Pārtikas produktu piegāde
Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca"
Pārtikas produktu piegāde
TermiņšDeadline 2026-09-29
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-28 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Pārtikas produktu piegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 18
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 18
1️⃣
Nosaukums: Piens un kefīrs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 110 000 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: "Alejas", Kraujas, Gārsenes pag., Jēkabpils nov., LV-5218.
Pasta adrese: L.Dārza ielā 60/62
Pasta indekss: LV-5417
Pilsēta: Daugavpils
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pārtikas produktu kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Piena produkti
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 190 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Maizes produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Liellopu gaļa
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 130 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Saldētā putnu gaļa
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 78 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
6️⃣
Nosaukums: Zivs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 30 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
7️⃣
Nosaukums: Olas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
8️⃣
Nosaukums: Graudaugu pārstrādes produkti
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 13 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
9️⃣
Nosaukums: Citi graudaugu un pākšaugu pārstrādes produkti
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 21 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣0️⃣
Nosaukums: Graudaugu pārstrādes produkti, pupiņas un zirņi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 35 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣1️⃣
Nosaukums: Bakaleja
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 95 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣2️⃣
Nosaukums: Svaigi kāposti, galda bietes, sīpoli, burkāni (decembris- aprīlis; septembris- novembris)
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 28 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣3️⃣
Nosaukums: Svaigi kāposti, galda bietes, sīpoli, burkāni (maijs-augusts)
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 17 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣4️⃣
Nosaukums: Kartupeļi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 45 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣5️⃣
Nosaukums: Āboli
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 15 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣6️⃣
Nosaukums: Augļi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣7️⃣
Nosaukums: Skābēti kāposti, sālīti gurķi un marinētas bietes
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 17 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣8️⃣
Nosaukums: Dārzeņi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-29 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-29 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-29 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: L.Dārza ielā 60/62
Pasta indekss: LV-5417
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: VSIA "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca"
E-pasts: iepirkumi@dpns.gov.lv 📧
Tālrunis: +37165402220 📞
URL: https://dpns.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180716 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180716 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: e4f9afe0-c93f-47ff-80f2-5b8600e40eae-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-596484 (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde
Atsauces numurs:
DPNS 2026/23
Īss apraksts: Pārtikas produktu piegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 18
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 18
1️⃣
Nosaukums: Piens un kefīrs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 110 000 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: "Alejas", Kraujas, Gārsenes pag., Jēkabpils nov., LV-5218.
Pasta adrese: L.Dārza ielā 60/62
Pasta indekss: LV-5417
Pilsēta: Daugavpils
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 80
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pārtikas produktu kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Piena produkti
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 190 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Maizes produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Liellopu gaļa
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 130 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Saldētā putnu gaļa
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 78 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
6️⃣
Nosaukums: Zivs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 30 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
7️⃣
Nosaukums: Olas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
8️⃣
Nosaukums: Graudaugu pārstrādes produkti
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 13 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0008
9️⃣
Nosaukums: Citi graudaugu un pākšaugu pārstrādes produkti
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 21 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Nosaukums: Graudaugu pārstrādes produkti, pupiņas un zirņi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 35 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Nosaukums: Bakaleja
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 95 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Nosaukums: Svaigi kāposti, galda bietes, sīpoli, burkāni (decembris- aprīlis; septembris- novembris)
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 28 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Nosaukums: Svaigi kāposti, galda bietes, sīpoli, burkāni (maijs-augusts)
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 17 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Nosaukums: Kartupeļi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 45 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Nosaukums: Āboli
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 15 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Nosaukums: Augļi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Nosaukums: Skābēti kāposti, sālīti gurķi un marinētas bietes
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 17 500 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Nosaukums: Dārzeņi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0018
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-29 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-29 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-29 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca"
Valsts reģistrācijas numurs:
50003407881
Pasta adrese: L.Dārza ielā 60/62
Pasta indekss: LV-5417
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: VSIA "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca"
E-pasts: iepirkumi@dpns.gov.lv 📧
Tālrunis: +37165402220 📞
URL: https://dpns.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180716 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180716 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: e4f9afe0-c93f-47ff-80f2-5b8600e40eae-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-596484 (2026-08-28)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija (9 jauni iepirkumi)
- Apstrādātas un ilglaicīgai glabāšanai sagatavotas zivis (3)
- Augļi, dārzeņi un saistītie produkti (4)
- Dažādi pārtikas produkti (7)
- Dzērieni, tabaka un saistītā produkcija (1)
- Dzīvnieku barība
- Dzīvnieku vai augu eļļas un tauki (1)
- Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti (5)
- Graudu maluma produkti, cietes un cietes produkti (3)
- Piena produkti (4)