M1 un N1 kategorijas automobiļu iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības un tās padotībā esošo iestāžu vajadzībām

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība

M1 un N1 kategorijas automobiļu iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības un tās padotībā esošo iestāžu vajadzībām

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-07-06. Iepirkums tika publicēts 2026-06-04.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-06-04 Paziņojums par līgumu
2026-07-03 Paziņojums par līgumu
2026-08-05 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-06-04)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: M1 un N1 kategorijas automobiļu iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības un tās padotībā esošo iestāžu vajadzībām
Atsauces numurs: DVP2026/98
Īss apraksts:
M1 un N1 kategorijas automobiļu iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības un tās padotībā esošo iestāžu vajadzībām
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Vieglie automobiļi 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 6
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 6

1️⃣
Nosaukums: 1.DAĻA: “Vieglā automobiļa iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības vajadzībām”
Papildu produkti/pakalpojumi: Galvenā vieta vai izpildes vieta: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības administratīvā teritorija
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Latgale 🏙️
Ilgums: 9 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Informācija par iespējām
Iespējas
Iespēju apraksts: Saskaņā ar līguma projekta nosacījumiem
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 90
Izmaksu kritērijs (nosaukums): P2 Transportlīdzekļa darbmūža ekspluatācijas izmaksas
Izmaksu kritērijs (svērums): 5
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): P3 Nulles izplūdes spēja
Kvalitātes kritērijs (svērums): 5
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: 2.DAĻA: “Deviņvietīgā mikroautobusa iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības vajadzībām”
Ilgums: 6 mēneši
Informācija par iespējām
Iespēju apraksts: Saskaņā ar līguma nosacījumiem
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: 3.DAĻA: “Astoņvietīgā mikroautobusa iegāde Daugavpils valstspilsētas pašvaldības vajadzībām”
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

4️⃣
Nosaukums: 4.DAĻA: “Kravas mikroautobusa iegāde Rotko muzeja vajadzībām”
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004

5️⃣
Nosaukums: 5.DAĻA: “Operatīvā transportlīdzekļa iegāde Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas vajadzībām”
Ilgums: 10 mēneši
Piešķiršanas kritēriji
Cena (svērums): 95
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): P2 Nobraukums (km) ar vienu uzlādi
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005

6️⃣
Nosaukums: 6.DAĻA: “Vieglā automobiļa iegāde Komunālās saimniecības pārvaldes vajadzībām”
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-06 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-06 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums
Atvēršanas datums: 2026-07-06 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums; Piedāvājuma nodrošinājuma iemaksa Pasūtītāja norēķinu kontā.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Daugavpils valstspilsētas pašvaldība
Valsts reģistrācijas numurs: 90000077325
Departaments: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde Centralizēto iepirkumu nodaļa
Pasta adrese: Kr.Valdemāra 1
Pasta indekss: LV-5400
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Daugavpils valstspilsētas pašvaldība Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Daugavpils pašvaldības centrālā pārvalde” Centralizēto iepirkumu nodaļa
E-pasts: jurijs.bartuls@daugavpils.lv 📧
Tālrunis: +37165404367 📞
URL: https://www.daugavpils.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Reģionāla vai vietēja iestāde
Galvenā darbība
Vispārēji sabiedriskie pakalpojumi
Informācija par kopīgo iepirkumu
Līgums ietver kopīgu iepirkumu
Līgumu piešķir centrālā iepirkumu iestāde
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173125 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173125 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 491caf80-5118-499e-b67b-cecd7b9bd400-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 29/06/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 107-385894 (2026-06-04)
Paziņojums par līgumu (2026-07-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: DVP 2026/98

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-07-21 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-07-21 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-07-21 14:00:00 📅

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Grupas vadītājs

Papildu informācija
Papildu informācija
Lūdzam skatīt Nolikuma grozījumus Nr.1
Pārskata struktūra
Reģions: Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 14/07/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Datums, kad veiktas izmaiņas iepirkuma dokumentos
Izmaiņas iepirkuma dokumentos – datums: 2026-07-03 📅
Cita papildu informācija
Grozījumi iepirkuma procedūras dokumentācijā iekļautajās prasībās
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: af98c08b-a677-4bee-8dc8-1c5aeccdbf03-01
Avots: OJS 2026/S 127-462541 (2026-07-03)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 221645.93 EUR 💰
Apraksts
Stratēģiskā iepirkuma mērķis: Ietekmes uz vidi mazināšana
Tehniskās specifikācijas prasības; Vērtēšanas kritēriji; Līguma izpildes noteikumi
Pieeja ietekmes uz vidi mazināšanai: Klimata pārmaiņu mazināšana
Zaļā iepirkuma kritēriji: Zaļā publiskā iepirkuma valsts kritēriji

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 1.2.-10.1/468
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-30 📅
Nosaukums: Līgums par vieglā automobiļa iegādi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības vajadzībām
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173125 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 27 799 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Auto Welle"
Valsts reģistrācijas numurs: 51503066191
Pasta adrese: 18. novembra iela 68B
Pasta indekss: LV-5404
Pasta pilsēta: Daugavpils
Reģions: Latgale 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 32792.56 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TEHAUTO LATGALE"
Valsts reģistrācijas numurs: 41503027578
Pasta adrese: Cietokšņa iela 72
Pasta indekss: LV-5401

3️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 43162.81 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0003

4️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0004
Līguma/partijas kopējā vērtība: 33756.2 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0004

5️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0005
Līguma/partijas kopējā vērtība: 53636.36 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0005

6️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0006
Līguma/partijas kopējā vērtība: 30 499 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0006

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 150-544776 (2026-08-05)