Riteņu ekskavatora ar specializētu aprīkojumu iegāde

SIA “ZAAO”

Riteņu ekskavatora ar specializētu aprīkojumu iegāde

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-07-06. Iepirkums tika publicēts 2026-06-03.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-06-03 Paziņojums par līgumu
2026-08-27 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-06-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Riteņu ekskavatora ar specializētu aprīkojumu iegāde
Atsauces numurs: ZAAO2026/25/l
Īss apraksts: Riteņu ekskavatora ar specializētu aprīkojumu iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Mehāniskie ekskavatori 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 300 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Zemes pārvietošanas vai rakšanas tehnika un saistītās detaļas 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Aprites ekonomikas centrs “Daibe”, “Stūri”, Stalbes pagasts, Cēsu novads, LV-4151
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 7 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-06 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-06 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 1.5 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums
Atvēršanas datums: 2026-07-06 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums; Piedāvājuma nodrošinājuma iemaksa Pasūtītāja norēķinu kontā.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sia “zaao”
Valsts reģistrācijas numurs: 44103015509
Pasta adrese: Rīgas 32
Pasta indekss: LV-4201
Pasta pilsēta: Valmiera
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rīgas 32, Valmiera
E-pasts: zaao@zaao.lv 📧
Tālrunis: +37164281250 📞
URL: https://www.zaao.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Vide
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173234 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173234 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 8041de51-f205-4072-a98b-86c79f32269c-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Papildu informācija
Iepirkums tiek rīkots projekta ietvaros. Projekts tiek īstenots atbilstoši Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmas 2021.–2027. gadam 2.2.2. specifiskā atbalsta mērķa "Pārejas uz aprites ekonomiku veicināšana" 2.2.2.1. pasākuma "Atkritumu šķirošana, pārstrāde un reģenerācija" projekta 2.2.2.1/2/25/A/004 “Vidzemes atkritumu apsaimniekošanas reģionālās sistēmas attīstības pasākumu īstenošana” ietvaros.
Rādīt vairāk
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 29/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 107-386472 (2026-06-03)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: ZAAO 2026/25/l
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 379 980 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Kohēzijas fonds (2014/2020)
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: 3.23/2026-191
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-21 📅
Nosaukums: Riteņu ekskavatora ar specializētu aprīkojumu iegāde”,
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173234 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 379 980 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: ScanBalt Crane OU Latvijas filiāle
Valsts reģistrācijas numurs: 40203464029
Pasta adrese: Duntes iela 11A
Pasta indekss: LV-1013
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
E-pasts: aigars@scanbaltcrane.com 📧
Tālrunis: +37120366007 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 166-595173 (2026-08-27)