179458 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179458 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: bddbcc8b-b802-45c8-a6d2-ab9b012d2be3-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 24/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 169-602835 (2026-08-31)