Par pārtikas preču piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Valsts digitālās attīstības aģentūra
Par pārtikas preču piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
TermiņšDeadline 2026-09-28
Kas? Ko?- • Augļi, dārzeņi un saistītie produkti › Augļu un dārzeņu sulas
- • Dažādi pārtikas produkti › Cukurs un saistītie produkti
- • Dažādi pārtikas produkti › Garšvielas un piedevas
- • Dažādi pārtikas produkti › Kafija, tēja un saistītie produkti
- • Dažādi pārtikas produkti › Sausiņi un cepumi; konservēti mīklas izstrādājumi un kūkas
- • Dažādi pārtikas produkti › Īpaši pārtikas izstrādājumi
- • Dažādi pārtikas produkti un žāvēti produkti › Sasaldēti produkti
- • Dzērieni, tabaka un saistītā produkcija › Bezalkoholiskie dzērieni
- • Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti › Gaļas produkti
- • Graudu maluma produkti › Labības vai augu milti un saistītie produkti
- • Kakao; šokolādes un cukura konditoreja › Kakao
- • Papīrs higiēnas vajadzībām › Vienreizējās lietošanas papīra izstrādājumi
- • Piena produkti › Dažādi piena pārstrādes produkti
- • Pārstrādāti augļi un dārzeņi › Pārstrādāti augļi un rieksti
- • Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija › Apstrādātas un ilglaicīgai glabāšanai sagatavotas zivis
- • Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija › Dzīvnieku vai augu eļļas un tauki
- • Virtuves aprīkojums, mājas piederumi un mājsaimniecības priekšmeti un ēdināšanas inventārs › Ēdināšanas inventārs
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-28 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Par pārtikas preču piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Par pārtikas preču piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 5
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 5
1️⃣
Nosaukums: Dzērieni un to piedevas
Papildu produkti/pakalpojumi:
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 48 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Produktu skaits ar marķējumu “BIO”
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Produktu skaits ar marķējumu “Zaļā karotīte”
Kvalitātes kritērijs (svērums): 15
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Produktu skaits ar marķējumu “Bordo karotīte”
Kvalitātes kritērijs (svērums): 5
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Videi draudzīga pārtikas produktu piegāde
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Cena ✅
Cena (svērums): 50
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Saldumi un sāļās uzkodas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Preces ēdināšanai
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Speciālā pārtika un dzērieni alerģiskiem cilvēkiem
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Salvetes, vienreizlietojamie trauki, galda piederumi un galdauti, materiāli dāvanu iesaiņošanai
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (svērums): 30
Cena (svērums): 70
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-28 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-28 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-28 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts digitālās attīstības aģentūra
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Alberta iela 10
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Administratīvais departaments
E-pasts: ilga.cimdina@vdaa.gov.lv 📧
Tālrunis: +37164331860 📞
URL: https://www.vdaa.gov.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174196 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174196 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: e0a499e5-0588-45fd-85fe-109f713b4033-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-596866 (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Par pārtikas preču piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Atsauces numurs:
VDAA 2026/12/AK/CI-136
Īss apraksts: Par pārtikas preču piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 5
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 5
1️⃣
Nosaukums: Dzērieni un to piedevas
Papildu produkti/pakalpojumi:
+ vēl 19
Kakao
📦
Ilgums: 48 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Produktu skaits ar marķējumu “BIO”
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Produktu skaits ar marķējumu “Zaļā karotīte”
Kvalitātes kritērijs (svērums): 15
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Produktu skaits ar marķējumu “Bordo karotīte”
Kvalitātes kritērijs (svērums): 5
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Videi draudzīga pārtikas produktu piegāde
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Cena ✅
Cena (svērums): 50
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Saldumi un sāļās uzkodas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Preces ēdināšanai
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Speciālā pārtika un dzērieni alerģiskiem cilvēkiem
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Salvetes, vienreizlietojamie trauki, galda piederumi un galdauti, materiāli dāvanu iesaiņošanai
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (svērums): 30
Cena (svērums): 70
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-28 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-28 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-28 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts digitālās attīstības aģentūra
Valsts reģistrācijas numurs:
90001733697
Pasta adrese: Alberta iela 10
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Administratīvais departaments
E-pasts: ilga.cimdina@vdaa.gov.lv 📧
Tālrunis: +37164331860 📞
URL: https://www.vdaa.gov.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde ✅
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174196 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174196 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: e0a499e5-0588-45fd-85fe-109f713b4033-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-596866 (2026-08-28)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija (6 jauni iepirkumi)
- Apstrādātas un ilglaicīgai glabāšanai sagatavotas zivis (3)
- Augļi, dārzeņi un saistītie produkti (4)
- Dažādi pārtikas produkti (5)
- Dzērieni, tabaka un saistītā produkcija (1)
- Dzīvnieku barība
- Dzīvnieku vai augu eļļas un tauki (1)
- Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti (4)
- Graudu maluma produkti, cietes un cietes produkti (3)
- Piena produkti (4)