MTU dīzeļdzinēju remonts QL4 apjomā
Akciju sabiedrība "Pasažieru vilciens"
MTU dīzeļdzinēju remonts QL4 apjomā
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-21. Iepirkums tika publicēts 2026-04-17.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko?- • Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz dzelzceļa transportu un citām iekārtām › Ritošā sastāva labošanas pakalpojumi
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-04-17 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-07-13 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-04-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: MTU dīzeļdzinēju remonts QL4 apjomā
Atsauces numurs:
Īss apraksts: MTU dīzeļdzinēju remonts QL4 apjomā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Remonta un apkopes pakalpojumi 📦
Līguma papildveids: Piegādes
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 830 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Ritošā sastāva labošanas pakalpojumi 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Līguma izildes vieta: Kandavas iela 42a, Rīga
Pasta adrese: Pērses iela 8
Pasta indekss: LV-1011
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-21 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-21 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-05-21 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Akciju sabiedrība "Pasažieru vilciens"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Pērses iela 8
Pasta indekss: LV-1011
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Inese Ribikauska
E-pasts: inese.ribikauska@vivi.lv 📧
Tālrunis: +37123231806 📞
URL: https://www.pv.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Dzelzceļa pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171000 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171000 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 751832ca-d601-4609-9905-92cfc593a5c1-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 14/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 076-269270 (2026-04-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: MTU dīzeļdzinēju remonts QL4 apjomā
Atsauces numurs:
AS"PV"2026/8
Īss apraksts: MTU dīzeļdzinēju remonts QL4 apjomā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Remonta un apkopes pakalpojumi 📦
Līguma papildveids: Piegādes
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 830 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Ritošā sastāva labošanas pakalpojumi 📦
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Līguma izildes vieta: Kandavas iela 42a, Rīga
Pasta adrese: Pērses iela 8
Pasta indekss: LV-1011
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-21 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-21 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-05-21 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Akciju sabiedrība "Pasažieru vilciens"
Valsts reģistrācijas numurs:
40003567907
Pasta adrese: Pērses iela 8
Pasta indekss: LV-1011
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Inese Ribikauska
E-pasts: inese.ribikauska@vivi.lv 📧
Tālrunis: +37123231806 📞
URL: https://www.pv.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Dzelzceļa pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171000 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171000 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 751832ca-d601-4609-9905-92cfc593a5c1-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 14/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 076-269270 (2026-04-17)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 830 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-10 📅
Nosaukums: MTU dīzeļdzinēju 12V1600R80L remontu QL4
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171000 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 830 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: AS Baltic Marine Group Latvijas filiāle
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Ropažu nov., Berģi, Jaunā Līgo iela 33
Pasta indekss: LV-1024
Pasta pilsēta: Garkalnes pag.
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 133-484366 (2026-07-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 830 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Līguma numurs:
PV186-26
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-10 📅
Nosaukums: MTU dīzeļdzinēju 12V1600R80L remontu QL4
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171000 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 830 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: AS Baltic Marine Group Latvijas filiāle
Valsts reģistrācijas numurs:
40203196252
Pasta adrese: Ropažu nov., Berģi, Jaunā Līgo iela 33
Pasta indekss: LV-1024
Pasta pilsēta: Garkalnes pag.
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma 38. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma 38. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Remonta un apkopes pakalpojumi (16 jauni iepirkumi)
- Dažādi remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi (3)
- Drošības un aizsardzības materiālu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi (1)
- Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi (2)
- Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz lidaparātiem, dzelzceļu, autoceļiem un jūras transportu (1)
- Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz personālajiem datoriem, biroja iekārtām, telekomunikācijām un audiovizuālajām iekārtām (1)
- Sūkņu, vārstu, krānu un metāla konteineru, iekārtu un ierīču remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi (2)
- Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi
- Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi (5)