Rail Baltica Global Project reliability, availability, maintainability and safety (RAMS) consultation services
RB Rail AS
Rail Baltica Global Project reliability, availability, maintainability and safety (RAMS) consultation services
TermiņšDeadline 2026-10-09
Kas? Ko?- • Inženiertehnisko darbu konsultatīvie pakalpojumi › Infrastruktūras darbu konsultāciju pakalpojumi
- • Transporta sistēmu konsultāciju pakalpojumi › Dzelzceļu inženiertehniskie pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-09-02 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Rail Baltica Global Project reliability, availability, maintainability and safety (RAMS) consultation services
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Inženiertehniskie pakalpojumi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur Eiropas Ekonomikas zonā
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 2 730 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Galvenā vieta vai izpildes vieta: Latvija, Lietuva, Igaunija/ Latvia, Lithuania, Estonia
Ilgums
Sākuma datums: 2027-01-01 📅
Beigu datums: 2030-12-31 📅
Līguma, pamatnolīguma vai dinamiskās iepirkuma sistēmas darbības termiņš
Šo līgumu var atjaunot ✅
Apraksts
Atjaunošanas apraksts:
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Iespējas ✅
Iespēju apraksts:
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Stundas likme #1/ Hourly rate #1
Izmaksu kritērijs (svērums): 45
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Stundas likme #2/ Hourly rate #2
Izmaksu kritērijs (svērums): 5
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Kvalitātes kritērijs/ Quality criterion
Kvalitātes kritērijs (svērums): 50
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-09 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-09 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
angļu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 1
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-09 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi:
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: RB Rail AS
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Satekles iela 2B
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Ieva Zuļķe
E-pasts: ieva.zulke@railbaltica.org 📧
Tālrunis: +37127811589 📞
URL: https://railbaltica.org/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174376 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174376 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 82779941-0bc2-44e8-bd59-76699943183a-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 02/10/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 171-611652 (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Rail Baltica Global Project reliability, availability, maintainability and safety (RAMS) consultation services
Atsauces numurs:
RBR 2026/4
Īss apraksts:
Rail Baltica Global Project reliability, availability, maintainability and safety (RAMS) consultation services
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Inženiertehniskie pakalpojumi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur Eiropas Ekonomikas zonā
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 2 730 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Galvenā vieta vai izpildes vieta: Latvija, Lietuva, Igaunija/ Latvia, Lithuania, Estonia
Ilgums
Sākuma datums: 2027-01-01 📅
Beigu datums: 2030-12-31 📅
Līguma, pamatnolīguma vai dinamiskās iepirkuma sistēmas darbības termiņš
Šo līgumu var atjaunot ✅
Apraksts
Atjaunošanas apraksts:
Saskaņā ar Iepirkuma līguma nosacījumiem/ In accordance with the terms of the Procurement Agreement
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Saskaņā ar Iepirkuma līguma 13.3.2. punkta nosacījumiem/ In accordance with the Section 13.3.2. of the Procurement Agreement
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts:
Saskaņā ar Iepirkuma līguma nosacījumiem/ In accordance with the terms of the Procurement Agreement
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Stundas likme #1/ Hourly rate #1
Izmaksu kritērijs (svērums): 45
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Stundas likme #2/ Hourly rate #2
Izmaksu kritērijs (svērums): 5
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Kvalitātes kritērijs/ Quality criterion
Kvalitātes kritērijs (svērums): 50
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-09 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-09 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
angļu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 1
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-09 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi:
Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu/ In accordance with the procurement technical specifications and the draft procurement contract
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: RB Rail AS
Valsts reģistrācijas numurs:
40103845025
Pasta adrese: Satekles iela 2B
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Ieva Zuļķe
E-pasts: ieva.zulke@railbaltica.org 📧
Tālrunis: +37127811589 📞
URL: https://railbaltica.org/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174376 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174376 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 82779941-0bc2-44e8-bd59-76699943183a-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Procurement title in Latvian “Rail Baltica Globālā Projekta uzticamības, pieejamības, uzturamības un drošības (RAMS) konsultāciju pakalpojumi”. The term of the Procurement Agreement, in accordance with Section 6.8 of the Regulations, is until the end of 2030, with the possibility to extend the Agreement performance period. The Open competition is co-financed by the Contracting Authority and Connecting Europe Facility (CEF). The Agreement start date indicated in the system is indicative, taking into account the technical requirements of the respective field. Therefore, the contract may be concluded either earlier or later than 01.01.2027, depending on the progress of the procurement./ Iepirkuma nosaukums latviešu valodā: “Rail Baltica Globālā Projekta uzticamības, pieejamības, uzturamības un drošības (RAMS) konsultāciju pakalpojumi”. Saskaņā ar Nolikuma 6.8. punktu iepirkuma līguma darbības termiņš ir līdz 2030. gada beigām ar iespēju pagarināt līguma izpildes termiņu. Atklātais konkurss tiek līdzfinansēts no Pasūtītāja līdzekļiem un Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta (Connecting Europe Facility, CEF).Sistēmā norādītais līguma sākuma datums ir indikatīvs, ņemot vērā attiecīgās jomas tehniskās prasības. Tādēļ līgums var tikt noslēgts gan agrāk, gan vēlāk par 2027. gada 1. janvāri, atkarībā no iepirkuma procedūras virzības.
Rādīt vairāk
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 02/10/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 171-611652 (2026-09-02)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi (>20 jauni iepirkumi)