Pārtikas produktu piegāde Augšdaugavas novada pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām 2026./2027. mācību gadā

Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde

Pārtikas produktu piegāde Augšdaugavas novada pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām 2026./2027. mācību gadā

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-25. Iepirkums tika publicēts 2026-05-22.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-05-22 Paziņojums par līgumu
2026-08-07 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-24 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-28 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-08-28 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-09-02 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-09-02 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-05-22)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde Augšdaugavas novada pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām 2026./2027. mācību gadā
Atsauces numurs: ANPCP2026/43
Īss apraksts:
Pārtikas produktu piegāde Augšdaugavas novada pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām 2026./2027. mācību gadā
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 23
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 23

1️⃣
Nosaukums: Piens un kefīrs
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 50
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Nacionālajai pārtikas kvalitātes shēmai atbilstošo produktu daudzums (NPKS )
Kvalitātes kritērijs (svērums): 30
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Bioloģiskajai lauksaimniecībai atbilstošo produktu daudzums (BL)
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Videi draudzīga produkta piegāde
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Svaiga cūkgaļa
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Svaiga liellopu gaļa
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: Gaļas pārstrādes produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

5️⃣
Nosaukums: Svaigi augļi un ogas
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (svērums): 15
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Lauksaimniecības produktu integrētās audzēšanas prasībām atbilstošo produktu daudzums (LPIA)
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005

6️⃣
Nosaukums: Zivis un zivju izstrādājumi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006

7️⃣
Nosaukums: Āboli
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007

8️⃣
Nosaukums: Konditorejas izstrādājumi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008

9️⃣
Nosaukums: Maize un maizes izstrādājumi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Nosaukums: Lauka dārzeņi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Nosaukums: Svaigi dārzeņi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Nosaukums: Kartupeļi 1
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Nosaukums: Kartupeļi 2
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Nosaukums: Kartupeļi 3
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Nosaukums: Svaigas vistu olas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Nosaukums: Piena produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Nosaukums: Graudaugu produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Nosaukums: Bakaleja
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Nosaukums: Saldumi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0019

2️⃣0️⃣
Nosaukums: Vistas un tītara gaļa
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0020

2️⃣1️⃣
Nosaukums: Saldēti pārtikas produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0021

2️⃣2️⃣
Nosaukums: Bumbieri
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0022

2️⃣3️⃣
Nosaukums: Bezglutēna, bezlaktozes produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0023

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-25 11:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-25 15:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-25 15:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs: 90009117568
Pasta adrese: Rīgas ielā 2
Pasta indekss: LV-5401
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu nodaļa
E-pasts: iepirkumi@augsdaugavasnovads.lv 📧
Tālrunis: +37165474027 📞
URL: https://www.augsdaugavasnovads.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173684 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173684 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: e101d922-e20b-46b1-b3a7-c84e538deefd-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 099-354899 (2026-05-22)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: ANPCP 2026/43
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 33284.50 EUR 💰
Apraksts
Stratēģiskā iepirkuma mērķis: Ietekmes uz vidi mazināšana
Tehniskās specifikācijas prasības
Pieeja ietekmes uz vidi mazināšanai: Cits
Zaļā iepirkuma kritēriji: Zaļā publiskā iepirkuma valsts kritēriji

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006
Līguma numurs: 000.2.1-17.10-2026/109
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-07 📅
Nosaukums: Zivis un zivju izstrādājumi
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173684 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 33284.5 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0006
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANTARES LATGALE"
Valsts reģistrācijas numurs: 41503003194
Pasta adrese: Malu iela 2A
Pasta indekss: LV-5401
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 152-552847 (2026-08-07)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 163 379 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 000.2.1-17.10-2026/116
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-24 📅
Nosaukums: Piens un kefīrs
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 28868.8 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Akciju sabiedrība "Latgales piens"
Valsts reģistrācijas numurs: 41503028291
Pasta adrese: Muitas iela 3P
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0016
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 134510.2 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0016
Avots: OJS 2026/S 164-588357 (2026-08-24)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 37137.23 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004
Līguma numurs: 000.2.1-17.10-2026/124
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-28 📅
Nosaukums: Gaļas pārstrādes produkti
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 37137.23 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0004
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RĒZEKNES GAĻAS KOMBINĀTS"
Valsts reģistrācijas numurs: 42403012397
Pasta adrese: Rīgas iela 22
Pasta indekss: LV-4601
Pasta pilsēta: Rēzekne
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums
Avots: OJS 2026/S 167-597024 (2026-08-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 4034.34 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0023
Līguma numurs: 000.2.1-17.10-2026/123
Nosaukums: Bezglutēna, bezlaktozes produkti
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 4034.34 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0023
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LANEKSS"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003570733
Pasta adrese: Stūres iela 7 - 7
Pasta indekss: LV-1055
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Avots: OJS 2026/S 167-598306 (2026-08-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 49272.21 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008
Līguma numurs: 000.2.1-17.10-2026/125
Līguma noslēgšanas datums: 2026-09-02 📅
Nosaukums: Konditorejas izstrādājumi
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 49272.21 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0008
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VECĀ MAIZNĪCA"
Valsts reģistrācijas numurs: 42403007589
Pasta adrese: Brīvības iela 14K
Avots: OJS 2026/S 170-607046 (2026-09-02)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-09-02)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 121116.50 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Līguma numurs: 000.2.1-17.10-2026/121
Nosaukums: Svaiga cūkgaļa
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 121116.5 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: "Sanitex" SIA
Valsts reģistrācijas numurs: 40003166842
Pasta adrese: Ķekavas nov., Rāmava, Liepu aleja 4
Pasta indekss: LV-2111
Pasta pilsēta: Ķekavas pag.
Reģions: Zemgale 🏙️
Avots: OJS 2026/S 170-607825 (2026-09-02)