Skaņas, gaismas un skatuves aprīkojuma noma un uzstādīšana
Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Skaņas, gaismas un skatuves aprīkojuma noma un uzstādīšana
TermiņšDeadline 2026-09-21
Kas? Ko?- • Akustiskās ierīces › Skaņas iekārtas
- • Elektriskie mehānismi, aparāti, iekārtas un palīgmateriāli; apgaismojums › Apgaismes ierīces un elektriskās spuldzes
- • Izklaides pakalpojumi › Skaņas tehniķis
- • Saliekamās būvkonstrukcijas › Modulāras un pārvietojamas konstrukcijas
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-09-02 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Skaņas, gaismas un skatuves aprīkojuma noma un uzstādīšana
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Skaņas, gaismas un skatuves aprīkojuma noma un uzstādīšana
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Elektriskie mehānismi, aparāti, iekārtas un palīgmateriāli; apgaismojums 📦
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 500 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi:
Pasta adrese: Jelgava
Pasta indekss: LV-3001
Pilsēta: Jelgava
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 90
10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-21 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-21 13:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-21 13:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Ieva Židele
E-pasts: ieva.zidele@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005546 📞
URL: https://www.jelgava.lv 🌏
Grupas vadītājs ✅
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179984 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179984 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: a36187c5-462f-4289-9364-222147fcfa52-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 14/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 170-608153 (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Skaņas, gaismas un skatuves aprīkojuma noma un uzstādīšana
Atsauces numurs:
JVP 2026/108/AK
Īss apraksts: Skaņas, gaismas un skatuves aprīkojuma noma un uzstādīšana
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Elektriskie mehānismi, aparāti, iekārtas un palīgmateriāli; apgaismojums 📦
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 500 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi:
Pasta indekss: LV-3001
Pilsēta: Jelgava
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Zemgale 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 90
10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-21 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-21 13:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-21 13:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Jelgavas valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
40900039904
Pasta adrese: Lielā iela 11
Pasta indekss: LV-3001
Pasta pilsēta: Jelgava
Reģions: Zemgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu departaments, Ieva Židele
E-pasts: ieva.zidele@jelgava.lv 📧
Tālrunis: +37163005546 📞
URL: https://www.jelgava.lv 🌏
Grupas vadītājs ✅
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu ✅
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179984 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179984 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: a36187c5-462f-4289-9364-222147fcfa52-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Līguma izpildes laiks: 24 mēneši no iepirkuma līguma noslēgšanas dienas vai līdz brīdim, kad ir sasniegta līgumā noteiktā maksimālā summa (atkarībā, kurš no apstākļiem iestājas pirmais).
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 14/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 170-608153 (2026-09-02)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Elektriskie mehānismi, aparāti, iekārtas un palīgmateriāli; apgaismojums (10 jauni iepirkumi)
- Akumulatori, galvaniskie elementi un galvaniskās baterijas
- Apgaismes ierīces un elektriskās spuldzes (3)
- Elektriskās iekārtas un aparāti (2)
- Elektromotori, ģeneratori un transformatori (1)
- Elektroniskie, elektromehāniskie un elektrotehniskie materiāli (2)
- Elektrības sadales un kontroles ierīces (1)
- Izolēti vadi un kabeļi