Pasākumu organizēšanas tehniskais nodrošinājums Izglītības kvalitātes valsts dienesta vajadzībām
Izglītības kvalitātes valsts dienests
Pasākumu organizēšanas tehniskais nodrošinājums Izglītības kvalitātes valsts dienesta vajadzībām
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-08-17. Iepirkums tika publicēts 2026-07-15.
Kas? Ko?- • Izstāžu, gadatirgu un kongresu organizēšanas pakalpojumi › Pasākumu organizēšanas pakalpojumi
- • Izstāžu, gadatirgu un kongresu organizēšanas pakalpojumi › Semināru organizēšanas pakalpojumi
- • Mācību pakalpojumi › Personāla attīstības mācību pakalpojumi
- • Viesnīcu pakalpojumi › Viesnīcu sanāksmju un konferenču organizēšanas pakalpojumi
- • Viesnīcu, restorānu un mazumtirdzniecības pakalpojumi › Ēdnīcu un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-07-15 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-20 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-07-15)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Pasākumu organizēšanas tehniskais nodrošinājums Izglītības kvalitātes valsts dienesta vajadzībām
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Semināru organizēšanas pakalpojumi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 143 800 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi:
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 48 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): (C) Starpniecības pakalpojumu procentlikme
Izmaksu kritērijs (svērums): 40
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): (P) Pretendenta pieredze pasākumu organizēšanā
Kvalitātes kritērijs (svērums): 60
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-17 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-17 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-08-17 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Izglītības kvalitātes valsts dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 7
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Izglītības kvalitātes valsts dienests
E-pasts: liva.taurina@gmail.com 📧
Tālrunis: +37129254476 📞
URL: https://www.ikvd.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177555 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177555 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 10/08/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 135-491004 (2026-07-15)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Pasākumu organizēšanas tehniskais nodrošinājums Izglītības kvalitātes valsts dienesta vajadzībām
Atsauces numurs:
IKVD 2026/1
Īss apraksts:
Pasākumu organizēšanas tehniskais nodrošinājums Izglītības kvalitātes valsts dienesta vajadzībām
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Semināru organizēšanas pakalpojumi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 143 800 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi:
Ilgums: 48 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): (C) Starpniecības pakalpojumu procentlikme
Izmaksu kritērijs (svērums): 40
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): (P) Pretendenta pieredze pasākumu organizēšanā
Kvalitātes kritērijs (svērums): 60
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-17 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-17 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-08-17 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Izglītības kvalitātes valsts dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
90001259032
Pasta adrese: Smilšu iela 7
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Izglītības kvalitātes valsts dienests
E-pasts: liva.taurina@gmail.com 📧
Tālrunis: +37129254476 📞
URL: https://www.ikvd.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177555 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177555 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 10/08/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 135-491004 (2026-07-15)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-20)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Pircēja lēmums, kas nav saistīts ar pretendenta pieprasījumu pārskatīt lēmumu, tehnisku vai procesuālu kļūdu dēļ
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 6
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 161-578755 (2026-08-20)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Pircēja lēmums, kas nav saistīts ar pretendenta pieprasījumu pārskatīt lēmumu, tehnisku vai procesuālu kļūdu dēļ
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 6
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 6
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕