Mārupes novada pašvaldības iestāžu darbinieku personu risku apdrošināšana

Mārupes novada pašvaldība

Mārupes novada pašvaldības iestāžu darbinieku personu risku apdrošināšana

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-08-11. Iepirkums tika publicēts 2026-07-10.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-07-10 Paziņojums par līgumu
2026-09-01 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-07-10)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mārupes novada pašvaldības iestāžu darbinieku personu risku apdrošināšana
Atsauces numurs: MNP 2026/75
Īss apraksts: Mārupes novada pašvaldības iestāžu darbinieku personu risku apdrošināšana
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Finanšu un apdrošināšanas pakalpojumi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 3
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 3

1️⃣
Nosaukums: Mārupes novada Pašvaldības administrācijas un Pašvaldības pakļautības iestāžu darbinieku veselības apdrošināšana
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 470 000 EUR 💰
Papildu produkti/pakalpojumi: Pasta adrese: Daugavas iela 29
Pasta indekss: LV-2167
Pilsēta: Mārupes novads
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Līguma, pamatnolīguma vai dinamiskās iepirkuma sistēmas darbības termiņš
Šo līgumu var atjaunot
Apraksts
Atjaunošanas apraksts:
Ievērojot PIL 8.panta septītās daļas 9. apakšpunktu, Pasūtītājs var piemērot sarunu procedūru un Līgumu var atkārtot. Atkārtotais līgums tiks piešķirts atbilstoši šī Atklātā konkursa nosacījumiem un, ja Pasūtītājam būs pieejams finansējums. Atkārtotā līguma termiņš 12 mēneši. Procedūra par nākamo 12 mēnešu periodu ir jāsagatavo ne vēlāk kā 5 (piecus) mēnešus pirms esošā Līguma beigu termiņa
Rādīt vairāk
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Ievērojot PIL 8.panta septītās daļas 9. apakšpunktu, Pasūtītājs var piemērot sarunu procedūru un Līgumu var atkārtot. Atkārtotais līgums tiks piešķirts atbilstoši šī Atklātā konkursa nosacījumiem un, ja Pasūtītājam būs pieejams finansējums.
Informācija par iespējām
Iespējas
Iespēju apraksts:
Ievērojot PIL 8.panta septītās daļas 9. apakšpunktu, Pasūtītājs var piemērot sarunu procedūru un Līgumu var atkārtot. Atkārtotais līgums tiks piešķirts atbilstoši šī Atklātā konkursa nosacījumiem un, ja Pasūtītājam būs pieejams finansējums. Atkārtotā līguma termiņš 12 mēneši. Procedūra par nākamo 12 mēnešu periodu ir jāsagatavo ne vēlāk kā 5 (piecus) mēnešus pirms esošā Līguma beigu termiņa
Rādīt vairāk
Piešķiršanas kritēriji
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): P1
Kvalitātes kritērijs (svērums): 97
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): P2
Kvalitātes kritērijs (svērums): 2
Cena
Cena (svērums): 1
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Mārupes novada pašvaldības administrācijas un pašvaldības pakļautības iestāžu darbinieku nelaimes gadījumu apdrošināšana un brīvprātīgā darba veicēju apdrošināšana
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 6 080 EUR 💰
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Ievērojot PIL 8.panta septītās daļas 9. apakšpunktu, Pasūtītājs var piemērot sarunu procedūru un Līgumu var atkārtot. Atkārtotais līgums tiks piešķirts atbilstoši šī Atklātā konkursa nosacījumiem un, ja Pasūtītājam būs pieejams finansējums
Piešķiršanas kritēriji
Cena (svērums): 35
Kvalitātes kritērijs (svērums): 10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): P3
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): P4
Kvalitātes kritērijs (svērums): 15
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): P5
Cena (svērums): 5
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Mārupes novada pašvaldības administrācijas un pašvaldības pakļautības iestāžu darbinieku dzīvības apdrošināšana
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 17 500 EUR 💰
Atjaunošanas apraksts:
Ievērojot PIL 8.panta septītās daļas 9. apakšpunktu, Pasūtītājs var piemērot sarunu procedūru un Līgumu var atkārtot. Atkārtotais līgums tiks piešķirts atbilstoši šī Atklātā konkursa nosacījumiem un, ja Pasūtītājam būs pieejams finansējums. Atkārtotā līguma termiņš 12 mēneši. Procedūra par nākamo 12 mēnešu
Rādīt vairāk
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Ievērojot PIL 8.panta septītās daļas 9. apakšpunktu, Pasūtītājs var piemērot sarunu procedūru un Līgumu var atkārtot.
Piešķiršanas kritēriji
Cena (svērums): 50
Kvalitātes kritērijs (svērums): 40
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-11 08:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-11 12:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-08-11 12:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Mārupes novada pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000012827
Pasta adrese: Daugavas iela 29
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupes novads
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Mārupes novada pašvaldība, Iepirkumu nodaļa, Konrādu iela 5, Mārupe, Mārupes novads, LV - 2167
E-pasts: daiga.dzalba-sniedze@marupe.lv 📧
Tālrunis: +37167149860 📞
URL: https://www.marupe.lv/ 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176835 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176835 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 04/08/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 132-481307 (2026-07-10)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-09-01)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1 485 418 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 1/4-2.1/308-2026
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-26 📅
Nosaukums: par Mārupes novada Pašvaldības administrācijas un Pašvaldības pakļautības iestāžu darbinieku veselības apdrošināšana pakalpojumiem
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176835 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1 466 500 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Apdrošināšanas akciju sabiedrība "BALTA"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003049409
Pasta adrese: Skanstes iela 25
Pasta indekss: LV-1013
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Skanstes iela 25, Rīga
E-pasts: evija.preinberga@balta.lv 📧
Tālrunis: +37129494394 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 5 058 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: "Compensa Vienna Insurance Group" ADB Latvijas filiāle
Valsts reģistrācijas numurs: 40103942087
Pasta adrese: Vienības gatve 87H
Pasta indekss: LV-1004
Kontaktpunkts: Vienības gatve 87H, Rīga
E-pasts: elita.zvaigzne@compensa.lv 📧
Tālrunis: +37127766014 📞

3️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 13 860 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
Valsts reģistrācijas numurs: 40103336441
Pasta adrese: Skanstes iela 50
Kontaktpunkts: Skanstes iela 50, Rīga
E-pasts: tatjana.maligina@ergo.lv 📧
Tālrunis: +37127722556 📞
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums

Papildu informācija
Papildu informācija
Atbilstoši Konkursa nolikuma 2.3.2.punktam un ievērojot PIL 8.panta septītās daļas 9. apakšpunktu, Pasūtītājs var piemērot sarunu procedūru un Līgumu var atkārtot. Atkārtotais līgums tiks piešķirts atbilstoši šī Atklātā konkursa nosacījumiem un, ja Pasūtītājam būs pieejams finansējums. Atkārtotā līguma termiņš 12 mēneši. Procedūra par nākamo 12 mēnešu periodu ir jāsagatavo ne vēlāk kā 5 (piecus) mēnešus pirms esošā Līguma beigu termiņa. Līgumu kopējā summa 12 mēnešiem ir 742709 EUR bez PVN un 24 mēnešiem (atkārtota līguma gadījumā) 1485418 EUR bez PVN.
Rādīt vairāk
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 170-608929 (2026-09-01)