Militārās medicīnas mulāžu, ekipējuma un aprīkojuma iegāde

Rīgas Stradiņa universitāte

Militārās medicīnas mulāžu, ekipējuma un aprīkojuma iegāde

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-20. Iepirkums tika publicēts 2026-04-17.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-04-17 Paziņojums par līgumu
2026-08-07 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-04-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Militārās medicīnas mulāžu, ekipējuma un aprīkojuma iegāde
Atsauces numurs: RSU2026/45/AK
Īss apraksts: Militārās medicīnas mulāžu, ekipējuma un aprīkojuma iegāde
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 150 000 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta:
Rīga (precīza piegādes vieta un laiks tiks savstarpēji saskaņots, veicot pasūtījumu).
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 48 mēneši
Līguma, pamatnolīguma vai dinamiskās iepirkuma sistēmas darbības termiņš
Šo līgumu var atjaunot
Apraksts
Atjaunošanas apraksts:
Vispārīgā vienošanās stājas spēkā tās abpusējas parakstīšanas dienā un ir spēkā 36 (trīsdesmit sešus) mēnešus vai līdz kopējās līgumcenas – 150 000,00 EUR (viens simts piecdesmit tūkstoši eiro, 00 centi) bez PVN – sasniegšanai, atkarībā no tā, kurš apstāklis iestājas pirmais. Ja 36 (trīsdesmit sešu) mēnešu laikā nav sasniegta Vienošanās 2.1.punktā noteiktā Līgumcena, Pusēm, abpusēji vienojoties un noslēdzot rakstisku vienošanos, ir tiesības pagarināt Vienošanos uz termiņu, kas nepārsniedz 12 mēnešus (kopējais iespējamais maksimālais Vienošanās izpildes laiks – 48 mēneši) vai līdz Vienošanās 2.1.punktā noteiktās Līgumcenas sasniegšanai, atkarībā no tā, kurš apstāklis iestāsies pirmais.
Rādīt vairāk
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Informācija par iespējām
Iespējas
Iespēju apraksts:
Pircējs Vienošanās ietvaros un tās darbības laikā papildus var iegādāties līdzvērtīgas Preces, kas nav norādītas Vienošanās 1.pielikumā, ar nosacījumu, ka šādi iegādājamo Preču vērtība nepārsniedz 10% (desmit procentus) no Vienošanās 2.1.punktā noteiktās kopējās Līgumcenas – 150 000,00 EUR (viens simts piecdesmit tūkstoši euro 00 centi) bez PVN, un attiecīgi papildus preču kopējā iegādes vērtība iespējama – līdz 15 000,00 EUR (piecpadsmit tūkstoši euro 00 centi) bez PVN kopējās Līgumcenas ietvaros.
Rādīt vairāk
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-20 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-20 14:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-05-20 14:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas Stradiņa universitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000013771
Pasta adrese: Dzirciema iela 16
Pasta indekss: LV-1007
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Elīna Krastiņa
E-pasts: elina.krastina2@rsu.lv 📧
Tālrunis: +37167060823 📞
URL: https://www.rsu.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168008 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168008 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 59716517-9126-4c2d-99a9-d47d52d4cdde-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Papildu informācija
Vispārīgā vienošanās stājas spēkā tās abpusējas parakstīšanas dienā un ir spēkā 36 (trīsdesmit sešus) mēnešus vai līdz kopējās līgumcenas – 150 000,00 EUR (viens simts piecdesmit tūkstoši eiro, 00 centi) bez PVN – sasniegšanai, atkarībā no tā, kurš apstāklis iestājas pirmais. Ja 36 (trīsdesmit sešu) mēnešu laikā nav sasniegta Vienošanās 2.1.punktā noteiktā Līgumcena, Pusēm, abpusēji vienojoties un noslēdzot rakstisku vienošanos, ir tiesības pagarināt Vienošanos uz termiņu, kas nepārsniedz 12 mēnešus (kopējais iespējamais maksimālais Vienošanās izpildes laiks – 48 mēneši) vai līdz Vienošanās 2.1.punktā noteiktās Līgumcenas sasniegšanai, atkarībā no tā, kurš apstāklis iestāsies pirmais.
Rādīt vairāk
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 13/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 076-266428 (2026-04-17)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-07)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: RSU 2026/45/AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 150 000 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 150 000 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: 3-L-1/574/2026
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-06 📅
Nosaukums: Par Militārās medicīnas mulāžu, ekipējuma un aprīkojuma iegādi
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/168008 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 5
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 150 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 150 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Arbor Medical Korporācija"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003547099
Pasta adrese: Ķekavas nov., Valdlauči, Meistaru iela 7
Pasta indekss: LV-1076
Pasta pilsēta: Ķekavas pag.
Reģions: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators: 2
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KATES PLATES"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003355395
Pasta adrese: Uriekstes iela 2C
Pasta indekss: LV-1005
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Piedāvājuma identifikators: 3
Nosaukums: SIA Semetron
Valsts reģistrācijas numurs: 40203096213
Pasta adrese: Mārupes nov., Malduguņu iela 2
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupe
Piedāvājuma identifikators: 4
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sentios"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103868193
Pasta adrese: Pulkveža Brieža iela 3 - 4
Pasta indekss: LV-1010

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 152-551949 (2026-08-07)