Kurināmās šķeldas piegāde poligonam Sēlija
Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Kurināmās šķeldas piegāde poligonam Sēlija
TermiņšDeadline 2026-09-29
Kas? Ko?- • Koks › Kurināmā koksne
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-08-27 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-08-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kurināmās šķeldas piegāde poligonam Sēlija
Atsauces numurs:
Īss apraksts: Kurināmās šķeldas piegāde poligonam Sēlija
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Kurināmā koksne 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 561983.47 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Militārais poligons "Sēlija"
Pasta adrese: Ernestīnes iela 34
Pasta indekss: LV-1083
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 2
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Informācija par iespējām
Iespējas ✅
Iespēju apraksts: Atbilstoši vispārīgās vienošanās nosacījumiem
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-29 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-29 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 10
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-29 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Ernestīnes iela 34
Pasta indekss: LV-1083
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Inga Puriņa - Eglīte
E-pasts: inga.purina-eglite@vamoic.gov.lv 📧
Tālrunis: +37125749444 📞
URL: https://www.vamoic.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Aizsardzība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179691 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179691 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 166-594957 (2026-08-27)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kurināmās šķeldas piegāde poligonam Sēlija
Atsauces numurs:
VAMOIC 2026/99
Īss apraksts: Kurināmās šķeldas piegāde poligonam Sēlija
Līguma veids: Piegādes
Produkti/pakalpojumi: Kurināmā koksne 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 561983.47 EUR 💰
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Militārais poligons "Sēlija"
Pasta adrese: Ernestīnes iela 34
Pasta indekss: LV-1083
Pilsēta: Rīga
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Rīga 🏙️
Ilgums: 36 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 2
Cita informācija par pārjaunojumiem:
Preču piegādes līgumi vispārīgās vienošanās ietvaros tiks slēgti 36 (trīsdesmit sešus) kalendāros mēnešus no vispārīgās vienošanās spēkā stāšanās dienas. Preču piegādes līgumi vispārīgās vienošanās ietvaros tiks slēgti saskaņā ar vispārīgās vienošanās projektu (8.pielikums). Gadījumā, ja minētajā preču piegādes periodā vispārīgās vienošanās kopējā summa nav apgūta, puses var izskatīt iespēju pagarināt vispārīgās vienošanās termiņu.
Rādīt vairāk
Iespējas ✅
Iespēju apraksts: Atbilstoši vispārīgās vienošanās nosacījumiem
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 100
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/24/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-09-29 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-09-29 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Informācija par pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu
Pamatnolīgums ar vairākiem operatoriem ✅
Maksimālais dalībnieku skaits: 10
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Atvēršanas datums: 2026-09-29 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Tiks izmantoti elektroniskie maksājumi ✅
Piešķiršanas kritēriji
Svara veids: Svērums (precīza procentuālā attiecība)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
Valsts reģistrācijas numurs:
90009225180
Pasta adrese: Ernestīnes iela 34
Pasta indekss: LV-1083
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Inga Puriņa - Eglīte
E-pasts: inga.purina-eglite@vamoic.gov.lv 📧
Tālrunis: +37125749444 📞
URL: https://www.vamoic.gov.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Ministerija ar kuri nors kita nacionalinės ar federacinės valdžios institucija
Galvenā darbība
Aizsardzība
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179691 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/179691 🌏
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 22/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 166-594957 (2026-08-27)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕