Par tiesībām piegādāt elektroģeneratorus
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
Par tiesībām piegādāt elektroģeneratorus
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-25. Iepirkums tika publicēts 2026-06-03.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Elektromotoru, ģeneratoru un transformatoru uzstādīšanas pakalpojumi › Ģeneratoru uzstādīšanas pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-06-03 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-06-18 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-08-14 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-06-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Par tiesībām piegādāt elektroģeneratorus
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Par tiesībām piegādāt elektroģeneratorus
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Ģeneratoru uzstādīšanas pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4
1️⃣
Nosaukums: Rīga (2 gab.) (Nīcgales iela 7, Anniņmuižas bulvāris 89 , Rīga)
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 42 000 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 1
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Ģenerators (15 gab.) Latvijas teritorija
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 95 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Ģenerators – piekabe (10 gab.) Latvijas teritorija
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 225 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Ģenerators – piekabe (5 gab.) Latvijas teritorija
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 139999.99 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-25 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-25 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-25 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (par vienību)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Laktas iela 8
Pasta indekss: LV-1013
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Jeļena Poplavska-Novikova
E-pasts: jelena.poplavska@nmpd.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167337029 📞
URL: https://www.nmpd.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174310 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174310 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: f5f74f3f-ada8-4269-8528-a270926135bd-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 106-384657 (2026-06-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Par tiesībām piegādāt elektroģeneratorus
Atsauces numurs:
NMPD2026/17
Īss apraksts: Par tiesībām piegādāt elektroģeneratorus
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Ģeneratoru uzstādīšanas pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 4
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 4
1️⃣
Nosaukums: Rīga (2 gab.) (Nīcgales iela 7, Anniņmuižas bulvāris 89 , Rīga)
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 42 000 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 1
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Ģenerators (15 gab.) Latvijas teritorija
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 95 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Ģenerators – piekabe (10 gab.) Latvijas teritorija
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 225 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Ģenerators – piekabe (5 gab.) Latvijas teritorija
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 139999.99 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-25 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-25 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-25 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (par vienību)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
Valsts reģistrācijas numurs:
90009029104
Pasta adrese: Laktas iela 8
Pasta indekss: LV-1013
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Jeļena Poplavska-Novikova
E-pasts: jelena.poplavska@nmpd.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167337029 📞
URL: https://www.nmpd.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174310 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174310 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: f5f74f3f-ada8-4269-8528-a270926135bd-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 106-384657 (2026-06-03)
Paziņojums par līgumu (2026-06-18)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 42 000 EUR 💰
95 000 EUR 💰
225 000 EUR 💰
139999.99 EUR 💰
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-01 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-01 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-07-01 14:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 24/06/2026
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
Cita papildu informācija
Tiek pagarināti piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 75b452f8-69b5-4a22-ba17-6d776846a0b3-01
Avots: OJS 2026/S 117-424574 (2026-06-18)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 42 000 EUR 💰
95 000 EUR 💰
225 000 EUR 💰
139999.99 EUR 💰
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-01 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-01 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-07-01 14:00:00 📅
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 24/06/2026
Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Cita papildu informācija
Tiek pagarināti piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 75b452f8-69b5-4a22-ba17-6d776846a0b3-01
Avots: OJS 2026/S 117-424574 (2026-06-18)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 545093.64 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-13 📅
Nosaukums: Par tiesībām piegādāt elektroģenerātorus 1 daļa "Rīga (2 gab.) (Nīcgales iela 7, Anniņmuižas bulvāris 89 , Rīga)"
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174310 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 58568.64 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AMBK"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Rēznas iela 9A
Pasta indekss: LV-1019
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 53 775 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 283 500 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma/partijas kopējā vērtība: 149 250 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Kontaktpunkts: Agnese Vembre
E-pasts: agnese.vembre@nmpd.gov.lv 📧
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 157-566217 (2026-08-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
NMPD 2026/17
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 545093.64 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
Līguma numurs:
1-14/2026/113
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-13 📅
Nosaukums: Par tiesībām piegādāt elektroģenerātorus 1 daļa "Rīga (2 gab.) (Nīcgales iela 7, Anniņmuižas bulvāris 89 , Rīga)"
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174310 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 58568.64 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AMBK"
Valsts reģistrācijas numurs:
40103390151
Pasta adrese: Rēznas iela 9A
Pasta indekss: LV-1019
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
2️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 53 775 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
3️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Līguma/partijas kopējā vērtība: 283 500 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
4️⃣
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Līguma/partijas kopējā vērtība: 149 250 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0004
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Kontaktpunkts: Agnese Vembre
E-pasts: agnese.vembre@nmpd.gov.lv 📧
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Uzstādīšanas pakalpojumi (izņemot programmatūru) (6 jauni iepirkumi)