Kuģu ekspluatācijā radīto MARPOL 73/78 konvencijas I pielikuma atkritumu apsaimniekošana Liepājas ostā
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde
Kuģu ekspluatācijā radīto MARPOL 73/78 konvencijas I pielikuma atkritumu apsaimniekošana Liepājas ostā
TermiņšDeadline 2026-10-05
Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
| Datums | Dokuments |
|---|---|
| 2026-09-03 | Paziņojums par līgumu |
Paziņojums par līgumu (2026-09-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kuģu ekspluatācijā radīto MARPOL 73/78 konvencijas I pielikuma atkritumu apsaimniekošana Liepājas ostā
Atsauces numurs:
Īss apraksts:
Produkti/pakalpojumi: Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi 📦
Apraksts
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Liepājas osta
Pasta adrese: Liepājas osta
Pasta indekss: LV-3401
Pilsēta: Liepāja
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 48 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 0
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-05 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-05 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Pretendentam, kam ir piešķirtas līgumslēgšanas tiesības, ir vajadzīga noteikta juridiskā forma ✅
Atvēršanas datums: 2026-10-05 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (kopā)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Juridiskā forma, kas jāieņem uzņēmēju grupai, kurai paredzēts piešķirt līguma slēgšanas tiesības: true
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs:
Departaments: Juridiski adminstratīvā daļa
Pasta adrese: Feniksa iela 4
Pasta indekss: LV-3401
Pasta pilsēta: Liepāja
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Linda Saltone
E-pasts: linda.saltone@lsez.lv 📧
Tālrunis: +37129109677 📞
URL: https://liepaja-sez.lv/lv/parvalde/iepirkumi 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Ar ostu saistītas darbības / Jūras vai iekšzemes ūdensceļi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/181088 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/181088 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 0173a83b-b91d-492a-be32-563ecd24a8d1-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 171-610207 (2026-09-03)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kuģu ekspluatācijā radīto MARPOL 73/78 konvencijas I pielikuma atkritumu apsaimniekošana Liepājas ostā
Atsauces numurs:
LSEZ 2026/11
Īss apraksts:
Kuģu ekspluatācijā radīto MARPOL 73/78 konvencijas I pielikuma atkritumu apsaimniekošana Liepājas ostā
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi 📦
Apraksts
Galvenā vieta vai izpildes vieta: Liepājas osta
Pasta adrese: Liepājas osta
Pasta indekss: LV-3401
Pilsēta: Liepāja
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Kurzeme 🏙️
Ilgums: 48 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Piešķiršanas kritēriji
Cena ✅
Cena (svērums): 0
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs:
LOT-0000
Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra ✅
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-10-05 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-10-05 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums ✅
Pretendentam, kam ir piešķirtas līgumslēgšanas tiesības, ir vajadzīga noteikta juridiskā forma ✅
Atvēršanas datums: 2026-10-05 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Piešķiršanas kritēriji
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (kopā)
Konkursa noteikumi
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi ✅
Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Juridiskā forma, kas jāieņem uzņēmēju grupai, kurai paredzēts piešķirt līguma slēgšanas tiesības: true
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu
Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde
Valsts reģistrācijas numurs:
90000329402
Departaments: Juridiski adminstratīvā daļa
Pasta adrese: Feniksa iela 4
Pasta indekss: LV-3401
Pasta pilsēta: Liepāja
Reģions: Kurzeme 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Linda Saltone
E-pasts: linda.saltone@lsez.lv 📧
Tālrunis: +37129109677 📞
URL: https://liepaja-sez.lv/lv/parvalde/iepirkumi 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Ekonomika un finanses
Ar ostu saistītas darbības / Jūras vai iekšzemes ūdensceļi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/181088 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/181088 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 0173a83b-b91d-492a-be32-563ecd24a8d1-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts
Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs:
90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 28/09/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 171-610207 (2026-09-03)
Jauni iepirkumi saistītajās kategorijās 🆕
- Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi (20 jauni iepirkumi)