Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs
Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
TermiņšDeadline 2026-10-05
Kas? Ko?- • Augstākās izglītības pakalpojumi › Jauniešu izglītības pakalpojumi
- • Mācību telpas › Mācību programmas izstrādes pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-09-03 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-09-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Mācību programmas izstrādes pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 104 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Jauniešu izglītības pakalpojumi 📦
Pasta adrese: Ukrainas neatkarības iela 1
Pasta indekss: LV-1010
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 30
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 70
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-05 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-05 17:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-05 17:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Ukrainas neatkarības iela 1
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs
E-pasts: info@mvm.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167222665 📞
URL: https://www.mvm.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/181055 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/181055 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 848cdf4a-b805-456c-8a8b-9014537cb408-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 171-611128 (2026-09-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
Atsauces numurs:
MVM 2026/4 ESF +
Īss apraksts: Muzejpedagoģisko programmu sagatavošana, testēšana un apmācība
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Mācību programmas izstrādes pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 104 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Jauniešu izglītības pakalpojumi 📦
Pasta adrese: Ukrainas neatkarības iela 1
Pasta indekss: LV-1010
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 30
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Kvalitāte
Kvalitātes kritērijs (svērums): 70
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-05 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-05 17:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-10-05 17:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs
Valsts reģistrācijas numurs:
90000013555
Pasta adrese: Ukrainas neatkarības iela 1
Pasta indekss: LV-1010
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs
E-pasts: info@mvm.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167222665 📞
URL: https://www.mvm.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/181055 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/181055 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 848cdf4a-b805-456c-8a8b-9014537cb408-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Papildu informācija
Iepirkuma līgums tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda Plus projekta Nr. 4.1.2.1/1/24/I/002 “Veselības pratības centrs bērniem - Bērnu muzejs” līdzekļiem
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 171-611128 (2026-09-03)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Izglītības un mācību pakalpojumi (6 jauni iepirkumi)