Medicīnisko iekārtu tehniskā apkope un remonts

SIA “Rīgas 2.slimnīca”

Medicīnisko iekārtu tehniskā apkope un remonts

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-18. Iepirkums tika publicēts 2026-05-14.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-05-14 Paziņojums par līgumu
2026-08-12 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-05-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Medicīnisko iekārtu tehniskā apkope un remonts
Atsauces numurs: Rīgas2.slimnīca2026/17AK
Īss apraksts: Medicīnisko iekārtu tehniskā apkope un remonts
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Medicīnisko iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 13
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 13

1️⃣
Nosaukums: Ražotāja "Drager" medicīnisko iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Pasta adrese: Ģimnastikas iela 1
Pasta indekss: LV-1004
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem: nolikumā ietverta informācija
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Ražotāja "Transmed" medicīnisko iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Cita informācija par pārjaunojumiem: nolikumā aprakstīts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Ražotāja "PHILIPS" medicīnisko iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Cita informācija par pārjaunojumiem: nolikumā norādīts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: Ražotāja "Mindray" medicīnisko iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

5️⃣
Nosaukums: Ražotāja "GE" medicīnisko iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005

6️⃣
Nosaukums: Ražotāja "Canon Medical Systems" medicīnisko iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006

7️⃣
Nosaukums: Ražotāja "GETINGE" sterilizācijas un dezinfekcijas iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007

8️⃣
Nosaukums: Ražotāja "HAWO" medicīnisko iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Cita informācija par pārjaunojumiem: norādīts nolikumā
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008

9️⃣
Nosaukums: Ražotāja "MEDTRONIC" medicīnisko iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Nosaukums: Ražotāja "KEN HYGIENE SYSTEMS" sterilizācijas un dezinfekcijas iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Nosaukums: Ražotāja "STEELCO" sterilizācijas un dezinfekcijas iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Nosaukums: Ražotāja "AESCULAP" medicīnisko iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Nosaukums: Ražotāja "SCHILLER" medicīnisko iekārtu tehniskā apkalpošana un remonts
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0013

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-18 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-18 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem
Maksimālais dalībnieku skaits: 999
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-18 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: SIA “Rīgas 2.slimnīca”
Valsts reģistrācijas numurs: 40003184960
Pasta adrese: Ģimnastikas iela 1
Pasta indekss: LV-1004
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: SIA "Rīgas 2.slimnīca"; 5.stāvs
E-pasts: slimnica@slimnica.lv 📧
Tālrunis: +37167607262 📞
URL: https://www.slimnica.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Veselība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172937 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172937 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 11/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 094-337248 (2026-05-14)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-12)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: Rīgas 2. slimnīca 2026/17 AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 499 000 EUR (framework approximate) 💰
Šajā paziņojumā piešķiramo pamatnolīgumu maksimālā vērtība: 499 000 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 2.1-16/2026/170
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-07 📅
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/172937 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 38 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 38 000 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sia "a.medical"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103599415
Pasta adrese: Varkaļu iela 13A
Pasta indekss: LV-1067
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums, mazais vai vidējais uzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Diamedica"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003469042
Pasta adrese: Augusta Deglava iela 66
Pasta indekss: LV-1035

3️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0003
Nosaukums: SIA "Arbor Medical Korporācija"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003547099
Pasta adrese: Ķekavas nov., Valdlauči, Meistaru iela 7
Pasta indekss: LV-1076
Pasta pilsēta: Ķekavas pag.

4️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0004
Nosaukums: UAB MedUS Medical Latvijas filiāle
Valsts reģistrācijas numurs: 40203082942
Pasta adrese: Vienības gatve 109
Pasta indekss: LV-1058

5️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0005
Nosaukums: "tradintek" sia
Valsts reģistrācijas numurs: 40003308634
Pasta adrese: Citadeles iela 2
Pasta indekss: LV-1010

6️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0006

7️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0007
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AB MEDICAL GROUP RIGA"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003373297
Pasta adrese: Ķīšezera iela 9
Pasta indekss: LV-1026

8️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0008

9️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0009
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0009
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija"
Valsts reģistrācijas numurs: 50003399781

1️⃣0️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0010
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0010
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DINMED"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103248346
Pasta adrese: Muižas iela 11 k-1 - 4
Pasta indekss: LV-2010
Pasta pilsēta: Jūrmala

1️⃣1️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0011
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0012
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0012
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "B.BRAUN MEDICAL"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003277955
Pasta adrese: Ūdeļu iela 16
Pasta indekss: LV-1064

1️⃣3️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0013
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Pamatnolīguma maksimālā vērtība: 43 000 EUR 💰
Pamatnolīguma pārrēķinātā aplēstā vērtība: 43 000 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0013
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NMS ELPA"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003348336
Pasta adrese: Malienas iela 31 - 22
Pasta indekss: LV-1079

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 155-560233 (2026-08-12)