Mēbeļu un sporta inventāra iegāde Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra vajadzībām
Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Mēbeļu un sporta inventāra iegāde Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra vajadzībām
TermiņšDeadline 2026-09-25
Kas? Ko?- • Dažādas mēbeles › Plauktu iekārtas
- • Dažādi sēdekļi un krēsli › Nelieli dīvāniņi
- • Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji › Rakstāmgaldi un galdi
- • Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji › Trauku skapji un grāmatu skapji
- • Guļamistabas mēbeles › Guļamistabas mēbeles, izņemot gultas un gultas piederumus › Drēbju skapji
- • Mēbeles › Mēbeles skolām
- • Vingrošanas zāles inventārs › Vingrošanas paklāji
- • Virtuves mēbeles un iekārtas › Skapji
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-24 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mēbeļu un sporta inventāra iegāde Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra vajadzībām
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Mēbeles 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Mācību telpu mēbeļu iegāde projekta “Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra infrastruktūras un mācību vides modernizācija” (Nr. 4.2.1.3/1/24/I/021) ietvaros
Papildu produkti/pakalpojumi:
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības administratīvā teritorija
Pasta adrese: Kr.Valdemāra 1
Pasta indekss: LV-5400
Pilsēta: Daugavpils
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 3 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Sporta paklāju iegāde projekta “Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra infrastruktūras un mācību vides modernizācija” (Nr. 4.2.1.3/1/24/I/021) ietvaros
Ilgums: 2 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-25 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-25 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Atvēršanas datums: 2026-09-25 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Departaments: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde Centralizēto iepirkumu nodaļa
Pasta adrese: Kr.Valdemāra 1
Pasta indekss: LV-5400
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde” Centralizēto iepirkumu nodaļa
E-pasts: liga.brenca@daugavpils.lv 📧
Tālrunis: +3716404329 📞
URL: https://www.daugavpils.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177365 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177365 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: c2a158a9-c2ae-4823-8bd1-05b9757e992b-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 163-584983 (2026-08-24)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mēbeļu un sporta inventāra iegāde Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra vajadzībām
Atsauces numurs:
DVP 2026/145
Īss apraksts:
Mēbeļu un sporta inventāra iegāde Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra vajadzībām
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Mēbeles 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 2
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 2
1️⃣
Nosaukums: Mācību telpu mēbeļu iegāde projekta “Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra infrastruktūras un mācību vides modernizācija” (Nr. 4.2.1.3/1/24/I/021) ietvaros
Papildu produkti/pakalpojumi:
Pasta adrese: Kr.Valdemāra 1
Pasta indekss: LV-5400
Pilsēta: Daugavpils
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 3 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Sporta paklāju iegāde projekta “Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra infrastruktūras un mācību vides modernizācija” (Nr. 4.2.1.3/1/24/I/021) ietvaros
Ilgums: 2 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-25 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-25 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Atvēršanas datums: 2026-09-25 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana ✅
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90000077325
Departaments: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde Centralizēto iepirkumu nodaļa
Pasta adrese: Kr.Valdemāra 1
Pasta indekss: LV-5400
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde” Centralizēto iepirkumu nodaļa
E-pasts: liga.brenca@daugavpils.lv 📧
Tālrunis: +3716404329 📞
URL: https://www.daugavpils.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177365 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177365 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: c2a158a9-c2ae-4823-8bd1-05b9757e992b-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 18/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 163-584983 (2026-08-24)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕