Objektu (patvertņu) pielāgošana un labiekārtošana civilās aizsardzības mērķiem

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde

Objektu (patvertņu) pielāgošana un labiekārtošana civilās aizsardzības mērķiem

Termiņš

Deadline 2026-09-30

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-08-28 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-08-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Objektu (patvertņu) pielāgošana un labiekārtošana civilās aizsardzības mērķiem
Atsauces numurs: CAIP 2026/18
Īss apraksts: Objektu (patvertņu) pielāgošana un labiekārtošana civilās aizsardzības mērķiem
Līguma veids: Būvdarbi
Produkti/pakalpojumi: Celtniecības darbi 📦
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Apraksts
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ilgums: 8 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 85
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Trešā būvdarbu vadītāja pieredze
Kvalitātes kritērijs (svērums): 5
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Otrā AVK būvdarbu vadītāja pieredze
Otrā EL būvdarbu pieredze
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-30 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-30 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums
Atvēršanas datums: 2026-09-30 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs: 40900039849
Pasta adrese: Rātslaukums 1
Pasta indekss: LV-1539
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Rīgas valstspilsētas Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
E-pasts: ca.ip@riga.lv 📧
Tālrunis: +37167026773 📞
URL: https://www.riga.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/165759 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/165759 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 450e3927-b56f-4c75-8859-6af445018657-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Papildu informācija
Iepirkuma precīzs nosaukums: “Objektu (patvertņu) pielāgošana un labiekārtošana civilās aizsardzības mērķiem”(1.saraksts) -jo sekos vēl papildus iepirkumi ar citiem sarakstiem.
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 23/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 168-602085 (2026-08-28)