Mācību grāmatu un darba burtnīcu iegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Izglītības pārvalde"

Mācību grāmatu un darba burtnīcu iegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-18. Iepirkums tika publicēts 2026-05-28.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-05-28 Paziņojums par līgumu
2026-08-10 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-05-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Mācību grāmatu un darba burtnīcu iegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām
Atsauces numurs: IP2026/6
Īss apraksts:
Mācību grāmatu un darba burtnīcu iegāde Ventspils valstspilsētas pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Grāmatas, brošūras un atgādnes 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 13
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 13

1️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Lielvārds mācību literatūra
Papildu produkti/pakalpojumi: Mācību grāmatas 📦
Pasta adrese: Ventspils valstspilsēta
Pasta indekss: LV3601
Pilsēta: Ventspils
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 2 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 1
Cita informācija par pārjaunojumiem:
10.3. Līguma termiņš, PUSĒM vienojoties, var tikt pagarināts gadījumā, ja pēc Līguma noslēgšanas radušies no PĀRDEVĒJA neatkarīgi, objektīvi apstākļi, kuru dēļ ir traucēta saistību izpilde, un PĀRDEVĒJS ir nekavējoties rakstiski informējis PASŪTĪTĀJU par šādu apstākļu iestāšanos.
Rādīt vairāk
Informācija par iespējām
Iespējas
Iespēju apraksts:
10.11. LĪGUMA izpildes termiņš var tikt pagarināts, ja savlaicīga LĪGUMA izpilde nav iespējama ģeopolitiskās situācijas radītas izejmateriālu vai preču nepieejamības, piegāžu kavējumu vai citu no Pusēm neatkarīgu apstākļu dēļ. Šādā gadījumā izpildes termiņš var tikt pagarināts par objektīvi nepieciešamo laiku attiecīgo piegāžu saņemšanai un ar to saistīto procesu pabeigšanai, nepārsniedzot 2026. gada 15. decembri.
Rādīt vairāk
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Skolas vārds mācību literatūra
Ilgums: 6 mēneši
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: Izdevniecības RaKa mācību literatūra
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Zvaigzne ABC mācību literatūra
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

5️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Jāņa Sēta mācību literatūra
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005

6️⃣
Nosaukums: Izdevniecības CLE International mācību literatūra
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006

7️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Cornelsen mācību literatūra
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007

8️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Difusion mācību literatūra
Pasta indekss: LV-3601
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008

9️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Express Publishing mācību literatūra
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Hachette mācību literatūra
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Hueber mācību literatūra
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Oxford University Press mācību literatūra
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Nosaukums: Izdevniecības Pearson mācību literatūra
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0013

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Paātrināta procedūra:
Publicēts iepriekšējais informatīvais paziņojums, ko izmanto, lai saīsinātu piedāvājumu saņemšanas termiņu
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-18 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-18 14:40:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 3 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-18 14:40:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Izglītības pārvalde"
Valsts reģistrācijas numurs: 90000052497
Pasta adrese: Raiņa iela 10
Pasta indekss: LV-3601
Pasta pilsēta: Ventspils
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Nora Roderte
E-pasts: nora.roderte@ventspils.lv 📧
Tālrunis: +37163622147 📞
URL: https://vip.ventspils.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174130 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174130 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 7c620188-365f-46ba-ac9e-dafcaad59ae5-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 11/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 102-369807 (2026-05-28)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-10)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: IP 2026/ 6
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 142833.31 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Eiropas Sociālais fonds Plus (ESF+) (2021/2027)
Apraksts
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 11-5/271
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-30 📅
Nosaukums: Līgums
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/174130 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 22641.63 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lielvārds"
Valsts reģistrācijas numurs: 47403001219
Pasta adrese: Ogres nov., Skolas iela 5
Pasta indekss: LV-5070
Pasta pilsēta: Lielvārde
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Informācija par konkursiem
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 41335.66 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V-Media"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103369264
Pasta adrese: Brīvības gatve 208A
Pasta indekss: LV-1039
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️

3️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 4
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 4
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 4
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 3665.3 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GLOBUSS A"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003136049
Pasta adrese: Elijas iela 17 - 1
Pasta indekss: LV-1050

4️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 31242.62 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0004
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Apgāds Zvaigzne ABC"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003154167
Pasta adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 6
Pasta indekss: LV-1010
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums

5️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 282.34 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0005
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JĀNIS ROZE"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003080915
Pasta adrese: Krišjāņa Barona iela 3

6️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 4075.4 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0006

7️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0007
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1212.49 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0007

8️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0008
Līguma/partijas kopējā vērtība: 2271.67 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0008

9️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0009
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1305.25 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0010
Līguma/partijas kopējā vērtība: 429.45 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0011
Līguma/partijas kopējā vērtība: 6416.23 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0012
Līguma/partijas kopējā vērtība: 27006.07 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0013
Līguma/partijas kopējā vērtība: 949.2 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0013

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Kurzeme 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 154-559034 (2026-08-10)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕