Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu vadības un automatizācijas sistēmas modernizācija

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daugavpils ūdens"

Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu vadības un automatizācijas sistēmas modernizācija

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-08-21. Iepirkums tika publicēts 2026-07-17.

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-07-17 Paziņojums par līgumu
2026-08-17 Paziņojums par līgumu
2026-08-19 Paziņojums par līgumu
Paziņojums par līgumu (2026-07-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu vadības un automatizācijas sistēmas modernizācija
Atsauces numurs: DŪ 2026/26
Īss apraksts: Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu vadības un automatizācijas sistēmas modernizācija
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Vadības un kontroles sistēma 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 841234.70 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Notekūdeņu attīrīšanas iekārtas aprīkojums 📦
Pasta adrese: Daugavas iela 32
Pasta indekss: LV-5401
Pilsēta: Daugavpils
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-21 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-21 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums
Atvēršanas datums: 2026-08-21 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daugavpils ūdens"
Valsts reģistrācijas numurs: 41503002432
Pasta adrese: Ūdensvada iela 3, Daugavpils
Pasta indekss: LV-5401
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Iepirkumu komisija
E-pasts: iepirkumi@daugavpils.udens.lv 📧
Tālrunis: +37129993927 📞
URL: https://www.daugavpils.udens.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Ūdensapgāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177791 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177791 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 20453aa2-1b0e-4277-9733-bc1d0e436518-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 14/08/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 137-500180 (2026-07-17)
Paziņojums par līgumu (2026-08-17)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 841234.70 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-10 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-10 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-09-10 14:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 03/09/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 72444166-1a49-4747-aabb-c3868fefc0e8-01
Avots: OJS 2026/S 158-570631 (2026-08-17)
Paziņojums par līgumu (2026-08-19)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 841234.70 EUR 💰

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-08-19 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 4a43d8e1-aec6-4b67-8dbe-1d9c85dcbdd1-01
Avots: OJS 2026/S 160-576365 (2026-08-19)