Mēbeļu un aprīkojuma iegāde darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Limbažu novada pašvaldība
Mēbeļu un aprīkojuma iegāde darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
TermiņšDeadline 2026-09-28
Kas? Ko?- • Kalnrūpniecības iekārtas, iekārtas darbiem karjeros un būvniecības aprīkojums › Darbnīcu aprīkojums
- • Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti › Mēbeles
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-27 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mēbeļu un aprīkojuma iegāde darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Mēbeles 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 6
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 6
1️⃣
Nosaukums: Dažādas mēbeles darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Papildu produkti/pakalpojumi: Darbnīcu aprīkojums 📦
Pasta adrese: Klosteru iela 4a
Pasta indekss: LV-4001
Pilsēta: Limbaži
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 2 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Kokapstrādes darbnīca darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Piešķiršanas kritēriji
Cena (svērums): 90
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pretendenta piedāvātais elektroenerģijas patēriņš 1 stundā
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Sveču – ziepju darbnīca darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Rokdarbu darbnīca darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Sadzīves elektrotehnika darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
6️⃣
Nosaukums: Virtuves piederumi darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos”
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-28 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-28 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-28 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Limbažu novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Limbažu novada pašvaldība
E-pasts: pasts@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +37164023003 📞
URL: https://www.limbazunovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180691 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180691 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 5a0f7a49-41ae-44e9-9210-0b146deb4a15-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-596644 (2026-08-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mēbeļu un aprīkojuma iegāde darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Atsauces numurs:
LNP 2026/140
Īss apraksts:
Mēbeļu un aprīkojuma iegāde darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Mēbeles 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 6
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 6
1️⃣
Nosaukums: Dažādas mēbeles darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Papildu produkti/pakalpojumi: Darbnīcu aprīkojums 📦
Pasta adrese: Klosteru iela 4a
Pasta indekss: LV-4001
Pilsēta: Limbaži
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 2 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Kokapstrādes darbnīca darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Piešķiršanas kritēriji
Cena (svērums): 90
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Pretendenta piedāvātais elektroenerģijas patēriņš 1 stundā
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Sveču – ziepju darbnīca darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Rokdarbu darbnīca darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Sadzīves elektrotehnika darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
6️⃣
Nosaukums: Virtuves piederumi darbnīcas telpu iekārtošanai Klostera ielā 4A, Limbažos”
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0006
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-28 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-28 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-28 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Limbažu novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs:
90009114631
Pasta adrese: Rīgas iela 16
Pasta indekss: LV-4001
Pasta pilsēta: Limbaži
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Limbažu novada pašvaldība
E-pasts: pasts@limbazunovads.lv 📧
Tālrunis: +37164023003 📞
URL: https://www.limbazunovads.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180691 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180691 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 5a0f7a49-41ae-44e9-9210-0b146deb4a15-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 21/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 167-596644 (2026-08-27)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕