Priekšlikumi Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma risinājumiem vides jomā un ietekmes uz vidi stratēģiskais novērtējums
Rīgas valstspilsētas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments
Priekšlikumi Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma risinājumiem vides jomā un ietekmes uz vidi stratēģiskais novērtējums
TermiņšDeadline 2026-09-28
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-26 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-26)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Priekšlikumi Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma risinājumiem vides jomā un ietekmes uz vidi stratēģiskais novērtējums
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Ietekmes uz vidi novērtējums, izņemot būvniecībai 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 130 000 EUR 💰
Pasta adrese: Dzirnavu iela 140
Pasta indekss: LV-1050
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-08-26 📅
Beigu datums: 2029-02-28 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts:
Cena ✅
Cena (svērums): 70
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Projekta/darba vadītāja papildus pieredze (B)
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Kartogrāfa, ĢIS speciālista papildus pieredze (C)
Vides zinātņu speciālista papildus pieredze (D)
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-28 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-28 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-28 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments
Valsts reģistrācijas numurs:
Departaments: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments
Pasta adrese: Dzirnavu iela 140
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments
E-pasts: padiepirkumi@riga.lv 📧
Tālrunis: +37167105769 📞
URL: https://www.rdpad.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/178946 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/178946 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 6c2f3447-9919-4803-982c-7f99800f6b6d-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 166-595899 (2026-08-26)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Priekšlikumi Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma risinājumiem vides jomā un ietekmes uz vidi stratēģiskais novērtējums
Atsauces numurs:
RVP PAD 2026/10
Īss apraksts:
Priekšlikumi Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma risinājumiem vides jomā un ietekmes uz vidi stratēģiskais novērtējums
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Ietekmes uz vidi novērtējums, izņemot būvniecībai 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 130 000 EUR 💰
Pasta adrese: Dzirnavu iela 140
Pasta indekss: LV-1050
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums
Sākuma datums: 2026-08-26 📅
Beigu datums: 2029-02-28 📅
Apraksts
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts:
Līguma projektā paredzēta būtisku grozījumu pieļaujamība, piemēram, līdzēju gribas neatkarīgu apstākļu dēļ neparedzēti darbi, pappildpakalpojumu nepieciešamība, kad izpilditāja maiņa radītu būtisku izmaksu pieaugumu u.c. (skat. līguma projektu).
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 70
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Projekta/darba vadītāja papildus pieredze (B)
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Kartogrāfa, ĢIS speciālista papildus pieredze (C)
Vides zinātņu speciālista papildus pieredze (D)
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-28 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-28 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-28 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments
Valsts reģistrācijas numurs:
90011524360
Departaments: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments
Pasta adrese: Dzirnavu iela 140
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments
E-pasts: padiepirkumi@riga.lv 📧
Tālrunis: +37167105769 📞
URL: https://www.rdpad.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/178946 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/178946 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 6c2f3447-9919-4803-982c-7f99800f6b6d-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Iepirkuma līguma darbības laiks: līdz saistību pilnīgai izpildei, bet ne ilgāk kā līdz 2029. gada 28. februārim. Pakalpojuma izpildes termiņš: līdz Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas plānojuma apstiprināšanai, bet ne ilgāk kā līdz 2028. gada 31. decembrim, atbilstoši tehniskās specifikācijas nosacījumiem.
Rādīt vairāk
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 166-595899 (2026-08-26)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕