Kravas vagonu detaļu un atsevišķu mezglu pārbaude un remonts

Valsts akciju sabiedrība "Latvijas dzelzceļš"

Kravas vagonu detaļu un atsevišķu mezglu pārbaude un remonts

Termiņš

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš bija 2026-05-06. Iepirkums tika publicēts 2026-04-14.

Piegādātāji

Lēmumos par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu vai citos iepirkuma dokumentos ir minēti šādi piegādātāji:

Kas? Ko? Kur?
Iepirkumu vēsture
Datums Dokuments
2026-04-14 Paziņojums par līgumu
2026-07-28 Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Paziņojums par līgumu (2026-04-14)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Nosaukums: Kravas vagonu detaļu un atsevišķu mezglu pārbaude un remonts
Atsauces numurs: LDZ2026/31-AK
Īss apraksts: Kravas vagonu detaļu un atsevišķu mezglu pārbaude un remonts
Līguma veids: Pakalpojumi
Produkti/pakalpojumi: Ritošā sastāva remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi 📦
Apraksts
Aprēķinātā vērtība bez PVN: 1 630 339 EUR 💰
Valsts: Latvija 🇱🇻
Veiktspējas vieta: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Ilgums: 12 mēneši
Maksimālais pārjaunojumu skaits: 0
Nosaukums
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000

Procedūra
Procedūras veids
Atklātā procedūra
Juridiskais pamats: Direktīva 2014/25/ES
Administratīvā informācija
Piedāvājumu vai dalības pieteikumu saņemšanas termiņš: 2026-05-06 10:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi: 2026-05-06 14:00:00 📅
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (vieta): Elektronisko iepirkumu sistēma
Valodas, kurās var iesniegt piedāvājumus vai dalības pieteikumus: latviešu 🗣️
Minimālais termiņš, kurā pretendentam jāuztur piedāvājums: 6 mēneši
Konkursa noteikumi
Pretendenti var iesniegt vairākus piedāvājumus
Tiek prasīts nodrošinājums
Atvēršanas datums: 2026-05-06 14:00:00 📅
Vieta: Elektronisko iepirkumu sistēma
Elektroniskie rēķini: Prasīts
Līgumam piemērojami izpildes nosacījumi

Juridiskā, ekonomiskā, finanšu un tehniskā informācija
Dalības nosacījumi
Nepieciešamie depozīti un garantijas:
Kredītiestādes vai apdrošināšanas sabiedrības izsniegts piedāvājuma nodrošinājums; Piedāvājuma nodrošinājuma iemaksa Pasūtītāja norēķinu kontā.
Galvenie finansēšanas nosacījumi un maksājumu kārtība un/vai atsauce uz attiecīgajiem noteikumiem, kas tos reglamentē: Saskaņā ar iepirkuma līguma projektu
Ar līgumu saistītie nosacījumi
Līguma izpildes nosacījumi: Saskaņā ar iepirkuma tehnisko specifikāciju un iepirkuma līguma projektu

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Nosaukums: Valsts akciju sabiedrība "Latvijas dzelzceļš"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003032065
Pasta adrese: Emīlijas Benjamiņas iela 3
Pasta indekss: LV-1547
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Dace Kārkle
E-pasts: dace.karkle@ldz.lv 📧
Tālrunis: +37126585472 📞
URL: https://www.ldz.lv 🌏
Līgumslēdzējas iestādes veids
Publisko tiesību subjekts
Galvenā darbība
Dzelzceļa pakalpojumi
Saziņa
Dokumentu URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170501 🌏
Dalības URL: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170501 🌏
Iepriekšējā paziņojuma identifikators: 6391acc1-f126-4ca8-b116-7668c2070cc3-01
Elektroniskā iesniegšana: Atļauts

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Nosaukums: Iepirkumu uzraudzības birojs
Valsts reģistrācijas numurs: 90001263305
Pasta adrese: Smilšu iela 1
Pasta indekss: LV-1919
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Kontaktpunkts: Juridiskais departaments
E-pasts: pasts@iub.gov.lv 📧
Tālrunis: +37122416641 📞
URL: https://www.iub.gov.lv 🌏
Informācijas apmaiņas beigupunkts (URL): https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Organizer/472 🌏
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām: Iesniegums iesniedzams Iepirkumu uzraudzības birojam, līdz 29/04/2026
Informācija par elektroniskajām darba plūsmām
Tiks pieņemti elektroniski rēķini
Avots: OJS 2026/S 073-256793 (2026-04-14)
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu (2026-07-28)
Objekts
Iepirkuma darbības joma
Atsauces numurs: LDZ 2026/31-AK
Iepirkuma kopējā vērtība (bez PVN): 1290702.14 EUR 💰
Pakalpojumu izpildes vieta – citi ierobežojumi: Jebkur attiecīgajā valstī
Piešķiršanas kritēriji
Cena
Cena (svērums): 1290702.14

Procedūra
Fiksēta skaitļa veids: Fiksētā vērtība (kopā)

Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līgums/partija tiek piešķirts
Partijas identifikācijas numurs: LOT-0000
Līguma numurs: L-1274/2026
Līguma noslēgšanas datums: 2026-07-24 📅
Nosaukums: Kravas vagonu detaļu un atsevišķu mezglu pārbaude un remonts
Līguma adrese: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/170501 🌏
Informācija par konkursiem
Saņemto piedāvājumu skaits: 2
Elektroniski saņemto piedāvājumu skaits: 2
No MVU saņemto piedāvājumu skaits: 0
No pretendentiem no valstīm, kas nav ES dalībvalstis, saņemto piedāvājumu skaits: 0
No citu ES dalībvalstu pretendentiem saņemto piedāvājumu skaits: 0
Informācija par līguma/partijas vērtību (bez PVN)
Līguma/partijas kopējā vērtība: 1290702.14 EUR 💰
Piedāvājuma identifikators: 1
Daļas vai daļu grupas identifikators: LOT-0000
Izpildītāja nosaukums un adrese
Nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LDZ CARGO"
Valsts reģistrācijas numurs: 40003788421
Pasta adrese: Dzirnavu iela 147 k-1
Pasta indekss: LV-1050
Pasta pilsēta: Rīga
Reģions: Rīga 🏙️
Valsts: Latvija 🇱🇻
Ekonomikas dalībnieka lielums: Lielais uzņēmums

Līgumslēdzēja iestāde
Nosaukums un adreses
Reģions: Rīga 🏙️

Papildu informācija
Pārskata struktūra
Rīga 🏙️
Pārskatīšanas procedūra
Precīza informācija par termiņu(-iem) pārskatīšanas procedūrām:
Iesniegumu Iepirkumu uzraudzības birojam var iesniegt līdz iepirkuma līguma vai vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienai šādos termiņos:1) 10 dienu laikā pēc dienas, kad Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma 38. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai pievienojot elektroniskajam pastam skenētu dokumentu, vai pa faksu vai nodota personiski;2) 15 dienu laikā pēc dienas, kad Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likuma 38. pantā minētā informācija nosūtīta attiecīgajai personai pa pastu
Rādīt vairāk
Avots: OJS 2026/S 144-523440 (2026-07-28)