Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta

Rīgas Stradiņa universitāte

Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-09. Iepirkums tika publicēts 2026-05-13.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-05-13 Paziņojums par līgumu
2026-07-28 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-28 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-28 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-28 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-28 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-28 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-28 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-29 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-29 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-29 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-29 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-29 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-29 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-29 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-29 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2026-07-29 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-05-13)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta
Atsauces numurs: RSU2026/73/AK
Īss apraksts: Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 16
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 16

1️⃣
Nosaukums: 1.daļa: Plaukstas un pēdas skeletu modeļi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 681.82 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: 2.daļa: Plaukstas un pēdas skeletu ar saitēm un muskulatūru modeļi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3305.79 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: 3.daļa: Cilvēka iekšējo orgānu modeļi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 9338.84 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: 4.daļa: Cilvēka galvas modeļi Nr.1
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 5991.74 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

5️⃣
Nosaukums: 5.daļa: Cilvēka galvas modeļi Nr.2
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 5454.55 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005

6️⃣
Nosaukums: 6.daļa: Cilvēka galvaskausa un mugurkaula modeļi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 3099.17 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006

7️⃣
Nosaukums: 7.daļa: Cilvēka smadzeņu modeļi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 10537.19 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007

8️⃣
Nosaukums: 8.daļa: Cilvēka skeleta modeļi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 7024.79 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008

9️⃣
Nosaukums: 9.daļa: Cilvēka orgānu sistēmu modeļi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1859.50 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Nosaukums: 10.daļa: Pleca un ceļgala savienojumu modeļi
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 247.93 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Nosaukums: 11.daļa: Cilvēka mugurkaula un patoloģijas modeļi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Nosaukums: 12.daļa: Skelets “TONI” ar kustīgu mugurkaulu un saitēm: mākslīgais modelis
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 991.74 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Nosaukums: 13.daļa: Cilvēka skelets: mākslīgais modelis
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 578.51 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Nosaukums: 14.daļa: Cilvēka torss ar atvērtu kaklu un muguras daļu: mākslīgais modelis
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Nosaukums: 15.daļa: Sievietes iegurņa pamatnes muskuļi: mākslīgs modelis – 12 daļas
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Nosaukums: 16.daļa: Rokas asinsvadi – dabīga lieluma: mākslīgs modelis
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0016

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-09 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-09 14:30:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-09 14:30:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Rīgas Stradiņa universitāte
Valsts reģistrācijas numurs: 90000013771
Pasta adrese: Dzirciema iela 16
Pasta indekss: LV-1007
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskā un iepirkumu departamenta nodaļa
E-pasts: kristine.krumina@rsu.lv 📧
Tālrunis: +37167062714 📞
URL: https://www.rsu.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170339 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170339 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: fc0e500f-5e63-4896-b7e7-d790d70cca35-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 02/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 093-334347 (2026-05-13)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: RSU 2026/73/AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 459.50 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 3-L-1/532/2026
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-16 📅
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 1.daļa: Plaukstas un pēdas skeletu modeļi
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170339 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 459.5 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: SIA "Arbor Medical Korporācija"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003547099
Pasta adrese: Ķekavas nov., Valdlauči, Meistaru iela 7
Pasta indekss: LV-1076
Pasta pilsēta: Ķekavas pag.
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 144-523869 (2026-07-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 2 330 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Līguma numurs: 3-L-1/527/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 2.daļa: Plaukstas un pēdas skeletu ar saitēm un muskulatūru modeļi
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 5
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 5
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 5
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 330 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Saint-Tech"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103232449
Pasta adrese: Latgales iela 418
Pasta indekss: LV-1063
Pasta pilsēta: Rīga
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Avots: OJS 2026/S 144-526003 (2026-07-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 4 242 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005
Līguma numurs: 3-L-1/529/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros 5.daļa: Cilvēka galvas modeļi Nr.2
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 4 242 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0005
Avots: OJS 2026/S 145-527015 (2026-07-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 7 065 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007
Līguma numurs: 3-L-1/530/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 7.daļa: Cilvēka smadzeņu modeļi
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 7 065 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0007
Avots: OJS 2026/S 145-528010 (2026-07-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1 929 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006
Līguma numurs: 3-L-1/520/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 6.daļa: Cilvēka galvaskausa un mugurkaula modeļi
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1 929 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0006
Avots: OJS 2026/S 145-528682 (2026-07-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 3699.25 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004
Līguma numurs: 3-L-1/524/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 4.daļa: Cilvēka galvas modeļi Nr.1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3699.25 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0004
Avots: OJS 2026/S 145-529057 (2026-07-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 6 555 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003
Līguma numurs: 3-L-1/525/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 3.daļa: Cilvēka iekšējo orgānu modeļi
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 6 555 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0003
Avots: OJS 2026/S 145-529634 (2026-07-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 133 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0010
Līguma numurs: 3-L-1/522/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 10.daļa: Pleca un ceļgala savienojumu modeļi
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 133 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0010
Avots: OJS 2026/S 146-530426 (2026-07-29)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 729 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0016
Līguma numurs: 3-L-1/526/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 16.daļa: Rokas asinsvadi – dabīga lieluma: mākslīgs modelis
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 729 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0016
Avots: OJS 2026/S 146-531178 (2026-07-29)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1 258 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0009
Līguma numurs: 3-L-1/523/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 9.daļa: Cilvēka orgānu sistēmu modeļi
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1 258 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0009
Avots: OJS 2026/S 146-531824 (2026-07-29)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 708.60 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0012
Līguma numurs: 3-L-1/535/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 12.daļa: Skelets “TONI” ar kustīgu mugurkaulu un saitēm: mākslīgais modelis
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 708.6 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0012
Avots: OJS 2026/S 146-531911 (2026-07-29)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 178 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0015
Līguma numurs: 3-L-1/533/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 15.daļa: Sievietes iegurņa pamatnes muskuļi: mākslīgs modelis – 12 daļas
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 178 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0015
Avots: OJS 2026/S 146-532734 (2026-07-29)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 303.50 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0011
Līguma numurs: 3-L-1/521/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 11.daļa: Cilvēka mugurkaula un patoloģijas modeļi
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 303.5 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0011
Avots: OJS 2026/S 146-532859 (2026-07-29)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 3 595 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008
Līguma numurs: 3-L-1/528/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 8.daļa: Cilvēka skeleta modeļi
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3 595 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0008
Avots: OJS 2026/S 146-532888 (2026-07-29)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 2 390 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0014
Līguma numurs: 3-L-1/531/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 14.daļa: Cilvēka torss ar atvērtu kaklu un muguras daļu: mākslīgais modelis
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2 390 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0014
Avots: OJS 2026/S 146-533123 (2026-07-29)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-29)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 410 EUR 💰

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0013
Līguma numurs: 3-L-1/534/2026
Nosaukums: “Mācību uzskates materiālu un mulāžu iegāde - 1.kārta” ietvaros: 13.daļa: Cilvēka skelets: mākslīgais modelis
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 410 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0013
Avots: OJS 2026/S 146-533284 (2026-07-29)