Smiltenes novada pašvaldības iestāžu darbinieku veselības apdrošināšana

Smiltenes novada pašvaldība

Smiltenes novada pašvaldības iestāžu darbinieku veselības apdrošināšana

Termiņš

Deadline 2026-09-10

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-08-25 Paziņojums par līgumu
2026-08-31 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-08-25)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Smiltenes novada pašvaldības iestāžu darbinieku veselības apdrošināšana
Atsauces numurs: SNP/2026/64/AK
Īss apraksts: Smiltenes novada pašvaldības iestāžu darbinieku veselības apdrošināšana
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Veselības apdrošināšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Latvijas Republikas teritorija
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Līguma, pamatnolīguma vai dinamiskās iepirkuma sistēmas darbības termiņš
Šo līgumu var atjaunot
Apraksts
Atjaunošanas apraksts: ikgadējs iepirkums
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): P1
Izmaksu kritērijs (svērums): 10
Cena
Cena (svērums): 30
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): P3
Kvalitātes kritērijs (svērums): 58
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): P4
Kvalitātes kritērijs (svērums): 101
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): P5
Kvalitātes kritērijs (svērums): 6
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): P6
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-10 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-10 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-10 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Smiltenes novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90009067337
Pasta adrese: Dārza ielā 3, Smiltene, LV-4729
Pasta indekss: LV-4729
Pasta pilsēta: Smiltene
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Smiltenes novada pašvaldības Juridiskā nodaļa
E-pasts: iepirkumi@smiltenesnovads.lv 📧
Tālrunis: +37164774845 📞
URL: https://www.smiltenesnovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180365 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180365 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: ab08cf34-a03e-4a31-8fbd-296bd666e7b0-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 03/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 164-588344 (2026-08-25)
Paziņojums par līgumu (2026-08-31)

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-08-31 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 4acf3a78-6909-4577-a24a-ab607d366569-01
Avots: OJS 2026/S 169-603393 (2026-08-31)