Laboratorijas iekārtas ķīmijas studijām 1. kārta
Latvijas Universitāte
Laboratorijas iekārtas ķīmijas studijām 1. kārta
TermiņšPiedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-21. Iepirkums tika publicēts 2026-05-05.
PiegādātājiLēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-05-05 | Paziņojums par līgumu |
| 2026-05-21 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-06-27 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-06-27 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-06-30 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
| 2026-08-17 | Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu |
Paziņojums par līgumu (2026-05-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Laboratorijas iekārtas ķīmijas studijām 1. kārta
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Laboratorijas iekārtas ķīmijas studijām 1. kārta
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 5
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 5
1️⃣
Nosaukums: Bumbas kalorimetrs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 43 500 EUR 💰
Pasta adrese: Jelgavas iela 1
Pasta indekss: LV-1004
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 80
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Elektroenerģijas patēriņš
Izmaksu kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
2️⃣
Nosaukums: Reometrs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
3️⃣
Nosaukums: Jonu hronotogrāfs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 80 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
4️⃣
Nosaukums: Mikroviļņu mineralizācijas iekārta
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 40500.80 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
5️⃣
Nosaukums: Fotoreaktors
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 8 900 EUR 💰
Pasta adrese: Jelgavas iela 3
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-21 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-21 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-05-21 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Latvijas Universitāte
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Raiņa bulvāris 19
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskā departamenta Iepirkumu nodaļa, 205.kab
E-pasts: iepirkums@lu.lv 📧
Tālrunis: +37167034875 📞
URL: https://www.lu.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171157 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171157 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 425a514f-479a-4393-8e34-c885162a84e0-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 14/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 087-309678 (2026-05-05)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Laboratorijas iekārtas ķīmijas studijām 1. kārta
Atsauces numurs:
LU2026/24
Īss apraksts: Laboratorijas iekārtas ķīmijas studijām 1. kārta
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) 📦
Informācija par partijām
Šis līgums ir sadalīts daļās ✅
Maksimālais partiju skaits, ko var piešķirt vienam pretendentam: 5
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālo partiju skaitu: 5
1️⃣
Nosaukums: Bumbas kalorimetrs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 43 500 EUR 💰
Pasta adrese: Jelgavas iela 1
Pasta indekss: LV-1004
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 6 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 80
Izmaksu kritērijs (nosaukums): Elektroenerģijas patēriņš
Izmaksu kritērijs (svērums): 20
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0001
2️⃣
Nosaukums: Reometrs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 20 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
3️⃣
Nosaukums: Jonu hronotogrāfs
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 80 000 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
4️⃣
Nosaukums: Mikroviļņu mineralizācijas iekārta
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 40500.80 EUR 💰
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
5️⃣
Nosaukums: Fotoreaktors
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 8 900 EUR 💰
Pasta adrese: Jelgavas iela 3
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-21 09:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-21 13:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-05-21 13:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīzs punktu skaits)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Latvijas Universitāte
Valsts reģistrācijas numurs:
90000076669
Pasta adrese: Raiņa bulvāris 19
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskā departamenta Iepirkumu nodaļa, 205.kab
E-pasts: iepirkums@lu.lv 📧
Tālrunis: +37167034875 📞
URL: https://www.lu.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Izglītība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171157 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171157 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 425a514f-479a-4393-8e34-c885162a84e0-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 14/05/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 087-309678 (2026-05-05)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-05-21)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Netika saņemts neviens piedāvājums, dalības pieprasījums vai projekts
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 0
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 0
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Avots: OJS 2026/S 098-353439 (2026-05-21)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Netika saņemts neviens piedāvājums vai dalības pieteikums, vai arī visi tika noraidīti
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Netika saņemts neviens piedāvājums, dalības pieprasījums vai projekts
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0005
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 0
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 0
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Papildu informācija
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Publisko iepirkumu likuma 37. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-06-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 10 551 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Kohēzijas fonds (2021/2027)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-06-26 📅
Nosaukums: PIEGĀDES LĪGUMS par Konusa-plāksnes tipa reometra piegādi
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171157 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 10 551 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ARMGATE"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Mārupes nov., Liliju iela 20
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupe
Reģions: Pierīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Avots: OJS 2026/S 123-448541 (2026-06-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs:
LU 2026/24
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 10 551 EUR 💰
ES finansētā projekta vai programmas nosaukums: Kohēzijas fonds (2021/2027)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts ✅
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0002
Līguma numurs:
7-24/26/114
Līguma noslēgšanas datums: 2026-06-26 📅
Nosaukums: PIEGĀDES LĪGUMS par Konusa-plāksnes tipa reometra piegādi
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/171157 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 3
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 3
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 3
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 10 551 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators:
1
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0002
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ARMGATE"
Valsts reģistrācijas numurs:
50003208531
Pasta adrese: Mārupes nov., Liliju iela 20
Pasta indekss: LV-2167
Pasta pilsēta: Mārupe
Reģions: Pierīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Mazais uzņēmums
Avots: OJS 2026/S 123-448541 (2026-06-27)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-06-27)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Pircēja lēmums, kas nav saistīts ar pretendenta pieprasījumu pārskatīt lēmumu, tehnisku vai procesuālu kļūdu dēļ
Partijas identifikācijas numurs:
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
Avots: OJS 2026/S 123-448877 (2026-06-27)
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Informācija par projektiem, kas nav saistīti ar piešķiršanu
Iemesls, kāpēc netika izraudzīts uzvarētājs: Pircēja lēmums, kas nav saistīts ar pretendenta pieprasījumu pārskatīt lēmumu, tehnisku vai procesuālu kļūdu dēļ
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0004
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 2
Avots: OJS 2026/S 123-448877 (2026-06-27)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-06-30)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 39 137 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-06-29 📅
PIEGĀDES LĪGUMS par Bumbas kalorimetra piegādi
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 39 137 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FANEKS"
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Braslas iela 29A - 2
Pasta indekss: LV-1084
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Avots: OJS 2026/S 124-449422 (2026-06-30)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 39 137 EUR 💰
Apraksts
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
LOT-0000
Līguma numurs:
7-24/26/113
Līguma noslēgšanas datums: 2026-06-29 📅
PIEGĀDES LĪGUMS par Bumbas kalorimetra piegādi
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 39 137 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FANEKS"
Valsts reģistrācijas numurs:
40002012606
Pasta adrese: Braslas iela 29A - 2
Pasta indekss: LV-1084
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Rīga 🏙️
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Avots: OJS 2026/S 124-449422 (2026-06-30)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 62 728 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
Līguma numurs:
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-14 📅
Nosaukums: PIEGĀDES LĪGUMS Nr. 7-24/26/156 par Jonu hromotogrāfa piegādi
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 62 728 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
Izpildītāja nosaukums un adrese
Pasta adrese: Braslas iela 29A - 11
Avots: OJS 2026/S 158-571103 (2026-08-17)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 62 728 EUR 💰
Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0003
Līguma numurs:
7-24/26/156
Līguma noslēgšanas datums: 2026-08-14 📅
Nosaukums: PIEGĀDES LĪGUMS Nr. 7-24/26/156 par Jonu hromotogrāfa piegādi
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 1
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 1
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 1
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 62 728 EUR 💰
Daļas vai daļu grupas identifikators:
LOT-0003
Izpildītāja nosaukums un adrese
Pasta adrese: Braslas iela 29A - 11
Avots: OJS 2026/S 158-571103 (2026-08-17)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) (7 jauni iepirkumi)
- Dažādi vērtējuma un pārbaudes instrumenti
- Fizikālo rādītāju pārbaudes instrumenti (2)
- Laika reģistratori un līdzīgas ierīces; stāvlaika skaitītāji
- Mērinstrumenti
- Navigācijas un meteoroloģijas instrumenti
- Optiskie instrumenti
- Pārbaudes un analīžu aparāti (1)
- Ražošanas procesa vadības un tālvadības iekārtas
- Ģeoloģijas un ģeofizikas instrumenti (1)