Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras telpu un piegulošās teritorijas ikdienas uzkopšana Pērses ielā 2 un Starta ielā 1, Rīgā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras telpu un piegulošās teritorijas ikdienas uzkopšana Pērses ielā 2 un Starta ielā 1, Rīgā

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-06-04. Iepirkums tika publicēts 2026-05-19.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-05-19 Paziņojums par līgumu
2026-06-02 Paziņojums par līgumu
2026-07-30 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-05-19)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras telpu un piegulošās teritorijas ikdienas uzkopšana Pērses ielā 2 un Starta ielā 1, Rīgā
Atsauces numurs: LIAA2026/34
Īss apraksts:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras telpu un piegulošās teritorijas ikdienas uzkopšana Pērses ielā 2 un Starta ielā 1, Rīgā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Biroju uzkopšanas pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 206611.57 EUR 💰
Pasta adrese: Pērses iela 2
Pasta indekss: LV-1442
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 24 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 50
25
35
15
5
10
Kvalitātes kritērijs (nosaukums): Vērtējamais kritērijs K11
Kvalitātes kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-04 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-04 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-06-04 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Valsts reģistrācijas numurs: 90001739473
Pasta adrese: Pērses iela 2
Pasta indekss: LV-1442
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Pērses iela 2
E-pasts: piedavajumi@liaa.gov.lv 📧
Tālrunis: +37167039400 📞
URL: https://www.liaa.gov.lv/lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173358 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173358 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 3c6eb644-3865-47fe-9039-d6e1fac10bcf-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 096-344579 (2026-05-19)
Paziņojums par līgumu (2026-06-02)
Objekts
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 206611.57 EUR 💰

Procedūra
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-06-11 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-06-11 14:00:00 📅
Konkursa noteikumi
Atvēršanas datums: 2026-06-11 14:00:00 📅

Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 04/06/2026

Izmaiņas
Sākotnējā paziņojumā labojamais teksts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Cita papildu informācija
Tiek atjaunoti/pagarināti pieteikumu/piedāvājumu iesniegšanas termiņi
Galvenais izmaiņu iemesls: Informācija atjaunināta
Informācija par grozījumiem
Paziņojuma versija, kurā veicamas izmaiņas: c6abff88-f68a-4ee0-ac04-403d76c1d5a0-01
Avots: OJS 2026/S 105-378929 (2026-06-02)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-30)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: LIAA 2026/34
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 206611.57 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: IEP-2026/77
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-30 📅
Nosaukums: IEP-2026/77
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173358 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 7
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 7
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 7
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 206611.57 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ekozona"
Valsts reģistrācijas numurs: 40103347286
Pasta adrese: Čuibes iela 6
Pasta indekss: LV-1063
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mikrouzņēmums, mazais vai vidējais uzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 147-535176 (2026-07-30)