Lauksaimniecības tehnikas piegāde

Atvasināta publiska persona "Agroresursu un ekonomikas institūts"

LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS PIEGĀDE: 1.daļa - Lauksaimniecības traktors no 65 – 70 ZS (nominālā jauda) (piegādes vieta – Priekuļi)2.daļa - Lauksaimniecības traktors no 115 – 130 ZS (nominālā jauda) (piegādes vieta – Priekuļi)3.daļa - Lauksaimniecības traktors no 180 – 220 ZS (nominālā jauda) (piegādes vieta – Stennde)

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-08-03. Iepirkums tika publicēts 2026-07-03.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-07-03 Paziņojums par līgumu
2026-07-24 Paziņojums par līgumu
2026-09-01 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-07-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Lauksaimniecības tehnikas piegāde
Atsauces numurs: AREI 2026/13
Īss apraksts:
LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS PIEGĀDE: 1.daļa - Lauksaimniecības traktors no 65 – 70 ZS (nominālā jauda) (piegādes vieta – Priekuļi)2.daļa - Lauksaimniecības traktors no 115 – 130 ZS (nominālā jauda) (piegādes vieta – Priekuļi)3.daļa - Lauksaimniecības traktors no 180 – 220 ZS (nominālā jauda) (piegādes vieta – Stennde)
Rādīt vairāk
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Traktori 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 3
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 3

1️⃣
Nosaukums: 1.daļa - Lauksaimniecības traktors no 65 – 70 ZS (nominālā jauda) (piegādes vieta – Priekuļi)
Galvenā vieta vai izpildes vieta: 2 traktori uz Priekuļiem1 traktors uz Stendi
Pasta adrese: Zinātnes iela 2, Priekuļi, Priekuļu pagasts, Priekuļu novads
Pasta indekss: LV-4126
Pilsēta: Priekuļi
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Vidzeme 🏙️
Ilgums: 72 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Cena
Izmaksu kritērijs (svērums): 95
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Piegādes termiņa laika garuma vērtējums
Kvalitātes kritērijs (svērums): 5
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001

2️⃣
Nosaukums: 2.daļa - Lauksaimniecības traktors no 115 – 130 ZS (nominālā jauda) (piegādes vieta – Priekuļi)
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002

3️⃣
Nosaukums: 3.daļa - Lauksaimniecības traktors no 180 – 2200 ZS (nominālā jauda) (piegādes vieta – Stende)
Galvenā vieta vai izpildes vieta: "Dižzemes", Dižstende, Lībagu pagasts, Talsu novads, LV-3258
Pasta adrese: "Dižzemes"
Pasta indekss: LV-3258
Pilsēta: Stende
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-03 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-03 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-08-03 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantota elektroniskā pasūtīšana
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Atvasināta publiska persona "Agroresursu un ekonomikas institūts"
Valsts reģistrācijas numurs: 90002137506
Pasta adrese: Zinātnes iela 2, Priekuļi, Priekuļu pagasts, Priekuļu novads
Pasta indekss: LV-4126
Pasta pilsēta: Priekuļi
Reģions: Vidzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Artis Grīnbergs
E-pasts: artis.grinbergs@arei.lv 📧
Tālrunis: +37125570601 📞
URL: https://www.arei.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176485 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176485 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 27/07/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 128-465405 (2026-07-03)
Paziņojums par līgumu (2026-07-24)
Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-08-12 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-08-12 13:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-08-12 13:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 05/08/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: 0d3fcab7-443c-4cb8-ad5b-48e2accf52ed-01
Avots: OJS 2026/S 142-517269 (2026-07-24)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-09-01)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 288 940 EUR 💰
Apraksts
Pasta adrese: Dižzemes
Pilsēta: Dižstende

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana

1️⃣
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0001
Līguma numurs: 26-137-PET-P
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-26 📅
Nosaukums: IEPIRKUMA LĪGUMS 1.daļa “Lauksaimniecības traktors no 65 – 70 ZS (nominālā jauda)” (piegādes vieta – Priekuļi)
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/176485 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 47 800 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0001
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AMAZONE"
Valsts reģistrācijas numurs: 46103001507
Pasta adrese: Kuldīgas nov., Deksne, Deksnes iela 9
Pasta indekss: LV-3321
Pasta pilsēta: Padures pag.
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Vidējais uzņēmums

2️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0002
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 93 690 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0002

3️⃣
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0003
Līguma/partijas kopējā vērtība: 147 450 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Agritech"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103246129
Pasta adrese: Krasta iela 42
Pasta indekss: LV-1003
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 169-605424 (2026-09-01)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕