“Rūpnieciski izolēto materiālu piegāde objektam – siltumtīklu izbūve no Zaķusalas līdz ēkām Lucavsalas ielā 5, Rīgā”

Akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS"

“Rūpnieciski izolēto materiālu piegāde objektam – siltumtīklu izbūve no Zaķusalas līdz ēkām Lucavsalas ielā 5, Rīgā”

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-22. Iepirkums tika publicēts 2026-05-21.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-05-21 Paziņojums par līgumu
2026-08-31 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-05-21)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: “Rūpnieciski izolēto materiālu piegāde objektam – siltumtīklu izbūve no Zaķusalas līdz ēkām Lucavsalas ielā 5, Rīgā”
Atsauces numurs: RS2026/072/AK
Īss apraksts:
“Rūpnieciski izolēto materiālu piegāde objektam – siltumtīklu izbūve no Zaķusalas līdz ēkām Lucavsalas ielā 5, Rīgā”
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Cauruļvadi, cauruļvadu līnijas, caurules, apvalki, un saistīti izstrādājumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 723 700 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 10 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Kopējā cena, EUR bez PVN
Izmaksu kritērijs (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-22 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-22 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-22 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003286750
Pasta adrese: Cēsu 3a, Rīga, LV-1012
Pasta indekss: LV-1012
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu daļa
E-pasts: iepirkumi@rs.lv 📧
Tālrunis: +37120121022 📞
URL: https://www.rs.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Gāzes un siltumapgāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173626 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173626 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 6e3b5905-4036-4126-ac61-dc1cd504618e-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 15/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 098-353519 (2026-05-21)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-31)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1 366 994 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: L-2026/453
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-28 📅
Nosaukums: Līgums par rūpnieciski izolēto materiālu piegādi objektam siltumtīklu izbūve no Zaķusalas līdz ēkām Lucavsalas ielā 5, Rīgā.
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173626 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1 366 994 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IZOTERMS"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103013287
Pasta adrese: Ropažu nov., Gaujas iela 24
Pasta indekss: LV-2136
Pasta pilsēta: Vangaži
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma 38. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma 38. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 168-602623 (2026-08-31)