Pārtikas produktu iegāde
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vidzemes Slimnīca"
Pārtikas produktu iegāde
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-26. Iepirkums tika publicēts 2026-05-22.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
- • "Sanitex" SIA
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BEĀTUS"
- • Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LAKI FRUIT"
- • SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks"
- • SIA "Liepkalni"
- • SIA "TIM-T"
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-05-22 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-18 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-05-22)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Pārtikas produktu iegāde
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Pārtikas produktu iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 21
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 21
1️⃣
Nosaukums: Maize
Pasta adrese: Jumaras iela 195
Pasta indekss: LV-4201
Pilsēta: Valmiera, Valmieras novads
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 3
Cita informācija par pārjaunojumiem: Saskaņā ar līguma projekta nosacījumiem
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 50
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Piedāvātie pārtikas produkti ar paaugstinātu kvalitātes līmeni.
Kvalitātes kritērijs (svērums): 40
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Videi draudzīga piegāde
Izmaksu kritērijs (svērums): 10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Piens un piena produkti
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Videi draudzīga piegāde.
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Piena pulveris
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Atdzesēta svaigā gaļa
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Gaļas produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
6️⃣
Nosaukums: Konservētie pārtikas produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
7️⃣
Nosaukums: Saldētas ogas, dārzeņi un garšaug
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
8️⃣
Nosaukums: Sasaldēti dažādi pārtikas produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
9️⃣
Nosaukums: Olas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣0️⃣
Nosaukums: Bakalejas un citas pārtikas prece
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣1️⃣
Nosaukums: Graudaugi un graudaugu izstrādājumi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣2️⃣
Nosaukums: Siers
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣3️⃣
Nosaukums: Dārzeņi vakuumā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣4️⃣
Nosaukums: Cepumi un smalkmaizītes
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣5️⃣
Nosaukums: Kartupeļi vakuumā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣6️⃣
Nosaukums: Sulas un atspirdzinošie dzērieni
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣7️⃣
Nosaukums: Augļi, dārzeņi un salāt
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣8️⃣
Nosaukums: Sezonālie augļi un dārzeņi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
1️⃣9️⃣
Nosaukums: Zivju konservi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣0️⃣
Nosaukums: Gaļas produkti kafejnīcai
Piešķiršanas kritēriji
Cena (svērums): 80
Izmaksu kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣1️⃣
Nosaukums: Diētiskie produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-26 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-26 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-26 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vidzemes slimnīca"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Jumaras iela 195
Pasta indekss: LV-4201
Pasta pilsēta: Valmiera, Valmieras novads
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Jumaras iela 195, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201
E-pasts: pasts@vidzemesslimnica.lv 📧
Tālrunis: +37164202600 📞
URL: https://www.vidzemesslimnica.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173721 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173721 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: ef74ec39-2a32-42cf-b6fb-17f938aa3f51-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 19/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 100-361689 (2026-05-22)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Pārtikas produktu iegāde
Atsauces numurs:
VS2026/15
Īss apraksts: Pārtikas produktu iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 21
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 21
1️⃣
Nosaukums: Maize
Pasta adrese: Jumaras iela 195
Pasta indekss: LV-4201
Pilsēta: Valmiera, Valmieras novads
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 3
Cita informācija par pārjaunojumiem: Saskaņā ar līguma projekta nosacījumiem
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 50
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Piedāvātie pārtikas produkti ar paaugstinātu kvalitātes līmeni.
Kvalitātes kritērijs (svērums): 40
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Videi draudzīga piegāde
Izmaksu kritērijs (svērums): 10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Piens un piena produkti
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Videi draudzīga piegāde.
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Piena pulveris
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Atdzesēta svaigā gaļa
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Gaļas produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
6️⃣
Nosaukums: Konservētie pārtikas produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
7️⃣
Nosaukums: Saldētas ogas, dārzeņi un garšaug
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
8️⃣
Nosaukums: Sasaldēti dažādi pārtikas produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0008
9️⃣
Nosaukums: Olas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Nosaukums: Bakalejas un citas pārtikas prece
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Nosaukums: Graudaugi un graudaugu izstrādājumi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Nosaukums: Siers
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Nosaukums: Dārzeņi vakuumā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Nosaukums: Cepumi un smalkmaizītes
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0014
1️⃣5️⃣
Nosaukums: Kartupeļi vakuumā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Nosaukums: Sulas un atspirdzinošie dzērieni
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Nosaukums: Augļi, dārzeņi un salāt
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Nosaukums: Sezonālie augļi un dārzeņi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Nosaukums: Zivju konservi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Nosaukums: Gaļas produkti kafejnīcai
Piešķiršanas kritēriji
Cena (svērums): 80
Izmaksu kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Nosaukums: Diētiskie produkti
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0021
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-26 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-26 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-26 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vidzemes slimnīca"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003258333
Pasta adrese: Jumaras iela 195
Pasta indekss: LV-4201
Pasta pilsēta: Valmiera, Valmieras novads
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Jumaras iela 195, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201
E-pasts: pasts@vidzemesslimnica.lv 📧
Tālrunis: +37164202600 📞
URL: https://www.vidzemesslimnica.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173721 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173721 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: ef74ec39-2a32-42cf-b6fb-17f938aa3f51-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 19/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 100-361689 (2026-05-22)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-18)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 418642.47 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-05 📅
Nosaukums: Pārtikas iegāde_Maize
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173721 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12488.36 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BEĀTUS"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Cēsu nov., Jāņa Poruka iela 23
Pasta indekss: LV-4101
Pasta pilsēta: Cēsis
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 62234.78 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: "Sanitex" SIA
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Ķekavas nov., Rāmava, Liepu aleja 4
Pasta indekss: LV-2111
Pasta pilsēta: Ķekavas pag.
Reģions: Rīga 🏙️
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 11092.5 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "tim-t"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smiltenes nov., Peldu iela 22A
Pasta indekss: LV-4729
Pasta pilsēta: Smiltene
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 53475.78 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 900 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Dienvidkurzemes nov., Paplaka, "Pūpoli"
Pasta indekss: LV-3433
Pasta pilsēta: Virgas pag.
Reģions: Kurzeme 🏙️
6️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 7 665 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
7️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 27253.8 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
8️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 41337.05 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
9️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 15 400 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
1️⃣0️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 40791.77 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
1️⃣1️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 16447.9 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
1️⃣2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 18 909 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
1️⃣3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 26 060 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LAKI FRUIT"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Lubānas iela 82
Pasta indekss: LV-1073
Pasta pilsēta: Rīga
1️⃣4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 21399.53 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "liepkalni"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Valmieras nov., "Liepkalni"
Pasta indekss: LV-4244
Pasta pilsēta: Naukšēnu pag.
1️⃣5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 24 500 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
1️⃣6️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 7851.2 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
1️⃣7️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 22469.2 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
1️⃣8️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 217 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
1️⃣9️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1 380 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
2️⃣0️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2769.6 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
2️⃣1️⃣
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Visi piedāvājumi, dalības pieprasījumi vai projekti atsaukti vai atzīti par nepieņemamiem
Partijas identifikācijas numurs:
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 159-574816 (2026-08-18)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
VS 2026/15
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 418642.47 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
VS/2026-159
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-05 📅
Nosaukums: Pārtikas iegāde_Maize
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173721 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 12488.36 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BEĀTUS"
Valsts reģistrācijas numurs:
49502002230
Pasta adrese: Cēsu nov., Jāņa Poruka iela 23
Pasta indekss: LV-4101
Pasta pilsēta: Cēsis
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 62234.78 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: "Sanitex" SIA
Valsts reģistrācijas numurs:
40003166842
Pasta adrese: Ķekavas nov., Rāmava, Liepu aleja 4
Pasta indekss: LV-2111
Pasta pilsēta: Ķekavas pag.
Reģions: Rīga 🏙️
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 11092.5 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "tim-t"
Valsts reģistrācijas numurs:
43903001784
Pasta adrese: Smiltenes nov., Peldu iela 22A
Pasta indekss: LV-4729
Pasta pilsēta: Smiltene
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 53475.78 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0004
5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 900 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0005
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks"
Valsts reģistrācijas numurs:
42103022606
Pasta adrese: Dienvidkurzemes nov., Paplaka, "Pūpoli"
Pasta indekss: LV-3433
Pasta pilsēta: Virgas pag.
Reģions: Kurzeme 🏙️
6️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 7 665 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0006
7️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0007
Līguma/partijas kopējā vērtība: 27253.8 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0007
8️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0008
Līguma/partijas kopējā vērtība: 41337.05 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0008
9️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0009
Līguma/partijas kopējā vērtība: 15 400 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0010
Līguma/partijas kopējā vērtība: 40791.77 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0011
Līguma/partijas kopējā vērtība: 16447.9 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0012
Līguma/partijas kopējā vērtība: 18 909 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0013
Līguma/partijas kopējā vērtība: 26 060 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0013
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LAKI FRUIT"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003669241
Pasta adrese: Lubānas iela 82
Pasta indekss: LV-1073
Pasta pilsēta: Rīga
1️⃣4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0014
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 21399.53 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0014
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "liepkalni"
Valsts reģistrācijas numurs:
44101001966
Pasta adrese: Valmieras nov., "Liepkalni"
Pasta indekss: LV-4244
Pasta pilsēta: Naukšēnu pag.
1️⃣5️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0015
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 24 500 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0015
1️⃣6️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0016
Līguma/partijas kopējā vērtība: 7851.2 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0016
1️⃣7️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0017
Līguma/partijas kopējā vērtība: 22469.2 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0017
1️⃣8️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0018
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 217 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0018
1️⃣9️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0019
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1 380 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0019
2️⃣0️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0020
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2769.6 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0020
2️⃣1️⃣
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Visi piedāvājumi, dalības pieprasījumi vai projekti atsaukti vai atzīti par nepieņemamiem
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0021
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Vidzeme 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija (9 jauni iepirkumi)
- Apstrādātas un ilglaicīgai glabāšanai sagatavotas zivis (3)
- Augļi, dārzeņi un saistītie produkti (4)
- Dažādi pārtikas produkti (7)
- Dzērieni, tabaka un saistītā produkcija (1)
- Dzīvnieku barība
- Dzīvnieku vai augu eļļas un tauki (1)
- Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti (5)
- Graudu maluma produkti, cietes un cietes produkti (3)
- Piena produkti (4)