Siltumtīklu avārijas remonta darbu veikšana
Akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS"
Siltumtīklu avārijas remonta darbu veikšana
TermiņšDeadline 2026-09-28
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-27 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Siltumtīklu avārijas remonta darbu veikšana
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Siltumtīklu avārijas remonta darbu veikšana
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Siltumtīklu avāriju remonta darbi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3 500 000 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem: 1
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Tiesības slēgt vienošanos
Kvalitātes kritērijs (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Siltumtīklu neatliekamo remontu darbi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-28 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-28 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-09-28 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Cēsu 3a, Rīga, LV-1012
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu daļa
E-pasts: iepirkumi@rs.lv 📧
Tālrunis: +37125663125 📞
URL: https://www.rs.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Gāzes un siltumapgāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179166 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179166 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: d1da70d3-b80f-4a74-b241-c708c6986778-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-597648 (2026-08-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Siltumtīklu avārijas remonta darbu veikšana
Atsauces numurs:
RS 2026/117/AK
Īss apraksts: Siltumtīklu avārijas remonta darbu veikšana
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Siltumtīklu avāriju remonta darbi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3 500 000 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem: 1
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Tiesības slēgt vienošanos
Kvalitātes kritērijs (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Siltumtīklu neatliekamo remontu darbi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-28 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-28 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Jānorāda līguma izpildei norīkoto darbinieku vārdi un profesionālā kvalifikācija
Atvēršanas datums: 2026-09-28 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003286750
Pasta adrese: Cēsu 3a, Rīga, LV-1012
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu daļa
E-pasts: iepirkumi@rs.lv 📧
Tālrunis: +37125663125 📞
URL: https://www.rs.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Gāzes un siltumapgāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179166 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179166 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: d1da70d3-b80f-4a74-b241-c708c6986778-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-597648 (2026-08-27)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Celtniecības darbi (>20 jauni iepirkumi)